Любители на Котки Тема 87

  • 42 477
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844


Тук спим върху една хавлия, която й е най-любимата за мачкане, обича да преде върху нея, да я мачка и хапе, все едно суче  Shocked



Много ми е сладко това поведение, връщат се към бебешките моменти, когато са правели същото с мама  Heart Eyes И Фрея го прави... върху халата на мъжа ми и върху една моя супер дебела и мека зимна жилетка.

Супер сладка е Бела  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 198
Sway, снимай я ако се сетиш, когато го направи, да им се посмеем дружно  Laughing 

# 17
  • Мнения: 934
Нашето калпазанче прави това с губерите ми - много голяма радост е,мачка го,гали се и мърка като мотор от кеф Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 331
Аз навремето имах едно котенце, което пък "сучеше" от косата ми Crazy После цялата бях в котешки лигички Heart Eyes Mr. Green
Благодаря на създателката на новата тема Hug
И аз плащам данък - Вики, унищожителката на клечки за уши Crazy

Последна редакция: вт, 05 авг 2014, 20:44 от addicted2U

# 19
  • Мнения: 154
Привет и от нас след отпуска



Мамината кифла ни беше много сърдита, като си я прибрахме, но щом разбра, че си е вкъщи, бяха едни милувки, едно чудо ...  Heart Eyes Липсвахте ми, котешки мами! Честит й нов дом на Бела, ще ви чета назад, че явно съм изпуснала доста!  Hug

# 20
  • Мнения: 3 331
Ахх, ама колко е намръщена само! Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 168
Записвам се: Това е Мики. Hug




Игривко, голям бърборанко е, само да го погледнеш или да му кажеш името, започва да мяука. Спи върху една огромна мечка, и не се вижда от нея. Laughing

Снимките са малко старички, но не мога да кача нови сега.

Последна редакция: вт, 05 авг 2014, 21:22 от Мелекк

# 22
  • Мнения: 356
Ай....какви хубави маци виждам  Heart Eyes Котето:Мики...Мелекк ,страхотна е  Hug
iangelova ,твоята мамина,сладка как лошо гледа...ауууу  Mr. Green Много сърдита ще да е била.Но важното е че и е минало вече  Peace
Искам отново да се впусна за уреда - Furminator.Реших да прежаля 60 лева за него,защото не мога да гледам толкоз косми навсякъде  ooooh! пък и всеки ден реша моя по 30 минути с малко гребенче.Еми,може би пуловер мога да си изплета.Че и остава по него.То на какъв принцип действа Furminator-къса косъма,или?Доста прегледах за него,и се установи че има доста добри копия на оригинала,които са и на същата цена.Чак се ужасих че не поръчах ей така-"на бегом".Който знае сайт,от който си е взел такъв уред за късокосместа котка,над 4.5кг.да дава тук.И аз да избирам...

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Благодаря за новата тема, котетата на броя са едни прекрасни сладури, а с данъците направо се разтопих.
Ето ни и нас, снимката е прясна, прясна, направо пари.

Отказах се да я къпя, изглежда чистичка  Mr. Green, и толкова лъскавка козинка има

# 24
  • Мнения: 37
Скок в темата и снимки....

Скрит текст:








Ма много са ви сладки пухчетата!

# 25
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Скок в темата и снимки....

Скрит текст:








Ма много са ви сладки пухчетата!

 Crazy Crazy Crazy Ама това е съвсем бебче!  newsm03

# 26
  • София
  • Мнения: 4 714
Скок в темата и снимки....

Скрит текст:








Ма много са ви сладки пухчетата!

 Crazy Crazy Crazy Ама това е съвсем бебче!  newsm03

Къде го видя?  bouquet

# 27
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
В скрития текст на el_ena  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 714
Сладурче! С-л-а-д-у-ч-е!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 883
Ай....какви хубави маци виждам  Heart Eyes Котето:Мики...Мелекк ,страхотна е  Hug
iangelova ,твоята мамина,сладка как лошо гледа...ауууу  Mr. Green Много сърдита ще да е била.Но важното е че и е минало вече  Peace
Искам отново да се впусна за уреда - Furminator.Реших да прежаля 60 лева за него,защото не мога да гледам толкоз косми навсякъде  ooooh! пък и всеки ден реша моя по 30 минути с малко гребенче.Еми,може би пуловер мога да си изплета.Че и остава по него.То на какъв принцип действа Furminator-къса косъма,или?Доста прегледах за него,и се установи че има доста добри копия на оригинала,които са и на същата цена.Чак се ужасих че не поръчах ей така-"на бегом".Който знае сайт,от който си е взел такъв уред за късокосместа котка,над 4.5кг.да дава тук.И аз да избирам...

Аз взех такъв фурминатор от сайта на д-р.Стефанов. Излезе ми 49 лв.Ами какво да ти кажа. До сега е ресан най малко 10 пъти. В магазин ми казаха не повече от 1-2 пъти седмично. Но на нас сега ни се сменя козината , отделно пада подкосъма и е страшно. Но вече забелязвам подобрение. Не пада толкова много, подкосъм е останал само около задните крачета, ама там ми е най трудно. Трябва да му изпъна крачето за да го среша, което е доста трудно. Пак пада козинка ,но не така както преди. И по дрехите вече почти нямаме.

Да уточня ,че ние сме дългокосмести, персиец.

А на какъв принцип действа , не знам. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт