"Цветовете, булката и кармата" ~ Индийски сериали ~ Тема 3

  • 92 999
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 766
Приятели, много съм щастлива. Сара е невероятна - днес прати целувки на всички в България.  newsm44 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

След като пусна своя снимка, феновете започнаха да й пишат. Аз също й писах и й пратих целувки от България. После Сара писа и прати целувки на всички тук. Писаха й и други нейни фенове в България ...  smile3525 Flushed Flushed ppp  Hands Clap

Като гледам Сара и Ангад имат супер много фенове в нашата страна! Защо не пишем до БТВ ако е възможно да ги поканят тук. Сигурна съм, че ще имат небивал успех. Също и ако дойдат Киншук и Парул. Сериала е истински хит в България. Сега е момента. Сара и Ангад са страхотни - пишат и на бг феновете си. Сигурна съм, че биха се радвали да дойдат ...
   newsm51 newsm76 txtloves Two Hearts Two Hearts Flushed  mrstraetz

Пускам направо снимката със съобщенията! Там ще видите как Сара праща целувки за България ...   Kissing Heart Kissing Heart  ura

# 736
  • Мнения: 121
Здравей, Бандитка! Завиждам ти за всички празници и фиести /в хубавия смисъл, де/  Peace. Много ни липсваше!  smile3525 [smilie=smile3525.gif   

Момичета, вижте аз какво открих - http://www.petitionbuzz.com/petitions/bidaai2with4some
Активна е и може да я подпишете.

Аз също гледам основно "Цветовете", но понякога провокирана от вас поглеждам и другите сериали. Не мисля, че темата трябва да се разделя, защото от всеки сериал може да се научи по нещо за културата и традициите.
Та в тази връзка - Бандитка, защо чалмите /дори не съм сигурна, че се нарича така/ на бащата и чичото на Шам са толкова ярки.

# 737
  • Мнения: 610
Привет Куини!  Hug Липсваше ни.  bouquet

Днес в Цветовете ще чакаме бебе нали?  Wink Садна трябва да роди! Mr. Green

Терезка да вземе да пуска нова тема, че няма да има къде да пишем. Вече сме на 50-та страница. Shocked

# 738
# 739
  • Мнения: 485
   Sara Khan в последния си филм:

   



   Доста смело  Shocked
Много ми се иска тази сцена да я видим със Сара и Ангад. Не знам защо, но ми се струва, че целувките им ще бъдат много по-истински. Embarassed Simple Smile

# 740
  • Мнения: 610
Сарита тук вече много холивудски изглежда с ботокса в устните и имплантите в гърдите. А иначе целувките и ласките им много изкуствени изглеждат.  Confused Може би с Ангад ще са по-реални.  Wink

# 741
  • Мнения: 11 766
Момичета, вижте аз какво открих - http://www.petitionbuzz.com/petitions/bidaai2with4some
Активна е и може да я подпишете.

Аз вече я подписах! Ето, че наистина става дума за 2-ри сезон на Цветовете. Всички тези 700 и нещо серии са един сезон - ама в България са ни ги разделили на 2. Така ми се иска наистина Сара, Ангад, Киншук и Парул отново да играят. Всички заедно в едно продължение. Ако не на този сериал, то на друг но да са си по двойки както тук. На няколко места пишеше, че през ноември 2014 четиримата ще снимат отново заедно - дано е вярно ... Praynig Praynig Praynig  newsm76 Two Hearts Two Hearts txtloves

# 742
  • Мнения: 11 766
   Sara Khan в последния си филм:

   



   Доста смело  Shocked
Много ми се иска тази сцена да я видим със Сара и Ангад. Не знам защо, но ми се струва, че целувките им ще бъдат много по-истински. Embarassed Simple Smile

целувките и ласките им много изкуствени изглеждат.  Confused Може би с Ангад ще са по-реални.  Wink

Да това е игралния филм в който Сара участва с Параш! Напълно съм съгласна с вас, че с Ангад ще й се получи 100 пъти по-добре. Дано в бъдеще заснемат нещо по-така двамата. Или още някой сериал пак заедно - Сара и Ангад са просто уникални.  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Praynig

Тук с Параш са ми по изкуствени, един вид - давай да ги заснемем и да свършваме.
  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green

Хайде и аз отивам в новата тема ...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт