"Цветовете, булката и кармата" ~ Индийски сериали ~ Тема 3

  • 93 095
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 384
БУЛКАТА
Понеже не гледах последните 2-3 серии...разбирам ,че има някои нови събития.Земите на бащата на Ананди са купени от друг човек и той ходи да му се моли да си ги откупи обратно.Но оня не му ги даде.Май се оказа че това е девера на баба Калиани,от когото тя има доста кошмарни спомени...Нещо друго важно което да съм пропуснала?

# 706
  • Мнения: 14
И аз мисля, че няма нужда от разделяне на темата. Някои гледат по два сериала и ще трябва да сърфират из форума, за да четат и пишат, и в двете теми; Бандитка няма да може да се включва във всяка тема по отделно, а нейните постове са от интересни по интересни. Аз например следя само Цветовете, и когато той свърши искам да влизам в темата, за да чета коментарите на Куини. А ако започне нов сериал, мястото му е пак тук. Все пак темата е за индийските сериали. Wink


 newsm10 newsm10 newsm10   Споделям мнението, че темата не бива да се дели.

не бива да делим темата, така си е добре, аз не гледам цветовете, но постовете не ми пречат

# 707
  • Мнения: 2 431
Не мога да повярвам просто!  smile3515 Една майка учи дъщеря си (за която иначе обяснява, че никога няма да е като нея - слугиня и прочие), че най-великото нещо на света е саможертвата!? Аз ли съм луда?!?!?!  smile3511

# 708
  • Мнения: 238
Не мога да повярвам просто!  smile3515 Една майка учи дъщеря си (за която иначе обяснява, че никога няма да е като нея - слугиня и прочие), че най-великото нещо на света е саможертвата!? Аз ли съм луда?!?!?!  smile3511

Наистина е много кофти... Grinning

Може би така искат да покажат, че класовите различия си тежат на мястото, въпреки всичко...  Rolling Eyes

# 709
  • Мнения: 11 766
Привет и от мен, добро утро! Simple Smile

Да се включа за темите - според мен си е ОК темата да е една освен заради Бандитка и заради общите теми, които засягат и трите филмчета. Аз също не гледам Цветовете, а само другите два сериала, но понякога има интересна информация извън героите и конкретната тематика на самия сериал, но и да няма такава, Рокси пише само в синьо май, така че е лесна за скролване.  Wink

Прекрасен ден на всички!  Flowers Sunflower

Да аз пиша в синьо! Така се откроявам.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Само когато пиша някои преводи на съобщения за по-прегледно ги слагам и в друг цвят. Но принципно съм в синьо. Така по-лесно, който не следи сериала и не познава актьорите може прескача мненията ми ... 
newsm10

# 710
  • Мнения: 11 573
И според мен няма смисъл от делене. Peace Не че пиша, ама да си кажа.

# 711
  • Мнения: 2 431
Именно, именно, Рокси Simple Smile)) Признавам си, от време на време те пропускам Wink

# 712
  • Варна
  • Мнения: 276
Не мога да повярвам просто!  smile3515 Една майка учи дъщеря си (за която иначе обяснява, че никога няма да е като нея - слугиня и прочие), че най-великото нещо на света е саможертвата!? Аз ли съм луда?!?!?!  smile3511

и аз от това полудях днес! на принцесата всичко да  и се дава, за да стане още по лигава и непоносима! тоя сериял ме изумява все повече, откачам като го гледам!!!! smile3511 smile3515 как може да искаш от детето си да потъпче собствените си желания, мечти и стремежи, за да угоди на едно злобно и лигаво, малоумно и тъпо момиче! а днешния епизод с куклата беше върха! какво ли още ни чака! горкото Ички, живота и стана още по- тежък! по- добре да я мрази ТЪПАся открито , отколкото да се съобразява кога ще се нацупи лиглата и кога не!

# 713
  • Мнения: 11 766
     Вчера наистина бяха много хубави епизоди. Roxis, ти толкова добре си го обяснила, че просто няма какво да добавя. Браво за дългия и изчерпателен пост. Гледай го филма до края, че скоро се връщам на работа и ти ще си ми източника на информация до края на сериала. Единствено се радвам, че ще успея да видя раждането на бебетата.
    
     Разделянето сме го коментирали и преди. "Цветовете на любовта" свършват скоро. Аз си мисля, че ако разделим темите от това само ще загубим всички. Не само заради Бандитката. Просто повечето от нас гледат 1+ сериали и така и им е по-лесно да коментират какво им се е сторило интересно. А пък и колкото и да са различни, има много общо в тях. След края на "Цветовете на любовта" вече ще видим. Ако БТВ започнат да излъчват нов сериал, може за него да се направи нова тема вече.

