"Цветовете, булката и кармата" ~ Индийски сериали ~ Тема 3

  • 93 094
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 924
"Цветовете"
Днешните серии бяха много сладички-явно,сценаристите са решили да ни наградят за ядовете,дето ги брахме в предишните и тези,дето ще ги берем в оставащите серии  Wink ... Наистина,трябвало е да спрат с раждането на бебетата... Уж са професионалисти,пък не са усетили момента,да сложат точка  Thinking Досадно!  Sly
Развръзката с Каран беше нереалистично хубава ... Но пък,мисля си,защо да е нереалистична?! ... Ако хората започнат да полагат усилия и да контролират поведението си-да не отговарят на злото,задължително със зло...да се опитват да "влезят в обувките" на противника си...да поемат риска,да отворят сърцата и душите си ... колко по-хубав би бил животът ни!  Grinning

Имам предложение към админите.След 50-тата страница да се направи отделна тема за Цветята.
За мен няма особено значение. Единственото ми съображение против,е,че Бандитката няма да може да пише и в двете/трите теми,така че,два от сериалите (ако темата се раздели на три) ще бъдат лишени от нейните интересни коментари...Но съм съгласна с всяко решение,което приеме мнозинството от компанията.  Simple Smile

Последна редакция: вт, 26 авг 2014, 00:28 от Lora-Di

# 691
  • Мнения: 11 766
Roxis, ти си съкровище. Толкова усърдно търсих песента от първата брачна нощ на Алек и Садна, не успях да я открия. Пък ти и с превод си я дала   bouquet  Ето го филма в IMDb http://www.imdb.com/title/tt0449994/?ref_=nm_knf_i2

Благодаря ти за хубавите думи! Радвам се, че успях да помогна - понякога ми казват, че съм като детектив, когато търся нещо за любимците си. И аз съм много щастлива, че открих тази хубава песен с превод. Друго си е като разбереш за какво точно се пее ...     grinning039 newsm44 txtloves newsm08   newsm76 Two Hearts   Hands Clap

# 692
  • Мнения: 11 766
Имам предложение към админите.След 50-тата страница да се направи отделна тема за Цветята.Виждам ,че някои потребителки като Roxis бълват огромен  материал само за тоя сериал,така ,че ще има предостатъчно постове за тая тема.

Аз например гледам само Булката и от време на време и Кармата.За това за мен тези мнения са ми излишни и доста се ровя и препускам през постовете ,за да намеря това което ме интересува -мнения само за Булката и така малко ми се губи нишката .
Надявам че да подкрепите това мое предложение.

За мен няма особено значение. Единственото ми съображение против,е,че Бандитката няма да може да пише и в двете теми,така че,два от сериалите (ако темата се раздели на три) ще бъдат лишени от нейните интересни коментари...Но съм съгласна с всяко решение,което приеме мнозинството от компанията.  Simple Smile

За мен също няма значение! Ще приема всичко, което вие решите. Но наистина на Бандитката би й било трудно да пише в 2 теми. Иначе аз също гледам само един от трите сериала - "Цветовете". Постовете за другите понякога ги поглеждам, друг път прескачам и така ...  newsm10

Може би понякога прекалявам с информацията относно актьорите и любимците ми в Цветовете, но вярвам, че на хората следящи сериала им е интересно ...  smile3525

Пак казвам - за мен не е проблем! Както решите, така го направете
Peace

# 693
  • Мнения: 11 766
"Цветовете"
Днешните серии бяха много сладички-явно,сценаристите са решили да ни наградят за ядовете,дето ги брахме в предишните и тези,дето ще ги берем в оставащите серии  Wink ... Наистина,трябвало е да спрат с раждането на бебетата... Уж са професионалисти,пък не са усетили момента,да сложат точка  Thinking Досадно!  Sly
Развръзката с Каран беше нереалистично хубава ... Но пък,мисля си,защо да е нереалистична?! ... Ако хората започнат да полагат усилия и да контролират поведението си-да не отговарят на злото,задължително със зло...да се опитват да "влезят в обувките" на противника си...да поемат риска,да отворят сърцата и душите си ... колко по-хубав би бил животът ни!  Grinning


Напълно съм съгласна с теб! Днешните епизоди бяха уникални - останах с толкова хубави чувства докато ги гледах. Просто нямам думи. За мен сериала си свършва с ражданията - и всички щастливи заедно.  newsm10 txtloves Two Hearts newsm76 Two Hearts

Разбира се ще догледам и другите серии - но няма да е същото. Ще си представям, че това е щастливия финал. Особено след като сценаристите не са го преценили както трябва. И какво като са го продължили - 100 епизода - 3-4 месеца и това е. Хората няма как да го гледат по същия начин. В Цветовете любовта между Садна и Алек и Ранвир и Рагини е на първа линия. А в един момент сценаристите съсипват и двете двойки - как да очакват после рейтинга и интереса да е същия. Няма начин ...  Naughty

Колкото до развръзката с Каран - много хубава и чувствена! И аз като теб смятам, че не е толкова нереалистична - напротив. Когато човек осъзнае грешките си и приеме съветите и помощта на добрите хора около себе си - когато отвори сърцето си определено нещата са различни. Браво на Каран, че осъзна грешките си и браво на Садна, която отново видя доброто в него. Каза на Рагини, че трябва да намерят негов близък, който знае истината - а после се обадиха на бабата на Каран. Каква сърдечна сцена, когато Каран плачеше и нарече Индраджит татко. После като се прегърнаха - ами като отиде при Садна и Рагини, а после и при братята си. Много хубави думи им каза. Върна и къщата на Пракаш. А тримата братя като се прегърнаха - супер моменти. Дори Васу го прие. Всички разбраха защо е постъпил така. Поздравления и за актьора в ролята на Каран. Изигра ролята си отлично ...
newsm44  Kissing Heart smile3501 Flushed Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 11 766
Цветовете! Просто уникални епизоди - нямам думи да опиша вълнението и радостта си от тях. Толкова хубави моменти ... newsm44

Алек и Садна, Ранвир и Рагини бяха толкова сладки ...   Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Алек и Садна ми пълнят душата - такива сладури са. Тя се чудеше как да му каже новината за бебето. Преди това Кушалия й каза, че не бива да яде папая, да избягвала някакви храни. Алек пък донесе на Садна точно папая. А тя - о не, не обичам плодове толкова рано. По едно време прислужника й носи манго ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Алек вика - а така нали не обичаше плодове. Не искаш моята папая, ама ще ядеш манго. По-добре да ходя на работа. Садна си помисли, че Алек се е разсърдил - но не, той се върна и бяха супер ...  smile3534

Най-най-най любимата ми сцена е, когато Алек прегърна Садна през корема. Толкова бяха сладки. Не можах да им се нагледам. Каза й, че може да яде каквото иска. А Садна му каза, че положението им вече ще се промени - може внезапно да й се прияждат разни неща и той да трябва да й ги носи. Алек вика на Садна - говори по-ясно не те разбрах. И Садна - ами скоро при нас ще дойде още някой, а Алек - кой. И тя ами - ще ставаш баща. Алек така се зарадва - направо не повярва и каза: Аз ще ставам баща, а ти майка - бременна ли си. И Садна потвърди - Алек така я запрегръща. Направо супер вълнуваща сцена.  txtloves txtloves txtloves newsm76  Kissing Heart  loveuuu Two Hearts

Алек благодари на Садна, че го е направила най-щастливия човек на света, както и че е дошла в живота му. Той не можел да живее без нея ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Много бяха сладки пред огледалото - той като я прегръщаше през корема. Искал да види как ще изглеждат като майка и татко. Великолепна двойка са ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Heart Eyes  mrstraetz

Алек искаше да каже на всички, но разбра, че Садна се страхува да не нарани Рагини заради загубата на нейното бебе ...  Peace

Много ми хареса и как Алек понесе Садна на ръце и я сложи в леглото - тя каза, че е добре, но той настоя да си почива. Той бил нейн съпруг и щял да се грижи за жена си. По едно време влезе Ранвир - там паднах от смях ...   grinning039 Heart Eyes Flushed ppp  Hands Clap

Ранвир дойде да вика Алек да идат до болницата за изследванията - а Алек и Садна помислиха, че за нея и викат - ама какви изследвания. А Ранвир - ами на хората от фирмата, нали си правели профилактични прегледи. Те си отдъхнаха ...  Mr. Green

И само както си стоят Алек и Садна и викат - него го боли главата, а Алек - боли ме корема. И се хилят по едно време Садна - боли го корема, а Алек - боли ме главата. А Ранвир - ясно, защо просто не кажете, че искате да останете насаме и че няма да дойдеш с мен - ами добре изчезвам. И те как се засмяха ...  smile3532 smile3532 smile3532

И Ранвир е уникален сладур с тази усмивка - много е готин ...  txtloves  Kissing Heart Two Hearts

После се смях и в болницата - на Рагини също й беше зле и отиде на преглед, но докторката я нямаше и тя си тръгна. В това време и Ранвир там - дойдоха резултатите от теста за бременност на Садна. И лекарите щели да ги изпратят на г-жа Раджванш в дома й. Ранвир чу и помисли, че става въпрос за Рагини понеже му казаха, че и тя е била там ...  hahaha hahaha hahaha

Ох направо ме разби Ранвир - така се радваше, че ще става баща. Купил на Рагини щветя, мече, бонбони. Кога щяла да му каже новината - той сам я бил разбрал. Като започна да скача и да я върти. Как се смееше само - върха е ...  smile3533 newsm76 txtloves Heart Eyes  Kissing Heart

Рагини му каза, че не знае за какво говори - тогава Ранвир й каза, че знае че е бременна. Сега щели да й изпратят изследванията. Тогава Рагини отговори, че не си е правила изследвания понеже лекарката я нямало. А Ранвир вика - ами те ги пращат на г-жа Раджванш. И Рагини - ами да не съм единствената г-жа Раджванш тук - и идва Васу с Индраджит и вика: не не си и аз съм г-жа Раджванш ...  Joy Joy Joy

И по едно време вече слизат Алек и Садна и Рагини се сети, че Садна е бременна и вика - ето я и другата г-жа Раджванш. Садна защо не ми каза - бременна си. Първо се правеше на ядосана, но после като се усмихна. Много се радваше за нея. Бяха супер ...  newsm18 yes  love001

Ранвир, Рагини, Индраджит, Васу толкова се зарадваха за бебето на Садна и Алек - не можеха да повярват, че Садна е бременна и Алек ще става баща. Как се запрегръщаха всички от щастие ...  newsm44 newsm76 txtloves

Рагини каза на Садна, че знае защо не й е казала - понеже се е страхувала. Но няма за какво - защото детето на Садна ще бъде и нейно дете. Супер бяха - после и Рагини припадна - отведоха я в болница и казаха, че тя също е бременна. Върховни моменти на щастие за всички ...  newsm08 Flushed Heart Eyes Flushed lovekiss

Пак написах роман, но какво да правя - епизодите и моментите си струваха. Нямам търпение за утре ... 
ura

# 695
  • Мнения: 2 431
Привет и от мен, добро утро! Simple Smile

Да се включа за темите - според мен си е ОК темата да е една освен заради Бандитка и заради общите теми, които засягат и трите филмчета. Аз също не гледам Цветовете, а само другите два сериала, но понякога има интересна информация извън героите и конкретната тематика на самия сериал, но и да няма такава, Рокси пише само в синьо май, така че е лесна за скролване.  Wink

Прекрасен ден на всички!  Flowers Sunflower

# 696
  • Мнения: 2 431
Сега гледам Кармата, че вчера не успях и съм изумена  newsm78 - Тапася казва на Ичха "Не мога да живея без мама, татко, Дамини и теб!"... Интересно къде остана вещицата-баба-леля, която единствена я подкрепяше в долните ѝ начинания?!?!?!

# 697
  • София
  • Мнения: 1 184
      Вчера наистина бяха много хубави епизоди. Roxis, ти толкова добре си го обяснила, че просто няма какво да добавя. Браво за дългия и изчерпателен пост. Гледай го филма до края, че скоро се връщам на работа и ти ще си ми източника на информация до края на сериала. Единствено се радвам, че ще успея да видя раждането на бебетата.
    
     Разделянето сме го коментирали и преди. "Цветовете на любовта" свършват скоро. Аз си мисля, че ако разделим темите от това само ще загубим всички. Не само заради Бандитката. Просто повечето от нас гледат 1+ сериали и така и им е по-лесно да коментират какво им се е сторило интересно. А пък и колкото и да са различни, има много общо в тях. След края на "Цветовете на любовта" вече ще видим. Ако БТВ започнат да излъчват нов сериал, може за него да се направи нова тема вече.

   Малката булка

   Много ми е тъжно да има такива безчинства. Как може девера на Калиани да не върне земите на хората щом имат пари да си ги откупят. В такова семейство как сърцето на бабата да не стане на камък. Никак не и е било лесно да вземе децата си и сама да се оправя в живота. Колкото и да ме дразни, браво на сценаристите. Създали са образ, които се запомня и обсъжда.

# 698
  • Мнения: 2 431
Тереза, съгласна съм абсолютно за образа на Калиани! Simple Smile

Иначе според мен дори да почне нов сериал по БТВ, пак ще е интересно тук да го обсъждаме, според мен, тъй като наистина, независимо от различията в сюжетите, сериалите съдържат много общи, принципни неща, характерни за Индия. Има време де, нека почне. Wink

# 699
  • София
  • Мнения: 1 184
       Ще го напиша в нов пост. От известно време искам да го коментирам с вас.
      
       Прави ми впечатление, че индийските актьори са много натурални като визия.  Косите им, дори и боядисвани, са много естествени цветове. Нямат импланти или ако има са много малко. Не робуват на килограмите си. Усмивките им не са перфектни. Та се чудя каква е причината. Все пак са звезди, учасващи в сериали, филми, риалитита. Интересът към най-любимите и популярни сигурно е огромен и то не само в Индия. Как така не са се заразили от световната мания? Дали ги възпира религията или просто такъв вид разкрасяване не е на почит в страната, не би се приело добре в семействата им, в обществото?

   Аз евала им правя де, че изпъкват с талант и хич не харесвам силиконовите красавици, но ми е интересно как са се съхранили в един толкова комерсиален свят?

# 700
  • Мнения: 2 431
Според мен са се съхранили заради различния си начин на мислене - няма как йогата и въобще цялата им култура прокламираща духовност и смирение да им позволи да паднат в капана на комерсиалното. Или поне надали падат така лесно като нас на запад.

# 701
  • Мнения: 610
И аз мисля, че няма нужда от разделяне на темата. Някои гледат по два сериала и ще трябва да сърфират из форума, за да четат и пишат, и в двете теми; Бандитка няма да може да се включва във всяка тема по отделно, а нейните постове са от интересни по интересни. Аз например следя само Цветовете, и когато той свърши искам да влизам в темата, за да чета коментарите на Куини. А ако започне нов сериал, мястото му е пак тук. Все пак темата е за индийските сериали. Wink

# 702
  • Мнения: 610
       Ще го напиша в нов пост. От известно време искам да го коментирам с вас.
       
       Прави ми впечатление, че индийските актьори са много натурални като визия.  Косите им, дори и боядисвани, са много естествени цветове. Нямат импланти или ако има са много малко. Не робуват на килограмите си. Усмивките им не са перфектни. Та се чудя каква е причината. Все пак са звезди, учасващи в сериали, филми, риалитита. Интересът към най-любимите и популярни сигурно е огромен и то не само в Индия. Как така не са се заразили от световната мания? Дали ги възпира религията или просто такъв вид разкрасяване не е на почит в страната, не би се приело добре в семействата им, в обществото?

   Аз евала им правя де, че изпъкват с талант и хич не харесвам силиконовите красавици, но ми е интересно как са се съхранили в един толкова комерсиален свят?

И те си правят, но явно само големите боливудски актьори. Ето и една статия по темата: http://www.playtv.com.pk/news/life-a-style/checkout-almost-all-b … stic-surgery.html

# 703
  • Мнения: 1 130
И аз мисля, че няма нужда от разделяне на темата. Някои гледат по два сериала и ще трябва да сърфират из форума, за да четат и пишат, и в двете теми; Бандитка няма да може да се включва във всяка тема по отделно, а нейните постове са от интересни по интересни. Аз например следя само Цветовете, и когато той свърши искам да влизам в темата, за да чета коментарите на Куини. А ако започне нов сериал, мястото му е пак тук. Все пак темата е за индийските сериали. Wink


 newsm10 newsm10 newsm10   Споделям мнението, че темата не бива да се дели.

# 704
  • Мнения: 177
Здравейте,момичета!
Roxis отново надмина себе си,продължавай в същия дух. newsm51 newsm10

Аз също си мисля ,че няма нужда от разделяна на темата.Следя само "Цветовете..." ,но като свърши по БТВ,включвам на Нова да видя какво става и с "Малката булка" smile3503 smile3521  Не следя всички постове за другите сериали,но и не ги  подминавам  newsm53 smile3506,Чакам с нетърпение да се появи Бандитка newsm44, с голям интерес и чета постовете newsm51 smile3525 smile3508

Съгласна съм с Кирионка , че по известните артисти на Боливуд си правят "тунинг" ,а също така си мисля че и Сара Кхан(Садна) също има на устните и гърдите(но тя всякак ми е хубава) Hug smile3521  love001

Дали скоро ще пуснат новите серии на "Цветовете..."На ВОЙО още ги няма ,а в програмата на БТВ за петък ги има новите две серии 378 и 379 ????Ще почакаме,ще видим   newsm12 newsm12 newsm12
Хубав ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт