На пазар във Варна - 35

  • 49 482
  • 720
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 10 804
Къде могат да ми разширят ботуш?Стяга ме по стъпалото. Embarassed
Погледни това https://www.facebook.com/atelie.djema?fref=ts
Преди работеха в Двете кули, но сега са в Гранд мол, срещу Карфур.
Разгледай снимките как поправят стари обувки. Много е добър.


Скъпо ли взема?

# 451
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Здравейте, надявам се да ми помогнете. Търся магазини, които продават платове на парче. Трябват ми за декорации. В случая няма значение къде се намират, просто да намеря. Има теми в бг-мама, но са все стари.  Благодаря

# 452
  • Варна
  • Мнения: 618
търся си душ кабина, проверила съм в Сима, Керамик маркет, Досев, Практикер, Бриколаж, Алати, Баумакс, търся с матирано стъкло и матиран или бял профил, овална - такива няма
други магазини сещате ли се?

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 14:01 от milica_g

# 453
  • Варна
  • Мнения: 10 804
търся си душ кабина, проверила съм в Сима, Керамик маркет, Досев, Практикер, Бриколаж, Алати, Баумакс,
други магазини сещате ли се?

В тези няма ли?  Rolling Eyes

# 454
  • Някъде там
  • Мнения: 886
търся си душ кабина, проверила съм в Сима, Керамик маркет, Досев, Практикер, Бриколаж, Алати, Баумакс, търся с матирано стъкло и матиран или бял профил, овална - такива няма
други магазини сещате ли се?

Във Викард магазина се намира точно срещу Строителния техникум "Васил Левски" 
Шоурум Викард
Бул.Сливница 196
тел.:052/606 915
e-mail: vicard_m2@abv.bg

Работно време:
понеделник-петък: 10:00-19:00 часа
          събота: 10:00-14:00 часа

В магазин Хикови също предлагат душ кабини  Peace
Мога да ти препоръчам и фирми, които правят по поръчка душ кабини  Simple Smile

# 455
  • Варна
  • Мнения: 375
 milica_g,можеш да провериш и в Емир.

# 456
# 457
  • Мнения: 125
Здравейте, надявам се да ми помогнете. Търся магазини, които продават платове на парче. Трябват ми за декорации. В случая няма значение къде се намират, просто да намеря. Има теми в бг-мама, но са все стари.  Благо за Дамардаря

Здравей, скоро обикалях със сестра ми магазини за платове. Купих намалено парче коприна от магазин за платове, които е на Цар Освободител,тръгваш от страната на Орбита към ВИНС-а, имаше доста натрупани парчета.Другият е на Дринов, кръстовището на Орбита, тръгваш към Окръжна Болница ,първата пресечка в дясно.Малък е, неугледен но има много платове, а и също шият.
https://www.google.bg/maps/@43.2109942,27.9205308,3a,75y,180h,90.13t/data=!3m4!1e1!3m2!1sbL3o-TZd0fR_9tysoU2wOg!2e0!6m1!1e1
 А също така има още един, пак там на Генерал Столипин като тръгнеш по Дринов , първата пресечка в дясно и там видях да продават парчета.Сещам се и за Дамар, но не погледнах дали имат парчета.
Дано съм обяснила добре и да намериш това, което търсиш.

# 458
  • Мнения: X
търся си душ кабина, проверила съм в Сима, Керамик маркет, Досев, Практикер, Бриколаж, Алати, Баумакс, търся с матирано стъкло и матиран или бял профил, овална - такива няма
други магазини сещате ли се?

http://dushkabini.com/%D0%94%D1%83%D1%88-%D0%9A%D0%B0%D0%B1%D0%B … %D0%BD%D0%B8.html

Магазина се казва Emir и се намира над лятно кино Тракия посока Спартак

# 459
  • Варна
  • Мнения: 1 419
Здравейте, надявам се да ми помогнете. Търся магазини, които продават платове на парче. Трябват ми за декорации. В случая няма значение къде се намират, просто да намеря. Има теми в бг-мама, но са все стари.  Благодаря
Мимоко

# 460
  • Варна
  • Мнения: 618
мерси момичета, ще видя в Емир, Джорди и Викард, в Хикови ходих - също няма каквото търся, изобщо не очаквах че ще срещна трудности, за поръчка сякаш се притеснявам, искам да го пипна първо  Laughing

# 461
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Здравейте, надявам се да ми помогнете. Търся магазини, които продават платове на парче. Трябват ми за декорации. В случая няма значение къде се намират, просто да намеря. Има теми в бг-мама, но са все стари.  Благо за Дамардаря

Здравей, скоро обикалях със сестра ми магазини за платове. Купих намалено парче коприна от магазин за платове, които е на Цар Освободител,тръгваш от страната на Орбита към ВИНС-а, имаше доста натрупани парчета.Другият е на Дринов, кръстовището на Орбита, тръгваш към Окръжна Болница ,първата пресечка в дясно.Малък е, неугледен но има много платове, а и също шият.
https://www.google.bg/maps/@43.2109942,27.9205308,3a,75y,180h,90.13t/data=!3m4!1e1!3m2!1sbL3o-TZd0fR_9tysoU2wOg!2e0!6m1!1e1
 А също така има още един, пак там на Генерал Столипин като тръгнеш по Дринов , първата пресечка в дясно и там видях да продават парчета.Сещам се и за Дамар, но не погледнах дали имат парчета.
Дано съм обяснила добре и да намериш това, което търсиш.

Благодаря, само Дамар знаех, не са много в моя район, но ще ги намеря.

k_savova, Мимоко-то го знам, благодаря за подсещането, но това, което предлагат не ми върши работа.

# 462
  • Варна
  • Мнения: 2 576
търся си душ кабина, проверила съм в Сима, Керамик маркет, Досев, Практикер, Бриколаж, Алати, Баумакс, търся с матирано стъкло и матиран или бял профил, овална - такива няма
други магазини сещате ли се?
С какъв препарат мислиш да я поддържаш ? Питам, защото моята душ кабина е унаследена и е с матирано стъкло - голяма мъка с чистенето  ooooh!. Тя беше и много наслоена с варовик като се нанесохме и от тогава има места, които така и не ме задоволява как е почистено.
Не е по темата, но ще съм благодарна на съвет за правилния препарат, може и на лични.

# 463
  • Варна
  • Мнения: 68
здравейте, някой има ли идея къде мога да занеса да ми поправят една дамска чанта. Благодаря предварително.

# 464
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Някой да знае има ли шивашко ателие в района на училище Димчо Дебелянов? Thinking

Последна редакция: сб, 20 сеп 2014, 17:18 от Нощни очи

Общи условия

Активация на акаунт