Благодаря ти за хубавите думи!  Hug Hug Hug

Със сигурност ще изгледам Цветовете до край, макар че няма да е със същия интерес. Но като съм го започнала - ще го довърша.  Mr. Green

Едва ли тогава постовете ми ще са така дълги - но основното ще коментирам ...   bouquet

Съгласна съм с теб по отношение на темата. Пак казвам, за мен не е проблем и ще приема вашето решение. Но дори след като Цветовете свършат тук може да се коментират актьорите, героите и който каквото се сети за тях. Сериала свършва, но те пускат снимки, имат изяви и т.н. Така е и с другите сериали. Така си мисля де, но ако е проблем за останалите - нека е както те решат ...
  newsm10

# 714
  • Мнения: 11 766
И аз мисля, че няма нужда от разделяне на темата. Някои гледат по два сериала и ще трябва да сърфират из форума, за да четат и пишат, и в двете теми; Бандитка няма да може да се включва във всяка тема по отделно, а нейните постове са от интересни по интересни. Аз например следя само Цветовете, и когато той свърши искам да влизам в темата, за да чета коментарите на Куини. А ако започне нов сериал, мястото му е пак тук. Все пак темата е за индийските сериали. Wink


 newsm10 newsm10 newsm10   Споделям мнението, че темата не бива да се дели.

Напълно съм съгласна!  newsm10

# 715
  • София
  • Мнения: 1 184
   Sara Khan в последния си филм:

   



   Доста смело  Shocked

# 716
  • Мнения: 610
Не мога да повярвам просто!  smile3515 Една майка учи дъщеря си (за която иначе обяснява, че никога няма да е като нея - слугиня и прочие), че най-великото нещо на света е саможертвата!? Аз ли съм луда?!?!?!  smile3511

и аз от това полудях днес! на принцесата всичко да  и се дава, за да стане още по лигава и непоносима! тоя сериял ме изумява все повече, откачам като го гледам!!!! smile3511 smile3515 как може да искаш от детето си да потъпче собствените си желания, мечти и стремежи, за да угоди на едно злобно и лигаво, малоумно и тъпо момиче! а днешния епизод с куклата беше върха! какво ли още ни чака! горкото Ички, живота и стана още по- тежък! по- добре да я мрази ТЪПАся открито , отколкото да се съобразява кога ще се нацупи лиглата и кога не!

Саможертвата е част от живота на индиеца или по-точно на индийката, тъй като е отредено жената да се жертва. И в Цветовете днес имаше заложена такава сцена. Садна, която е бременна, решава да пости за здравето на бременната Рагини и нейното бебе, като постави благополучието на Рагини и бебето й, пред нейното си здраве и това на бъдещото си бебе.

# 717
  • Мнения: 2 431
Ами не съм убедена... до човека си е. Независимо, че Дамини спаси Дивиа - и буквално, и преносно, не видях до момента жертва от бабата на Тапася, например...  newsm78

# 718
  • Мнения: 294
Не знам за вас, но на мен ми е мъчно, че Каран напусна дома и семейството си Sad беше много хубав. В "Малката булка" ще се появи ли по-нататък пак? Благодаря предварително!

# 719
  • Мнения: 11 766
Здравейте,момичета!
Roxis отново надмина себе си,продължавай в същия дух. newsm51 newsm10

Аз също си мисля ,че няма нужда от разделяна на темата.Следя само "Цветовете..." ,но като свърши по БТВ,включвам на Нова да видя какво става и с "Малката булка" smile3503 smile3521  Не следя всички постове за другите сериали,но и не ги  подминавам  newsm53 smile3506,Чакам с нетърпение да се появи Бандитка newsm44, с голям интерес и чета постовете newsm51 smile3525 smile3508

Съгласна съм с Кирионка , че по известните артисти на Боливуд си правят "тунинг" ,а също така си мисля че и Сара Кхан(Садна) също има на устните и гърдите(но тя всякак ми е хубава) Hug smile3521  love001

Дали скоро ще пуснат новите серии на "Цветовете..."На ВОЙО още ги няма ,а в програмата на БТВ за петък ги има новите две серии 378 и 379 ????Ще почакаме,ще видим   newsm12 newsm12 newsm12
Хубав ден на всички  bouquet


Много ти благодаря! Нали от БТВ са казали, че ще излъчат всички епизоди - да се надяваме, че няма да спрат сериала. Другия слух е, че след края на Цветовете ще започне новият сериал на Сара и Ангад. Надявам се да е вярно ...  Praynig  newsm76 Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт