Ново правителство - епизод 2

  • 89 756
  • 3 684
  •   1
Отговори
# 45
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Правителството епизод 2   Peace

''Империята отвръща на удара'' е много яко Joy Joy Joy
Това заглавие ,ще отива ако евентуално Бойко спечели. Mr. Green

# 46
  • Мнения: 4 801
Аха, ето къде сте се скрили.

Свежо е правителството. Изобщо, тенденцията служебните правителства да "стоят" по-добре от редовните, се запазва. Поради конкретния ни президент де, не по едната случайност. Simple Smile

Аз лично не симпатизирам на Близнашки лично и в това отношение съм леко разочарована. Но като цяло попаденията са добри.

# 47
  • Мнения: 576


Аз лично не симпатизирам на Близнашки лично и в това отношение съм леко разочарована.

Защо?

# 48
  • София
  • Мнения: 5 499


Аз лично не симпатизирам на Близнашки лично и в това отношение съм леко разочарована.

Защо?

Щот е комуняга.

# 49
  • Мнения: 14 478


Аз лично не симпатизирам на Близнашки лично и в това отношение съм леко разочарована.

Защо?

Щот е комуняга.
И то як.
Само като му видя физиономията и ми мирише на развит социализъм....

# 50
  • Мнения: 576


Аз лично не симпатизирам на Близнашки лично и в това отношение съм леко разочарована.

Защо?

Щот е комуняга.
И то як.
Само като му видя физиономията и ми мирише на развит социализъм....
Да, де, ама па консенсусен. И изглежда почтен. Какви щети би могъл да нанесе с комунистическия си ореол реално?

# 51
  • Мнения: 14 478


Аз лично не симпатизирам на Близнашки лично и в това отношение съм леко разочарована.

Защо?

Щот е комуняга.
И то як.
Само като му видя физиономията и ми мирише на развит социализъм....
Да, де, ама па консенсусен. И изглежда почтен. Какви щети би могъл да нанесе с комунистическия си ореол реално?


Ако говорим за нанасяне на щети-те вече са нанесени. Липсва доверие. Какво доверие може да има в един бивш червен Ботевградски кадър, преминал школовката на БСП и сега напуснал кораба майка, свежо пребоядисан.
Направо ми мирише на боя...

# 52
  • София
  • Мнения: 8 947
И каква чак толкова работа са свършили служебните правителства, та толкова да им се превъзнасяме? Като се има предвид, че техните правомощия са ограничени и основно се занимават с организиране на избори. Дано следващото избрано правителство наистина си заслужи хвалбите, тези са просто част от кръга около президента (някои от тях доста поомръзнали между впрочем). Пък Премиерът е ... Crossing Arms Нямам вяра на бивш БСП-ар.

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Само като му видя физиономията и ми мирише на развит социализъм....
Бях забравила защо не влизам в политическите теми, в тази обаче се натресох и сега ще ви критикувам. Заради дългите чаршафи от цитати и заради изказвания като горното.
Тя не го е видяла още как работи, обаче вече го е охарактеризирала и предварително е плюнала, ей така, щото е политик и защото се намира в такава тема.

# 54
  • Мнения: 4 801
Да, де, ама па консенсусен. И изглежда почтен. Какви щети би могъл да нанесе с комунистическия си ореол реално?

Да, консенсусен е. Почтен. Уважаван. Едва ли някой ще седне да му вика "тиква". Simple Smile Даже кречетала като Симов почват с "аз много го уважавам" - в крайна сметка беше 50 години в тяхната партия. Simple Smile

Ама някак ми се искаше премиерът да е по-скоро технократ. Инженер някой. Simple Smile Може и лекар. Повече вяра бих му имала. Според ПИК Прокопиев не му се кефел и викал, едно платежно не бил подписал през живота си. Сигурно е измислица де - ама и аз нещо такова усещам.

Но иначе за министъра на културата, на правосъдието и за други от новия кабинет съм чувала много добри неща. Ще преживея Близнашки. Simple Smile

Aннa, предното свърши доста, ама ме мързи да пиша.

# 55
  • UK
  • Мнения: 1 938
В представянето на новите лица от служебния кабинет ми се набива очи и значително по-ограниченото владеене на руски език от страна на министрите, както и доста по-западното им образование и квалификация. В "експертния" кабинет Орешарски бяха едни съветски и номенклатурни кадри, ум да ти зайде.

# 56
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Открих ви! Laughing

Нямам мнение за новото правителство. Паживьом - увидим. Може пък Близнашки да е преживял катарзис. Mr. Green

Вестник "Чума" започна да лее плюнки:
http://www.duma.bg/node/82883
Единствената прогнозируема политическа сила е БСП.
  smile3534
Щеше да е интересно колко пъти се споменава ГЕРБ в статията, но не ми се занимава.

А верно ли е, че моят любимец Монов се е изцепил яко в последния парламентарен ден? Дочух някакъв преразказ, но не намирам инфо newsm78

Последна редакция: вт, 05 авг 2014, 17:38 от Delphine von Ü.

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На мен министъра на образованието ми допада.

# 58
  • Мнения: 2 752
Близнашки може и да е бил комуняга, но ми хареса като прочетох, че спира Южен поток.
Орехът, макар формално и да не се водеше от БСП, не само че не му стискаше да го направи, ами и видяхме до къде я докара с този "проект". Не съм запозната с политическата дейност на Близнашки, но и на мен както и на jp по-голямо впечатление ми направиха останалите министри, а не премиера.
Чудя се защо когато се назначават редовни правителства след избори никога не се слагат свестни хора, а все някакви "тикви"? Това у нас досега е било възможно само в служебните кабинети. За съжаление.

# 59
  • Мнения: 14 478
....
Само като му видя физиономията и ми мирише на развит социализъм....
Бях забравила защо не влизам в политическите теми, в тази обаче се натресох и сега ще ви критикувам. Заради дългите чаршафи от цитати и заради изказвания като горното.
Тя не го е видяла още как работи, обаче вече го е охарактеризирала и предварително е плюнала, ей така, щото е политик и защото се намира в такава тема.
Първо-не съм от подопечните ти, за ми казваш "Тя"
Второ-БСП съм ги видяла как работят. Цели 30 години съзнателен живот. Първите 10 не ги броя.
 Знаеш приказката за новия бардак и старите курви нали? Няма нужда да ти я повтарям.

Hellymod-Ще спира Южния-къде ще ходи. Нали заеми чакат, а както знаем заемите, с които да платят заплатите на държавния апарат няма да дойдат от Газпром.

ПП: На мен министър Клисарова от старото правителство ми харесваше. Поне в сравнение с министъра на образованието от кабинета на ББ-египтолога Сергей , особено като се вземе и заместничката му Миленчето Дамянова. (дано тази персона стои далеч от бъдещи министерства)

Общи условия

Активация на акаунт