Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 10

  • 57 512
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • у дома
  • Мнения: 7 165
Случайно видях,че от понеделник излиза нова детска книжка от Юлка -Юлия Спиридонова


От баткото имаме тези и му харесваха,сега има излезли две нови и ще ги поръчам за малкия ми син.

Последна редакция: сб, 18 апр 2015, 23:37 от svetlaem

# 721
  • Мнения: 2 460
  
Светле,благодаря,че сподели за поредицата ,за "Таши"! Hug  Много ни зарадва и с  "Мистър Фини" bouquet    
     
 Не мога да не споделя,прекрасни емоции от тази събота!  С дъщеричката бяхме на "Приказки с какао",с Мая Дългъчева!/В Мюнхен/   http://www.dobrasreshta.de/?p=1432   Беше прекрасно мероприятие.Като"пресни" емигранти и любители на книжките,си стоплихме душиците Grinning  Имаме  книжка,с автограф!   И отделно всеки носеше за размяна  детски книги,на български език.  Hug    

# 722
  • Мнения: 11 828
Светле, благодаря и аз за Фини и за новите книжки на Таши и ние имаме първите 2 само. Hug
Ру, страхотно! Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 155
Цялата поредица за Петсън и котето Финдъс  http://www.fiut.bg/catalog/category/petsan-i-koteto-findas

Писма от Феликс
Анете Ланген, Констанца Дроп
 

# 724
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 914
От днес
и

# 725
  • Мнения: 359
Днес в Хеликон - 23% на всички книги

# 726
  • Мнения: 2 156
Поръчах, четейки постове и отзиви за детски книги, в различни теми тук:
(пък дано Шефа одобри)
 

Тези са забърсани набързо от един павилион:




# 727
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 802

# 728
  • Мнения: 155
      Това е от днес      


Видях, че  издателство ЕГМОНТ подаряват панорамна книга при поръчка над 24.90 лв. и сега се чудя дали да не направя някоя поръчка и от там  Crazy  . В тази връзка да ви питам поредицата "Страховитото в географията", дали би се харесала на почти 7 годишно момиче ?
 
"По случай своя 24-ти рожден ден ЕГМОНТ ви подарява панорамна книга за всяка поръчка на стойност минимум 24,90 лв." http://static.egmontbulgaria.com/92-banners/2015-egmont24years-large.jpg


ПП Поръчала съм няколко "стари" книжки , само да пристигнат , ще се похваля  Simple Smile . Дано да са налични  Praynig

Последна редакция: вт, 28 апр 2015, 20:33 от lina1313

# 729
  • Варна
  • Мнения: 709
Възползвах се от офертата на Егмонт и поръчах "Хари Потър", че моите са луднали сега по него. Ако всичко е наред ще си имаме и два подаръка от NG.

# 730
  • София
  • Мнения: 5 047
От Карлос Руис Сафон: Среднощният дворец, Марина, Септемврийски светлини.
От Тахере Мафи: Разбий ме, Разнищи ме
От Джейкъб Грей - Дивогласи - първа книга

Преди време постнах списък на новите ни придобивки. От тях все още "Ивейн" не е почвана. Другите са прочетени и харесани, с изключение на Лео и Май. Хлапето уж каза, че е интересна, но не я изчете докрай. Много хареса Graffiti Moon, Бялото конче, Стъклените деца и Принцът на мъглата  /затова сега купих горните три книги от този автор/.

# 731
  • Мнения: 155
Пристигнаха ми книжките и съм много, много щастлива и доволна  Grinning 
 - Бирлибан  -  Едуард Петишка
 - Приказките на Осмиянко - Криста Бендова
 - Червените и сините приказки на игривия котарак - Марсел Еме

Имам още доста за показване/подаряване, но постепенно  Simple Smile  . Препрочетох темите назад доста пъти  Crazy и разбира се списъкът ми с книги за купуване стана огромен. Доста и накупих, но ще ги давам на порции.

Благодаря много за прекрасната тема  - изключително полезна и приятна !

# 732
  • у дома
  • Мнения: 7 165

 - Бирлибан  -  Едуард Петишка
 - Приказките на Осмиянко - Криста Бендова
 - Червените и сините приказки на игривия котарак - Марсел Еме

!

Поздравления-това са едни от любимите книжки на децата ми...
Бирлибан ни е друго издание ,по-старо от това с един вълшебни илюстрации и въпреки че според мен е за по-малки второкласникът ми пак си го препрочита от време на време...И вашата ли книжка е с хубави цветни илюстрации newsm78

# 733
  • Мнения: 2 156
Момичета, поздравления с новите придобивки;
аз искам да попитам следното: моят син хареса две книжки, които включват пътуване назад във времето и приключение с динозаври; едната е от поредицата за Лили чудото, а другата, тази:

Можете ли да ми препоръчате друго подобно четиво (с динозаври  Simple Smile ), различно от енциклопедия?
Малкият читател е на 5.

# 734
  • Мнения: 155
Благодаря svetlaem, *Мириам*   Simple Smile

svetlaem , нашата книжка е с черно-бели илюстрации. Другото издание, за което ти говориш, така и не намерих на изгодна цена ..... И аз мисля, че е за по-малки деца, но смятам, че ще се хареса на детето.

Общи условия

Активация на акаунт