Нашите кухни - тема 54

  • 95 748
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Мариета, свежо и красиво  Peace /мале, като знам какво беше преди  ooooh!/.

# 46
  • Мнения: 25
запис от мен да следя новата тема, Честито на Мариета за новата кухня -  Simple Smile

# 47
  • Добрич
  • Мнения: 1 146
У нас Хирошима отмина. Поставиха подовите настилки.Сега следва чистенето и чакането един месец  да изработят кухнята. Между временно избирам уреди. И съвсем се обърках в джунглата от ел.уреди

# 48
  • Мнения: 6
Хайде този път да вземем да видим повече снимки...

# 49
  • Варна
  • Мнения: 381
mari_eta осветлението над плота със светодиодна лента ли е?

И аз имам един въпрос за осветлението - какво е стъклото на профила? Матирано или прозрачно?

# 50
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

И аз имам един въпрос за осветлението - какво е стъклото на профила? Матирано или прозрачно?

На кой профил Rolling Eyes?

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Момичета,на кой беше тази кухня?Моля да ми каже дали плотът е естествен (камък някакъв) или МДФ.Понеже спорим тука с ММ-той казва,че не можело на МДФ да се направи само фуга,нямало да хване.Аз пък харесвам да е точно без лайсна (или там както се казва),но плотът ни,ще е МДФ.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 381

И аз имам един въпрос за осветлението - какво е стъклото на профила? Матирано или прозрачно?

На кой профил Rolling Eyes?

На този, в който е сложена LED лентата  newsm78 Доколкото разбирам, не, че разбирам кой знае колко де, ама си мисля, че в шкафовете трябва да е вкопан алуминиев профил, в който да е прекарана LED лентата и после профилът да е "затворен" с някакво стъкло или пък PVC  newsm78

Питам, защото ни предложиха избор между PVC, матирано стъкло и прозрачно стъкло. PVC-то не ми се струва много надеждно, матираното според ММ ще "спира" част от светлината...а пък има разлика в цените при трите варианта.

# 53
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
При мен е ПВЦ-профил.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 381

Благодаря!   bouquet

# 55
  • Варна
  • Мнения: 899
mpetkova, не помня в тази тема ли ме питаше, ама така и така я следиш да кажа. Фурната Електролукс дойде. Има си телескопични водачи, една решетка и 2 тави вътре. Пише на етикета, произведена в Италия.

Поставиха подовите настилки. Сега следва чистенето и чакането един месец да изработят кухнята.
Вероятно сте си сложили плочки, но все пак да дам идея на тези, които ще слагат ламинат. Ние решихме да си спестим няколко квадрата и не сложихме под кухнята. Тя вече е готова, а днес редят ламината. Направихме го и заради това, че ако нещо се повреди, смяната му ще е далеч по-лесна, без да се налага да разглобяваме кухня.  Peace

# 56
  • Добрич
  • Мнения: 1 146
Благодаря ти за инфото за фурната. Поръчвам я и аз

Ние сложихме гранитогрес под кухнята и ламинат в трапезарията/помещението е общо/

# 57
  • Мнения: 51
Здравейте, и ние сме в ремонт на кухнята и в момента съм пред дилемата за избор на фирма за проектиране на кухня.
Имам вече 2 оферти , молбата ми е ако някой има мнение за "Мебели Готев"
http://www.mebeli-gotev.com/  да сподели, защото към тази фирма клоня да си поръчам кухнята, но събирам впечатления.Благодаря предварително, ще чакам мнения дори и на лични.
Цитирай

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 40 798
Мариета,честито и от мен!Много весели моменти да имате! Grinning
Да те питам...не видях готв.печка?На терасата ли ти е изнесена?

Ние сме в дилема кое как да разположим,за да е мах.удобно.И нашият бокс е малък(2,20 на 1,15),но няма да слагам бар плот.
Мислехме да сложим на долния ред пералнята,отгоре вградената фурна,а до нея котлоните и отгоре аспиратора.Да,ама не...мястото не стига и за двете.Та ще остане на дългата страна хладилник,пералня,мивка а  на късата печката и на оставащото място шкаф.

Т.к. дивана ми е кожа венге и лилава ленена дамаска,предложете какъв цвят да е единият ред шкафове в кухнята Rolling Eyes Паркета е купен-състарен дъб,секцията е бяло и венге.

# 59
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариета,честито и от мен!Много весели моменти да имате! Grinning
Да те питам...не видях готв.печка?На терасата ли ти е изнесена?


Благодаря  bouquet!
Да, писах вече по-горе.

Общи условия

Активация на акаунт