Отговори
# 45
  • Мнения: 2 965
Глухарче, предстои ви много хубав момент!  Hug Браво за кръвоизлива и на бебчо че е пораснал! В коя седмица си сега?  Simple Smile
Шоко, дано не хванеш гъби!  Hug

Ние сме си 2в1 и за сега няма изгледи за раждане, пък ще видим! То има и още време де!  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 358
И аз до последно нямах никакви изгледи, че ще раждам, даже и като ми се спукаха водите пак нямаше изгледи за раждане ама на, родих Grinning. Единствения ми симптом беше, че леко се бях разхлабила известно време преди раждането, а иначе тапата ми беше паднала още предишния месец.

# 47
  • Германия
  • Мнения: 1 214
Добро утро,
Дани: в 12-ста седмица (11+4). На теб от сега ти пожелавам леко и безпроблемно раждане, а то бебето си знае кога да се появи. Ти си остани спокойна, наслаждавай се на съня, че после ще го търсиш Simple Smile.  Аз не знам кога пак ще се включа, но ще гледам да ви следя.

# 48
  • Мнения: 2 965
Глухарче, мерси  Hug Hug

Аз днес ходих на преглед, водите са добре, не са намалели, плацента ок за срока, бебка още не е слязла и си е височко! На 18 съм пак, ако не съм родила до тогава!  Heart Eyes

Ели, ВиВи как сте вие? А останалите бременелки?  Hug

# 49
  • Мнения: 2 229
Дани  Heart Eyes

Аз вечер не мога да спя от страх. Много е е страх от секциото  Sad
На последния преглед, докторът ми каза, че плацентата трябвало да бъде 1-2 степен, пък моята е трета. Той сега излезе в отпуск и ще съм при него чак на 27- ми август. През това време ходя веднъж седмично на тонове, които са добри.

# 50
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Какви са тези степени и какво означават?  newsm78

# 51
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Вв,не е страшно чак толкова секциото.Не се шашкай и бъди по-спокойна.

# 52
  • Мнения: 2 229
Какви са тези степени и какво означават?  newsm78

Степен на зрялост.

danaeka, уж първото ми беше секцио. Но пуста спинална упойка, от нея ме е страх, без да знам дали ще съм с такава дори  #Silly

# 53
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Вв,и аз раждах секцио и се възстанових много бързо,а и от упойката излезнах бързо.На 3 ден ми дадоха бебето и се оправях сама вече с него.

# 54
  • Мнения: 2 229
За спиналната упойка ли? Като излезе от операционна не ти ли беше гадно, че не можеш да си чувстваш крачетата?

# 55
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Вв,гадно ми беше,ама стисках зъби.

# 56
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Виви, няма нищо страшно в упойката. На мен са ми слагали спинална по друг повод.

# 57
  • Мнения: 2 229
Вв,гадно ми беше,ама стисках зъби.

Колко време мина, докато започна да си усещаш краката?

Шоко, а ти?

# 58
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Виви, в 13:15 ме оперираха и в 16 часа вече ме изправиха. Иначе към 15 часа вече ги чувствах лекичко.

# 59
  • Мнения: 1 721
Дани, радвам се, че сте добре  Hug

Виви, недей така! Ще мине и ще го забравиш Simple Smile  Hug

Аз съм добре, след малко отивам на разходка Simple Smile и при мен няма признаци за наближаващо раждане Simple Smile и съм много спокойна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт