Отговори
# 60
  • Мнения: 2 965
ВиВи, ще мине секциото, няма как трябва да ги раждаме!  Simple Smile И мен понякога ме хваща страха от раждането, а и на мен ще ми е за 2-ри път, нормални са тези страхове според мен!  Blush Всичко ще е наред, а за плацентата не се тревожи, ако е имало нещо тревожно да са казали до сега! На мен пък не ми казват степента на зрялост, само че е ок за този срок и толкова!  Simple Smile

Ели  Hug Hug

# 61
  • shumen
  • Мнения: 18 066
Виви,в 9.20 ме оперираха и до обяд вече си усещах краката.Иначе мен ме раздвижиха на другия ден.
Ели,не остана и при теб.

# 62
  • Мнения: 101
Здравейте   bouquet
Сравнително нова съм тук и попаднах на вашата тема. Надявам се, че мога да се включа и аз  Hug
Аз съм още в началото на бременността - 8ма г.с., но ще ви следя с интерес.

# 63
  • София
  • Мнения: 295
Леле, чак сега се записвам в темичката.  Embarassed  Честито и успех на всички нови момичета!   bouquet Глухарче, много се радвам да те видя тук.  Hug
Шоко, дано се оправиш, питай лекаря да ти предпише някой пробиотик...
Да се включа за упойката - слагането въобще не болеше. Малко след като излязох от операционната започнах да си чувствам пръстите на краката и най-много до час вече и цялото тяло. Операцията продължи към час и половина общо. Раздвижиха ме същата вечер полекичка, а на следващия ден вече съвсем.  Mr. Green И един съвет - в началото е неприятно, но колкото повече се движите, толкова по-бързо ще отмине болката.  Peace
Дани, Ели, Виви, то не останало...  Hug

# 64
  • Мнения: 11 479
Аз само да се отчета, че започнах да навивам ММ за второ  Blush

# 65
  • Мнения: 2 358
Красито, добре дошла, ако искаш да се видиш в списъка отпред пиши кога ти е термина

Моме, давайте преди да стане на годинка, защото след годинка ще почнеш лека полека да биеш отбой Grinning

Аз в неделя през нощта се събудих от болки, реших че са киселини, после цял ден ми беше много лошо болки, болки, болки, пак реших, че са някакви киселини и че и операцията ме приболва. Едвам издържах, прибрах се след работа, сготвих и се опънах ни жива, ни умряла и след цял ден болки, че вкъщи установих, че ме боли през определен период от време и затихва. Срам не срам, родила съм едно дете, обаче ми беше нужен цял ден за да схвана, че съм с брутални контракции  Crazy Днес няма, само лека болка в операцията от време на време. Според мен всичко беше от това, че в събота и неделя ходихме до Кюстендил и в парка и бая походих, та явно ми е дошло повече, сега вече по-кротко го давам

# 66
  • shumen
  • Мнения: 18 066
Моме,браво на теб.Давай и действайте за второ.
Красито,добре дошла.Лека и безпроблемна до край.

# 67
  • Мнения: 2 232
Моме, това означава, че се чувствате много добре с малкия член на семейството.  Heart Eyes
Красито, и от мен добре дошла!

# 68
  • Мнения: 351
Здравейте, мами  Hug
Надявам се, че има едно местенце и за мен  Heart Eyes
Следя ви с интерес, моя термин е на 21 януари.Първа бременност ми е и съветите ви са ми от голяма полза   bouquet

# 69
  • shumen
  • Мнения: 18 066
Пустинно цвете,добре дошла.Лека и безпроблемна до край.

# 70
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Добре дошли на новите бъдещи мами.   bouquet  bouquet  bouquet

# 71
  • Мнения: 101
Благодаря на всички за посрещането  Hug
Термина ми е на 28 март, на мен също ми е първа бременност.

# 72
  • Мнения: 1 232
Цоп и аз тук, Ренденцето ме просветли за тази интересна темичка Simple Smile
С повечето сме се засичали и по другите форуми.
Накратко, термина ми е февруари, вчера бях на ФМ и всичко е наред с двете ми зайчета  Heart Eyes Влюбих се в тях, за 1-ви път ги видях оформени мини човечета  Heart Eyes Сега си чакам и другия преглед Simple Smile
Гледам обсъждате секциото- ако имам избор, направо с такова избирам. Живея в UK и тук само в краен случай си със секцио. Дано бебетата не се обърнат и ме спасят  Mr. Green Ако не, ще раждам, не е ме страх, само да излязат Simple Smile Иначе имам приятелки раждали със секцио и са много доволни, бързо се възстановиха, едната даже и баби не вика за помощ, оправиха се с мъжа й.
Лек ден   bouquet

# 73
  • Мнения: 2 358
Светле добре дошла тук. Да си кажа право откакто я има темата май за пръв път имаме близнаци  Party
За секциото, аз лично не мога да се прежаля пак да ме режат (освен ако не се налага), въпреки че много бързо се възстанових, но всичко си е въпрос на личун избор и докторска преценка. Тук в Бг май много рядко се случва да оставят близнаци да се раждат нормално  Thinking

# 74
  • Мнения: 1 232
Дам, еми казаха единия ако не се е обърнал, операция. Както дойде, само те да са добре и да не ми тръгнат да излизат по никое време, от сега им се карам за това  Mr. Green
Забарвих да кажа за гъбичките, аз също сега пия пробиотици, на своя глава, купени от БГ, аптекарката каза, че е ок, доки по телефона също, по форума също Simple Smile Пак гъбясах, докато отида на преглед другата седмица си сложих глобул и крем, според доки в Бг няма проблем. На мен през месец ми се появяват, дори предния месец пак имах Sad Дано ми пуснат тъпа МБ. Та за сега с пробиотици дами дойде акъла  Mr. Green Много неприятно, ама няма как.

Общи условия

Активация на акаунт