БРОДИРАНА КРАСОТА Тема 125

  • 60 890
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Radika,  Hug, съчувствам ти напълно.

# 16
  • София
  • Мнения: 9 850
Radika,  Hug Hug Hug
Думи нямам просто...  Praynig дано няма повече трагедии Praynig
Бачийска, благодаря!  bouquet

# 17
  • Мнения: 19
Прекрасна темичка - браво Бачийска внесе много слънчево настроение!  Hug

Аз си шия полека, но все няма време така, че етапче сега няма да показвам и ще се радвам на вашите!

Джемма чакамете с нетърпение!

Радика съчувствам ти, родителите ми пътуваха по вашия район тази събота и неделя, ужасни дъждове, затворени пътища, кошмарно пътуване, но живо-здраво се прибраха. А всички бедстващи за съжаление ще останат с проблемите си също като в Аспарухово... медиите не отразяват нещата реално, три дни си пълнят новините и после хората кучета ги яли!

# 18
  • Мнения: 580
Деси, хубав слънчоглед. Липсват ми висящите конци. Joy
 Така. както описваш комплекта- с къси конци и различни по размер е много гадно. Аз си намерих обаче схемата и ключ с конци ДМЦ и някога ще го шия с тях. При ДИМ също конците са ми къси и панамата много твърда и тези ще си ги комплектовам сама, еее ако има нещо много изгодно ще си купя оригинален.
Чорапа е с приоритет.

Ето и част от бистрото, което е спряно.

# 19
  • Мнения: 11 379
Благодаря за новата тема   bouquet

И аз пера изстисквам и мятам на гладачната маса и започвам да гладя от зад първо после от пред. Така най-добре ми се получава.

Аз събота и неделя голямо шиене- чак започна да ми се повръща от шиене  Rolling Eyes newsm78 съвсем сериозно. Надявам се да ви покажа скоро какво уших за 2 дни, че скоро заминавам на екскурзия и едва ли ще мога да шия там.

Дион, къв Дим, а кой ще ушие есента? А?А?  Joy
Парижките цветя са страхотни, но аз смятам, че са голяма лъжица за моята уста,  но с удоволствие ще дойда да ги видя ушити някой ден при теб  Hug

Добри, и ко?Снимки сигурно си забравила да направиш, а?

Деси, ти почиваш от селцето ли с тези красиви слънчогледи?

ОленкаPeace

РадикаHug

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ето обещаното етапче:

Скрит текст:


         

2/3 е готов. Остават само горен ред схеми, които са с по 1 ред по-малки от досегашните. дано бързичко ги ушия.

olenka63, тази картинка на чорапа ми е любима, нали имам ушит гоблена. Simple Smile

 -=Деси=-, чудно начало, прекрасни слънчогледи. Аз сега си поръчах от Алиекспрес китайска комплектовка, чакам да видя какво ще дойде.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 103
Прекрасна нова тема! И аз много харесвам слънчогледите, които Деси шие, но ми се иска да са с ДМС. Някой има ли схема и ключ с ДМС?

# 22
  • Мнения: 11 864
Прекрасна нова тема! И аз много харесвам слънчогледите, които Деси шие, но ми се иска да са с ДМС. Някой има ли схема и ключ с ДМС?

ето тук ти ги качих в ПМ са
http://dox.bg/files/dw?a=711753fe96


Деси, направо грее този слънчоглед  Simple Smile

Джема страхотна е воденицата  Peace

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 103
ето тук ти ги качих в ПМ са
http://dox.bg/files/dw?a=711753fe96

Благодаря много!

# 24
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Благодаря за новата тема   bouquet Влюбих се в гоблена със слънчогледите на коя фирма е със сигурност ще го ушия някой ден   bouquet Hug Simple Smile

Съжалявам, но не мога да ти помогна  Embarassed Hug дано момичетата се включат с помощ.  Hug

Скрит текст:
В къщи от към техника сме добре заредени - компютър, лаптоп, таблет, телефони - що някъде е пъкнало е взето. Но работя основно на лаптопа защото на компютъра когато съм във форума ми излизат някакви реклами, които не мога да затворя и нито мога да пиша, нито да чета, та какво остава за правя темата. Но при преинсталацията на лаптопа не са ми сложили български език - машинописен, а трябва да гледам еквивалента на англиийски, което за мен си е изтезание - аз пиша като машиниописец - без да гледам. Ще чакам "специалиста" да се прибере за да ми сложи български.

Радика, от Мизия ли си? Страшно е! Да, с природата не може да се бориш.
Скрит текст:
Но защо не виждам логика в това една "бара/поточе/рекичка" да причини такива поразии ? Аз съм минавала много пъти покрай тази "река Скът", виждала съм я и съм 150 % сигурна, че не може да причини такива наводнения заради количестата валежи, които паднаха. Нещо друго има, но сега никой не иска да поеме отговорност защото и по лесно да се оправдаят с природата.

Шия, по малко, че да има за повече  Mr. Green Радвам се на Вашите етапи  Peace

# 25
  • Мнения: 11 864
Относно слънчогледите на първата страница, ми изскочи като снимка на Анхор
Скрит текст:

тук уж има схема в ПМ http://bbs.pindiy.com/thread-202171-1-1.html

но излезе и един подобен, но с мелница  http://tranhtheudep.com/tranh-theu-chu-thap-hoa-huong-duong-sn.al22108j.html

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Хайде и аз да се запиша, че да не ви изтърва.
Radika  Hug. Срещу природата сме безсилни. За съжаление пак няма да има никой виновен и всичко ще е за сметка на пострадалите.
Момичета, имам една молба. Засилих се да купувам зодия Лъв на Ланарте, ето за тази става въпрос
Скрит текст:
,
но се оказа, че са спрени от производство. В магазина във Варна имаше останали, но разбира се не тази. Молбата ми е, като ходите във вашите магазини за гоблени, ако случайно го има, ще пратя парички да ми го вземете.
Продължавайте да творите красоти. Аз само се тюхкам, че е топло и не ми се шие одеялото в малкото свободно време.

# 27
  • sf
  • Мнения: 10 184
Ох, във фейса се намърдах в поредната дискусия за кръстат и гобленов бод. Една дама каза,че гоблени се шият само с гобленов бод  hahaha а другото било за каренца и кавьорчета  hahaha

# 28
  • Мнения: 11 379
Едно време при първите ми опити да шия така бях научена и аз от продавачката, че бабите само шиели кръстат бод, защото не виждали   Joy

# 29
  • Мнения: 49
Да се запиша в тази красива и слънчева тема.Слънчогледите са прекрасни!А аз се трудя върху тази графика  Много беди ни сполетяха .Тъжно е да гледаш  разрушените домове и нещастието на хората.Ради съпричастна съм.

Последна редакция: пн, 04 авг 2014, 17:16 от rossi1122

Общи условия

Активация на акаунт