БРОДИРАНА КРАСОТА Тема 125

  • 60 874
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 571
Акварелните слънчогледи на Риолис шия, но не е оригинал ,  а домашна комплектовка с конци Розаче.

# 46
  • Мнения: 8 218
За момичетата, на които им е твърда панамата на Дим - аз сега се уча да шия такива неща и то точно на Дим (ама просто се влюбих в "гоблена", когато го видях). Та на мен панамата ми се размекна много, чак ме дразни и безумно я изпъвам на гергефа. Перфектна ми беше в началото. Не знам какбих шила на мека такава Simple Smile. Но пък го "гоблена" въртя на всички посоки и явно така се омачква стабилно, добре че не ме гледате как шия  Embarassed

# 47
  • Мнения: 580
Роси, ми то не останало бе. Сега какво ще следва от тази серия. Имаш лалета, сега слънчоглед, по късно какво ще бъде само ти си знаеш  newsm78 newsm78, но аз съм толкова любопитна, че няма накъде.

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 143
Показвам и аз завършения си гоблен  Grinning

 

Обещаната нашарена схема по която ших/обещаното си е обещано  Mr. Green/



Сега   newsm78 Thinking кой да подхвана-нов или да завърша някой от започнатите Crazy

# 49
  • Мнения: 219
Сега   newsm78 Thinking кой да подхвана-нов или да завърша някой от започнатите Crazy

Нов! Нов! Нов!

Пепен, пиленцата изглеждат като картинка, изобщо не се разбира че е гоблен.. ауу много ми хареса.

Полина, наистина и този модел е много красив. Разгледах ти албума пак. Бях видяла от теб онези патенца на Лука С на листото, много ми харесват какви са изморени и замечтани  Heart Eyes

Айде да не остана и аз по-назад, да покажа етап. Много са интересни тези вълнени конци.

# 50
  • Мнения: 571
Оля, има още доста шев по гоблена, обаче понеже шия доста хаотично изглежда че малко ми остава. След този ще захвана китайския комплект с къщата, а като ми дойде и щампата и нея ще започна, а кога ще ги завърша... newsm78

# 51
  • София
  • Мнения: 10
Здравейте, от къде в София купувате конци Rosace? Без Шехерезада и 8888, защото са в отпуск.

# 52
  • Мнения: 3 961
Здравейте, от къде в София купувате конци Rosace? Без Шехерезада и 8888, защото са в отпуск.

Можеш да си вземеш от Ася http://hop-shop.net/konci,%20%D0%94%D0%9C%D0%A6,%20DMC%20/rosace?product_id=318 Тя е от София.

Ето и етап от божурите, най-вероятно последния.

Скрит текст:

Последна редакция: вт, 05 авг 2014, 08:47 от Hrisi

# 53
  • София
  • Мнения: 10
Благодаря.

# 54
  • Мнения: X
...малко от схемите на Вилер, където е указано как се шие.
Там под лупата или плюса е символа на кръстчето.

Това е старото лого на Вилер.  Grinning Отдолу пише " Die handarbeit " ,. т.е. Ръчна работа. Има го на моделите им от времето, когато конците са Мец и Шурер. Имам 4 такива комплекта / чакат шиене ... Simple Smile/. Сега логото е една буква W с игла. Можете да го видите на сайта им.

# 55
  • Мнения: 643


Шия , шия , ама много бавно върви. Tired


Поздравления за всички показани красоти,отивам да харесвам.

# 56
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 706
Инче я покажи докъде е стигнал и "Спондж Боб" - каре панталони.

# 57
  • Мнения: 643


Тя не иска да си вземе с нея гоблена при баба им ,понеже майка ми ги гледа сега.

Дала съм й най-едрата панама и най-голямата и тъпа игла.Искам -казва- розови конци за Патрик .
Конци да иска , друго може и да няма , но конци у нас бол Joy
Иначе кръстчетата й стават много хубави, като понапреднем , ще снимам.


# 58
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Инче я покажи докъде е стигнал и "Спондж Боб" - каре панталони.


Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile  квадратни гащи е Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Ина' да нося ли хвалби довечера? Утре? И ти носи Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 59
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 706
Добри това е интерпретацията на ММ за филмовия герой, който е един от любимите на Мишо, а ние с баща му едва го изтрайваме.

Да кажа за подаръка си от Джемма - конци на Анхор, заготовки за картички, рамка здездичка за мини бродерия, бобинки на ДМЦ за конци, магнитче, което Мишо е сложил начело на хладилника и каза, че е негово, и панама, която не е точно пластмасова, а по-скоро е като мрежа /и аз го обясних ..../ и Мишо каза, че това е на баща му мрежата /прави аналогия с мрежата за шпакловане от строителството/. Като се замислих, може би е подходяща за фъкане. Приложение ще и се намери. Сега съм я скрила, че ММ я намери в неговите неща.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт