Ново правителство - епизод 2

  • 89 759
  • 3 684
  •   1
Отговори
# 30
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 313
Редактирах в началото с линк към българските правителства, за да не забравяме, че това правителство , всъщност е номер 90.
В същото време, ако правилно смятам, то  е номер 13  Sick след 25 години преход ooooh! !!!.
С този фатализъм 'дето го завъртяхме ,  newsm78 дали е лоша поличба?Магии, звезди, хороскопи, не разбирам много от тези неща.

Търся и една справка за броя дни, които са управлявали различните политически сили след 1989 г. Имаше я в Нет-а, вкл и графично, но не я намирам.  Да я бодна отпред, ей така за справка на младото поколение, пък и за нас, да не се увличаме. Някой да помогне?

Когато решите, че решението за преименуване е взето, дайте знак някак?.

# 31
  • Мнения: 2 314
Румен Порожанов - "Топ ниво" за ГЕРБ, или кой е министърът на финансите Румен Порожанов

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2014/08/05/2356125_top_nivo_za_ge … rut_na_finansite/

И той като ББ е минал през няколко партии, като СС е направил далаверка с рекламната агенция на жена му и приятелчето му - видите ли те са  най - кадърни да рекламират "Булгартабак", като договорът е сключен, докато Румен Порожанов е председател на борда на директорите на "Булгартабак".

И ето още как се грижи за увеличаване на семейното имане:

http://www.segabg.com/article.php?id=622506

# 32
  • Мнения: 576

Хайде и аз да цопна.
Честито за избора на Близнашки. Приемам го този човек, симпатичен ми е, изглежда незомбиран, автентичен, свободен от клишетата, без восък, без гипс. Това е добре.
Нямам големи очаквания и искания към това и следващите правителства.
На първо място - да строят нонстоп, да усвояват европейски средства.
Повече контрол в здравеопазването - краденето и течовете са вторият по големина проблем в тази система (след дефицита на елементарна човечност, което важи и за страната като цяло).
Съдебна реформа - макар че не ми е ясно такава клоака как се санира. 
Електронно правителство.
И ако случайно не знаят нещо как се прави за външна и вътрешна политика, да гледат Полша и да копират - много прост начин да се предпазят от груби гафове - повечето наши проблеми там са отиграни по възможно най-добрия за нацията начин.

# 33
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 313
Редактирах поста с предложените имена, по-горе. Бях изпуснала Кюриосити.

Ние го подкарахме като в парламентарна комисия. Три страници и още не сме минали по същество.
И после политиците това било, онова било.
Хайде , че прочетох пропуснатото в старата тема  и нямам търпение да питам нещо Реформаторите.

# 34
  • Мнения: 19 560
Ружа, +1
Само да добавя, че Полша си изгладува кризата и оправи икономиката още преди двайсет-трийсет години, ама го няма нашенският Балцерович да ни извади и нас от кашата.....ако му се позволи де.

# 35
  • Мнения: 9 913
не знам какви надежди възлагате на служебно правителство през август. Целият му мандат няма да надхвърли два месеца...

# 36
  • Мнения: 19 560
не знам какви надежди възлагате на служебно правителство през август. Целият му мандат няма да надхвърли два месеца...
То не се знае, Белгия изкара повече от година със служебен кабинет. Дано да не стане така де, обаче хич не е изключено.

# 37
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 313
не знам какви надежди възлагате на служебно правителство през август. Целият му мандат няма да надхвърли два месеца...
Служебното само като обезболяващо.
Тепърва предстои диагноза и лечение.
Аз им пожелавам и да успеят да се справят без пари.  Понеже така им го сервираха.

# 38
  • Мнения: 2 067
Успех им желая. Поздравявам ги за куража да приемат поканата на Президента за служебни министри.

# 39
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 313
Да, вече ги почнаха. Чакам сега да излязат и опорните точки.

# 40
  • Мнения: 19 560
Къде за ги започнали? Вестник Дума активизира ли се вече? Или Пеевските медии?

# 41
  • Мнения: 2 067
В ПИК пишат, че правосъдния министър бил човек на Протестна мрежа. Аз не съм го мяркала досега човека. Истина или лъжа е?

# 42
  • Мнения: 19 560
В ПИК пишат, че правосъдния министър бил човек на Протестна мрежа. Аз не съм го мяркала досега човека. Истина или лъжа е?
А, да от ПИК са се развихрили - Близнашки бил съветник на Живков......Плевнелиев да подава оставка, вреден бил за държавата!

# 43
  • Мнения: 2 067
В ПИК пишат, че правосъдния министър бил човек на Протестна мрежа. Аз не съм го мяркала досега човека. Истина или лъжа е?
А, да от ПИК са се развихрили - Близнашки бил съветник на Живков......Плевнелиев да подава оставка, вреден бил за държавата!

Ами не знам... пишат, че бил активист от ПМ, а аз не съм го мяркала по ТВ, може да съм пропуснала, затова питам - истина или лъжа?

# 44
  • Мнения: 258
Близнашки бил съветник на Живков......Плевнелиев да подава оставка, вреден бил за държавата!

При падането на Живков (1989) Близнашки е бил 33 годишен.  newsm78 Не знам, но не ми се вярва Живков да се е съветвал с младежи.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт