Гърция ,почивки All Inclusive и HB

  • 122 820
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 5 750
Ако ти приемаш нещата лично,съжалявам  Simple Smile . Не изпитвам необходимост да ти пиша ЛС,ако исках щях да го направя.Благодаря за предложението.
Никой не гоня,ако го чувстваш така,твой проблем. Казвам,че любимия ти тон,който е на почит в другата тема,ми е неприятен,да го чета и в тази.
За мен въпроса с теб е приключен,до следващия път,в който пак размахаш пръст в тази тема.  Naughty

Последна редакция: вт, 12 апр 2016, 23:15 от taffi

# 736
  • Мнения: X
Ако ти приемаш нещата лично,съжалявам  Simple Smile . Не изпитвам необходимост да ти пиша ЛС,ако исках щях да го направя.Благодаря за предложението.
Никой не гоня,ако го чувстваш така,твой проблем. Казвам,че любимия ти тон,който е на почит в другата тема,ми е неприятен,да го чета и в тази.
За мен въпроса с теб е приключен,до следващия път,в който пак размахаш пръст в тази тема.  Naughty

Кой тон? Този, който употребяваш вече на 3 пъти? Кое размахване на пръст? Това, което вече три пъти се опитваш да ми демонстрираш? Лично не го приемам, защото силно НЕдържа на теб и мнението ти. Но се опитах да ти предложа да спреш да спамиш темата с личната си неприязън и емоции. Явно неуспешно.
И ти не си от далеч най-приятните потребители, които ми се налага да чета, но се въздържам. Предлагам да направиш същото, защото нито си в ролята да правиш забележки, нито да ограничаваш някой в позицията и мнението му. Като не искаш да ме четеш, просто отминаваш. Аз със сигурност обаче няма да спра да пиша каквото и както ми се иска, независимо дали на теб ти се харесва или не. Точка.
Приключих с теб! Говори си! Не ми пречиш.

Последна редакция: вт, 12 апр 2016, 23:38 от Анонимен

# 737
  • Мнения: 88
Някакъв хотел да препоръчате за Корфу ?

# 738
  • Мнения: 3 397
Прочетох в другата тема това: " Червен паспорт за дете под 18 г. (над 14 може и с лична карта)"
Днес ходих да върна вече изтеклия червен паспорт на сина ми и служителка в паспортно ми каза, че за дете под 18 г. си го искат, независимо че има лична карта. Дали да пускаме нов или... ? Благодаря!

# 739
  • Мнения: 11 154
Точно така е, както си пише - лица над 14 г., които имат издадена лична карта, могат с нея да пътуват в ЕС или страните, с които имаме междудържавни спогодби за преминаване само с ЛК (Сърбия, Македония).
Вече ако детето ще пътува извън ЕС, му е нужен паспорт.

Останалите документи за ненавършили 18 г. остават както при по-малките деца - пътува се с родителите, евентуално акт за раждане или ако е с единия родител - с нотариално заверен документ за съгласие.

# 740
  • София
  • Мнения: 1 902
Прочетох в другата тема това: " Червен паспорт за дете под 18 г. (над 14 може и с лична карта)"
Днес ходих да върна вече изтеклия червен паспорт на сина ми и служителка в паспортно ми каза, че за дете под 18 г. си го искат, независимо че има лична карта. Дали да пускаме нов или... ? Благодаря!
Божеее,в коя община ти го казаха това?

# 741
  • Мнения: 3 397
"Веща" служителка в паспортно бюро на РПУ Разлог  Peace Grinning

# 742
  • София
  • Мнения: 1 902
Аз ако съм,ще се върна и ще и отеснее службичката!

# 743
  • София
  • Мнения: 3 771
Със съгласието на taffi Заповядайте в НОВАТА ТЕМА !!!

Общи условия

Активация на акаунт