S U P E R N A T U R A L: The demon inside me - 52

  • 32 383
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 391
Дженсън се предаде -> още един акаунт за 'следене' за Импала Crazy

Alright twitter...you win. #VanCon2014 #SPNFamily

# 61
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Юхуу! Аз малко изневерявам  Blush с един друг сериал, но на момчетата съм вярна, няма читави мъже в него, само една от кучките става  Mr. Green

Закъснял подарък за Джен   bouquet



и закъснял поздрав за Анди и мама  Hug

Направо е срамота, че Дж 2 не се поляха с ледената вода по без бански  Crossing Arms Като си представя как им настръхват зърнатааа....  Whistling

Ох, конвенциийка! Импалкоо, на твоята споделителност разчитаме  Laughing  Hug

# 62
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Айде да повлеча крак

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10632592_939171719443216_3704771366290282981_n.jpg



Сигурно никога не съм го казвала, но Джаред е прекрасен с шапка  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 6 391
OK, само да изляза от храсталаците Joy

Poor 'pala : (



PS. Кой сериал гледаш? Flutter

# 64
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
На мен ми се струва, че тепърва ще влизате, значи да не те чакаме скоро.                                                  ,, Скандал".  Секс и власт.  Найс, а.?  Sunglasses

# 65
  • Мнения: 21 299
Време му беше да се предаде  hahaha

# 66
  • Мнения: 21 299

  Heart Eyes Това ме разтопи

# 67
  • Мнения: 6 391
Уляляааа!

# 68
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 534
А не му ли е добре Flutter
Импалке подписа  Crazy

# 69
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Mале! Сега все ще искам да съм под....Импалка.

# 70
  • Мнения: 6 391
И под мен, и между тези двама крале на дансинга все ще ти е добре Flutter







Ето ги и в клипче:



 hahaha

# 71
# 72
  • Мнения: 6 391
Ванкувърска конвенция, Gold Panel:
- Джаред разказа историята за жената, която го помислила за ученик Laughing ;
- Дженсън разказа за инцидента с Франк (мъжът от екипа, който ме поддържа) - и той е с разместено рамо, но е добре, това е важното Peace . Аз съм неразрушима bowuu ;
- травмата на Джаред ще се пренесе върху Сам в първите епизоди от новия сезон. Джаред е махнал обездвижващата превръзка миналия петък (ура! Hug ), но все още би трябвало да я носи в определени ситуации. Имаше малко шеги с "виновника" Master Chau;
- Дженсън вече има Facebоok и Twitter акаунти - разбирам го напълно защо се дърпа толкова време, но се радвам, че го направи. Мисля, че ще е полезно, за да сме в крак с новините около него след края на Supernatural.
И това е. Последната част зае половината от времето на панела и не остана за друго, но беше забавно. Бонус: докато Джаред снимаше публиката за първия туит на Дженсън и после пак, докато вдигаше телефона в ръка, за да има покритие по-близо до сателита Joy , успяхме да се насладим на зоната над колана на джинсите му eat .

# 73
  • Мнения: 6 391
Снимки от сета:







# 74

Общи условия

Активация на акаунт