Какви мъже съответно какви жени изневеряват според вас

  • 15 253
  • 188
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 768
И на нас не ни пречат изневеряващите, само си защитаваме убежденията- кой спокойно, кой огнено....  Flutter. Че са лъжци- то е ясно.

Последна редакция: ср, 13 авг 2014, 15:07 от Bonbonska

# 121
  • Мнения: 47
А нима тези, които живеят с партньора си без любов не са лъжци. Пълно е с такива семейства
живеещи без обич - нищо  че не изневеряват. Прави ли това тези  хора морални
изневеряващите. Да, прави ги, но пред обществото. А лъжата пред човека до теб си стои - дали
изневерявайки или не обичайки го..... Пак си е лицемерие.
Аз лично не искам  и не мога да  и анализирам изневеряващите.
Обаче когато обичам не виждам и не забелязвам никой друг освен любовта си. Така че съм съгласна - ако има обич няма изневяра.

Нещо не ми се отдава формулирането на текста за което се извинявам.

# 122
  • Мнения: 46 573
А как разбрахте, че изневеряващите нямат любов и рози в главите - да, към постоянния партньор имам предвид....

Не сме светици, на нас също ни се е случвало. Отлично знаем какво има в главата на изневеряващия  Peace

# 123
  • Мнения: 768
А нима тези, които живеят с партньора си без любов не са лъжци. Пълно е с такива семейства
живеещи без обич - нищо  че не изневеряват. Прави ли това тези  хора хуморални от изнесе-
рязващите. Да, прави ги, но пред обществото. А лъжата пред човека до теб си стои - дали
изневерявайки или не обичайки го..... Пак си е лицемерие.
Аз лично не искам  и не мога да  и анализирам изневеряващите.
Обаче когато обичам не виждам и не забелязвам никой друг освен любовта си. Така че съм съгласи-
на  ако има обич няма изневяра.

Именно! Да живееш с някого без да го обичаш......вероятно тези, които го могат си имат своите причини, но да ми казват изневерявайки, че много обичат човека до себе си е меко казано смешно.

# 124
  • Мнения: 2 650
Ох, аз изобщо не съм светица, признавам - имала съм връзка с друг, докато  още не съм до край приключила предишната. Приключването  обаче вече е било факт от към емоция и партноьорство преди това, другото са  технологични подробности, което ме прави технологично изневеряваща. Обаче,   може би защото нямам такъв опит - трудно ми е да си представя как ще обичаш някой мъж и ще искаш да си с друг. Възможно е някакакъв навик да те кара да си мислиш, че  обичаш човека до себе си, също е възможно, човекът да е  страхотен индивид и лесен за обичане, но все пак -  не е МъжЪТ, който искаш. Тогава се разбирате и се разделяте, така е честно и за двамата (не че раздялата е  лесно нещо) . Ако съм обичаща в една връзка,  честно и  нобелов лауреат с финанси космически и външност , която предизиква земетръс, няма да ме впечатли. Но пък може да ми е такава натурата, нямам претенции за изконна правилност.
П.П - Бе много сте бързи, докато се формулирам и сте писали  почти същото Laughing

# 125
  • Мнения: 280
Доста ми е чудно....както го описвате.....на теория уж звучи просто,но май не е.Като се замисля,мммм...да обобщя:идва ми на ум,че може би ще кривна от пътя и решавам да не лъжа човека до себе си.До тук добре,но как точно става?Казвам му какво?Искам да съм с друг,за една вечер/примерно/.И за да съм честна с теб,дай да се разделим,за да не ти изневеря.Така ли става? newsm78
А Половинът ако каже,че не ще да се разделяме?Щото човекът щом е с мен,значи не иска принципно.Та така,уведомила съм го.Той да си решава. Laughing
Е,защо да му го причинявам?Като ви чета,звучи лесно,та лесно.Ама май не е така.А моите наблюдения са,че 90% от хората си изневеряват/малко си нагаждам %-тите,ама как иначе  Laughing

# 126
  • Мнения: 2 650
Ми не знам, на мен ми е странно да искам да съм с някой за една вечер, пък  любимият ми да ме чака в къщи.За това и писах - няма как да поискам, след като си имам любим, когото  желая. Така че, честността е когато нещата вече са приключили, а не когато някой го е присърбяло нещо си.  И не е лесно да прекратиш отношения, особено като виждаш, че човекът , който все още  те обича, страда.   И без да има друг, отношенията са приключили и  така,  трудна е раздялата. Но  да  обичаш, да градиш някакво бъдеще с някого, да Искаш да си с него и  същевремено да пожелаеш друг...ми това мъжете да го обяснят, аз не го разбирам и не ми се е случвало Rolling Eyes

# 127
  • Мнения: 768
Въпрос на ценности, приоритети и разбирания. За една нощ, или за хиляда не бих била с никого друг, ако обичам човека до себе си. Ако имам нужда да съм с друг за една нощ, със сигурност ще имам нужда и за повече.

# 128
  • Мнения: 280
Ми не знам, на мен ми е странно да искам да съм с някой за една вечер, пък  любимият ми да ме чака в къщи.За това и писах - няма как да поискам, след като си имам любим, когото  желая. Така че, честността е когато нещата вече са приключили, а не когато някой го е присърбяло нещо си.  И не е лесно да прекратиш отношения, особено като виждаш, че човекът , който все още  те обича, страда.   И без да има друг, отношенията са приключили и  така,  трудна е раздялата. Но  да  обичаш, да градиш някакво бъдеще с някого, да Искаш да си с него и  същевремено да пожелаеш друг...ми това мъжете да го обяснят, аз не го разбирам и не ми се е случвало Rolling Eyes
Доста хора си изневеряват без да са спрели да се обичат.Факт е.Те тия неща не ходят по гората,по хората ходят.Особено по мъжете Simple Smile Виждала съм го много пъти и съм сигурна,че и още ще го виждам.Изневерявали са си и преди 50,и преди 100 години.Явно в определен момент на живота просто се случва/е,предполагам не при абсолютно всички/.Предполагам,че тогава ще трябва човек да си понапъне мозъчните гънки и да стане лъжец,измамник и т.н.,за да не нарани човекът до себе си.А това,че ..."ама аз това,аз онова,такива работи никога не правя и няма да направя,познавам се много добре и други от сорта.....звучат ми......въздухарски.Това ще го приема за чиста монета от някой,който е на солидна възраст,живота му е кажи речи свършил-само такъв човек може да се изказва така.Никой не знае на къде ще го завърти животът и дали ако му дойдат до главата такива мисли,ще успее да им се противопостави. Може и да ни се иска да сме много корави,но дали сме???И дали това,че сега сме означава,че след 5,10,15,20 години ще сме? Thinking

# 129
  • Мнения: 768
Ами така, както на теб ти звучи въздухарски едно, така на нас ни звучи абсурдно пък друго. Естествено, че човек не може да знае какво ще му се случи, но за това сме и различни типове хора. Такива, за които това, че са си лягали с други е нещо нормално и непременно случващо се и такива, които не приемат това и за които да пожелаеш друг не е просто част от " обичането" и живота с човекът с когото делиш всичко, а то би било следствие от сериозни проблеми и съответни последствия. Така, че няма нищо странно.

# 130
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Именно! Да живееш с някого без да го обичаш......вероятно тези, които го могат си имат своите причини, но да ми казват изневерявайки, че много обичат човека до себе си е меко казано смешно.


Може що да не може ,  да уважаваш и цениш човека не е задълже да има обич  Rolling Eyes или ?

# 131
  • Мнения: 2 650
Да де, аз затова и  казах - мъжете да се изкажат. Аз съм кьорава и от суета невър няма да сложа очила, от бъзливост и лещи, та  едва ли някой ще ме привлече толкова, ако не съм търсеща. С възрастта  кьоравостта ми едва ли ще се оправи ( освен по едни упражнения на  един руски  офталмолог, ама съм мързелива и не ги правя), така че едва ли ще ме тресне нещо, което не търся по принцип Laughing Пък и май привличам такива типове като мен (не само кьорави де  Laughing) та може и да не съм много от извън гората, знам ли Rolling Eyes

# 132
  • Мнения: 768


Именно! Да живееш с някого без да го обичаш......вероятно тези, които го могат си имат своите причини, но да ми казват изневерявайки, че много обичат човека до себе си е меко казано смешно.


Може що да не може ,  да уважаваш и цениш човека не е задълже да има обич  Rolling Eyes или ?

Никой не е казал, че не може, просто има хора, които не могат да живеят като съквартиранти, примерно. Само казваме, че има ли изневяра, обичта явно си отива.

Последна редакция: ср, 13 авг 2014, 17:13 от Bonbonska

# 133
  • Мнения: X
Доста ми е чудно.......
да обобщя:идва ми на ум,че може би ще кривна от пътя и решавам да не лъжа човека до себе си.До тук добре,но как точно става?Казвам му какво?Искам да съм с друг,за една вечер/примерно/.И за да съм честна с теб,дай да се разделим,за да не ти изневеря.Така ли става?
Ако си стигнала до фаза "искам нова тръпка и друг мъж", то между теб и съпруга ти няма вече нищо.Та, за какво да оставаш с него?Логично е да се разделите.
А ако обичаш съпруга си, не би трябвало да имаш нужди от нови тръпки.
Реално, казус няма.Или обичаш мъжа си, или не го обичаш и търсиш други.

# 134
  • Мнения: 280
Ами така, както на теб ти звучи въздухарски едно, така на нас ни звучи абсурдно пък друго. Естествено, че човек не може да знае какво ще му се случи, но за това сме и различни типове хора. Такива, за които това, че са си лягали с други е нещо нормално и непременно случващо се и такива, които не приемат това и за които да пожелаеш друг не е просто част от " обичането" и живота с човекът с когото делиш всичко, а то би било следствие от сериозни проблеми и съответни последствия. Така, че няма нищо странно.
Права си за различните типове хора.Старая се да се движа от максимата"Никога не казвай никога!"Старая се да не съдя и хората.Мисля си също,че и "обичането" не е само секс.То връзката е ....цял "набор от екстри".Само едната от тях е секса.Ако си получавам всичко останало/в смисъл другото не получава някоя друга/все си мисля,че не искам да разбирам,че са ми изневерили.Нека да си ми дава Половинът обич,уважение,подкрепа,качествена комуникация....И да се случи да сгреши,не искам да знам.Да си се крие старателно. Naughty
 Grinning Наперена съм сега,ама ако ми дойде до главата как ще е-не знам.

Общи условия

Активация на акаунт