След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 166

  • 32 841
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 863
  Ааааа, Ени, продължаваш да изневеряваш Joy Joy Joy Joy Joy Joy Не ти е достатъчна само розова ризка hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 691
  • Мнения: 2 742
 wavey wavey wavey wavey wavey

Хриси, Алекс, Таня, Ени, всички, Hug Hug Hug Hug Hug Hug привет!

Докато чакаме конника на бял кон



да се раздвижи
Обзеха ме съмнения дали пък няма да пуснат трейлър без Мурат! newsm78 #Crazy Нещо нямам вяра на този режисьор.  Mr. Green Laughing Embarassed Rolling Eyes

не ми остава нищо друго освен да ви пожелая ведри почивни дни на този фон



с това

">#[/video]

http://vbox7.com/play:dff09f11#

Танче, все пак потърси нюанс на розовото?! Joy Joy Joy

# 692
  • Мнения: 2 742



About two weeks ago... at NG Güral Afyon Hotel !!!!!

# 693
  • Мнения: 8 717
Марти,  Hug от половин час се канех да сложа тая снимка, но се отплеснах.  Grinning Може би защото не ми харесва особено Мурат тук, ама нищо - нали е Мурат, ще си го гледаме.  Grinning

Е, така и така съм тук, поне да сложа някоя картинка на нашите симпатяги, но не в розово този път.  Grinning


# 694
# 695
  • Мнения: 1 863
Марти, не ти ли харесва повече така? Joy Joy Joy Joy Не можах да го докарам до турско-синьо, но следващия път hahaha hahaha hahaha
 Ами за трея остава само да чакаме. Възможно е да има и такива изненади.

 А сега гледам доне Корлеоне какви ще ги сътвори, та Яска да побегне през девет планини в десета.

 "Ще говоря направо, дъще. Ти си снахата в дома ми." " Ясемин, Саваш никога няма да се разведе. В противен случай ги очаква смърт. Няма как да ес откажем от Чичек. Ти ела, ела заедно с внука ми. Бъди моята снаха" Mr. Green #2gunfire Mr. Green #2gunfire Mr. Green #2gunfire

  Е как няма да побегне Яска...   Sad Все едно и каза направо - ела кума. Mr. Green

# 696
  • Мнения: 8 717
Ей, в този епизод Шахнур ми иде да я хвана и да я удуша - едно си баба знае, едно си бае. Не можело да се разведе Саваш и това е. Кръвната вражда, та кръвната вражда - не повярва на сина си, че ще се справи със ситуацията, ами ходи и на Яска да мъти главата.  Mr. Green Има син като слънце, вместо да го остави да си действа спокойно и да разреши проблема, тя пак им отрови живота.  #2gunfire


# 697
  • Мнения: 1 863
 Така е, Алекс. Ама тя май като я чукна Онзи отгоре, тогава си седна на Д..то. bash bash bash




http://vbox7.com/play:m586af7c1f

 В това писмо на Яска, винаги ми се плаче, като го слушам  Cry Cry Cry Cry  "... Приказка за раздялата..." "Любовта ни е нашето най-голямото наказание. Не знам с какво сме го заслужили, но чувствам, че трябва да го понеса"  Cry "Обичам те! Не съм и предполагала, че тези думи носят едновременно радост и страдание."  Cry

Последна редакция: сб, 13 сеп 2014, 16:29 от Tsarinna

# 698
# 699
# 700
# 701
  • Мнения: 8 717
Е, Таня, тя сега си е наумила, че трябва да си прибере внука и хич не мисли какви ще са последствията от глупавите ѝ действия и приказки. И стаята реди вече - новата снаха ще посреща.   Mr. Green Е, всъщност, не е далеч от истината - съвсем скоро наистина притежателката на колана, дето го извади от сандъка, ще дойде все пак.  Grinning


# 702
# 703
  • Мнения: 1 863
  Хаха, Алекс, тогава пак ме разсмя с нейната реакция, като и се обади Саваш, че идват.  "Дойдоха на мойта..." Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 704

Общи условия

Активация на акаунт