Моля за съвет; Овулация

  • 7 623
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 161
Здравейте ! Правих вчера теста на ПРЕСТО, но беше отрицателен ( вчера беше 7мия ден след случката ) , обаче някъде четох, че отчитали 7 дена след половия акт обаче ако остават 2-3-4 дена до цикъла ти, а на мен ми остават точно 12 дена. Та за това си мисля, че и да има нещо няма да го е отчело.. Ии понеже нямам търпение, а вече съм сигурна, че в нашия град не правят кръвни тестове, мисля да отидем до Русе и да си направя там. Някой знае ли дали там правят и къде точно, колко струва? Дали ще покаже или да изчакам още малко ? Благодаря Ви !  Hug

Не разчитай на домашните тестов, аз правих 1 ден преди цикъла и беше отрицателен, и след 7 дни от закъснението показа (+)


Май има нещо такова... ама пък викам да пробвам  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 12 170
ех, ама нямаш търпение. ако теста е отрицателен според мен много скоро ще си направите бебче - целенасочено. успех

# 62
  • Мнения: 161
Здравейте отново ! От вчера много ме боли гърло, ама АДСКИ много, не мога да преглътна собствената си слюнка ... Днес ходих на лекар, казаха, че имам гнойна ангина ( и по двете си сливици имам дооста гнойни налепи ) + за капак и двустранна пневмония .. Много се притеснявам, още не съм разбрала дали евентуално съм бременна или не, трябва да ми дойде след 9 дена... Казах на лекарите, че имам съмнения, личния ми нищо не каза, обаче онази .... #Cussing out .... в отделението ми се изсмя ... изписаха ми куп лекарства, + ще съм на инжекции венозно (предполагам Терцеф, то друго в нашата болница няма ) , отделно смуча Трахизан, пръскам Тантум Верде, Биопарокс и Прополис с невен. Днес в 17:30 трябва да отида за първата инжекция и тогава казаха , че ще ми дадат и останалите лекарства, който след това ще напиша тук... Мога ли да навредя на плода ако има такъв и как да го предпазя поне малко, много ме е страх, никои не ме взема на сериозно, а само ми се смее " ама ти дори не знаеш бременна ли си , не си ли "  Sad Cry Cry

# 63
  • Мнения: 205
Здравейте отново ! От вчера много ме боли гърло, ама АДСКИ много, не мога да преглътна собствената си слюнка ... Днес ходих на лекар, казаха, че имам гнойна ангина ( и по двете си сливици имам дооста гнойни налепи ) + за капак и двустранна пневмония .. Много се притеснявам, още не съм разбрала дали евентуално съм бременна или не, трябва да ми дойде след 9 дена... Казах на лекарите, че имам съмнения, личния ми нищо не каза, обаче онази .... #Cussing out .... в отделението ми се изсмя ... изписаха ми куп лекарства, + ще съм на инжекции венозно (предполагам Терцеф, то друго в нашата болница няма ) , отделно смуча Трахизан, пръскам Тантум Верде, Биопарокс и Прополис с невен. Днес в 17:30 трябва да отида за първата инжекция и тогава казаха , че ще ми дадат и останалите лекарства, който след това ще напиша тук... Мога ли да навредя на плода ако има такъв и как да го предпазя поне малко, много ме е страх, никои не ме взема на сериозно, а само ми се смее " ама ти дори не знаеш бременна ли си , не си ли "  Sad Cry Cry

Според мен си направи кръвен тест, ако си бременна ще навредиш на плода с тея лекарства няма вариант да му се размине.

# 64
  • Мнения: 12 170
биопарокса и прополиса няма да навреди, но за другото не съм сигурна. има антибиотици които се разрешават на бременни, виж интернет листовката на тези които ти дават. аз също съм на мнение, че не трябва да пиеш лекарства, но пък и ако се влошиш пак ще навредиш на евентуалния плод. Можеш да си направиш компрес с извара на гърлото, може и да ти помогне. Не може ли да отидеш и при друг доктор?

# 65
  • Мнения: 13 816
Няма как да лекуваш пневмония без антибиотик. Правилата са ясни - живота на майката е не по-маловажен от този на бебето.
Ако можеш иди утре в Русе на кръвен тест. Ако си бременна една-две инжекции няма да са кой знае колко фатални, но ще коригирате веднага лекарствата ако си наясно.
Между другото тъй и тъй ще ходиш до болницата в Русе що не се отбиеш и до пулмологията /белодробната клиника/, която е съвсееем наблизо до хирургичния блок да те види специалист. Нещо ме съмнява тая пневмония.   newsm78

# 66
  • Мнения: X
Мила не се тревожи. Има много малка вероятност, да си бременна.
Бързо оздравяване.  Hug

# 67
  • Мнения: 13 816
pumpalche3e, как си?

# 68
  • Мнения: 4 529
Пумпалче, бременност няма, нали?
Е, поне се попързаляхме доволно.

# 69
  • Мнения: 161
Дългоочаквания 28 дойде  newsm68 обаче за сега ... нищо ... не ми е дошло още, корем не ме боли, а той по принцип ми съобщава за цикъла поне час-два преди да ми дойде  Mr. Green сутринта още от 6:30 съм станала за да направя теста с първата урина, обаче беше отрицателен  Thinking теста е Easy test , от онези лентички ... мисля ако и утре не ми дойде да си взема шуарчен, но в доста форуми четох, че отчитал чак седмица след закъснението, нищо, че пише, че отчита на 1 ден..  newsm78

# 70
  • Мнения: 313
Вземи си Престо  Peace Стискам палци.

# 71
  • Мнения: 13 816
До тук всичко е наред.  Hug
Най-вероятно не си бременна. Предполагам ще ти дойде скоро.  Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 47 991
 На мен си ми отчита точно шурчека, на 3 ден от закъснението си ми показа, като е отрицателен, също си показва точно.
Вземи си направи един кръвен най-добре, иначе след толкова лекарства и венозни  аб, може и от това да ти се поразбърка цикъл, на мен веднъж дори ми пропусна месец, от силни лекарстве. Като цяло е по-вероятно да не си бременна, но пък - Божа работа.

# 73
  • Мнения: 161
Така е - Божа работа ! Престо в нашия град не предлагат  #2gunfire кръвни тестове не правят  #2gunfire  Mr. Green ... И аз иначе мислех за кръвен тест... на 7ми ми почват лекциите и ще ходя в Русе, ако не ми е дошло до тогава и тестовете са ми все отрицателни, ще си направя там  Praynig иначе да, от антибиотиците и аз мисля, че цикълът ми може да закъснее, че и аз бая лекарства си изпих за няма и две седмици ...

# 74
  • София !
  • Мнения: 1 237
Според мен, би трябвало вече да покаже реален резултат  Peace !
Направи един шуар-чек и сподели резултата  Hug .

Общи условия

Активация на акаунт