Вече и с усмивка на лице малко ЮНЧЕ топли майчино сърце - 3

  • 28 457
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 175
Аз правя масажа и гимнастиката през деня, като го изловя буден, в нйстроение и в подходящото време между храненията  Crazy

За памперс 3 искам да уточня, че при нас не че пропуска - в смисъл да протича, а самата повърхност на пампата е влажна цялата и от там панталончето, все едно не е достатъчно непромокаем, дано обясних добре...

# 706
  • София
  • Мнения: 16 691
Белисима, и аз все за вас се сещам Hug
Мерси за линка,  оказа се същото, което и аз им правя. Обаче не го правя точно всеки ден и на двете, днес на обяд успях на едната . другата спеше, събуди се за ядене и излезнахме навън . довечера дано има удобен момент, че сега пак яде и заспа.

# 707
  • Мнения: 1 175
Да попитам за Пуфис - между стандартните и фешън колекцията само дизайна ли е разликата или и самите пампи са различни? Мисля да взема една пробна опаковка от 22, ако ми харесат бих взела от дизайните, но те са 70 и да не сбъркам ако не са същите  newsm78

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
 и ние дълго време ползвахме белите памперси на памперс, доволна бях, веднъж сглупихме да вземем зелените, че и голям пакет, точно нещо като влага се появява, не пропускат нацяло. Наблизо също имам магазинче, което зарежда от тези турските и по-нищо не отстъпват на другите, но от известно време ми препоръчаха памперс актив фит, те са в нещо между цикламено и лилаво опаковка, били произвеждани за испанския пазар, на цената на белите са, но малко по-малко бройки, очарована съм от тях, много тънички, хубав памук, попиват добре, само нямат тестовата линия на белите. Мислих да пробвам и пуфис, но момичето в магазина ме разубеди, каза, че са доста дебели и спарващи и на фона на този вид памперс никак не ми ги препоръчва Rolling Eyes
Масажи и гимнастики прави отчасти приличащи на показаните, някои неща са същите, други не правим, а трети са различни, на нас педиатърка ни показа и масажи на третото око, на точки на ушичките, на коремчето. От гимнастиките тези активните не правим, май е рано, главно с ръчичките и крачетата Simple Smile
Ние напоследък също намалихме храненията на 5, сами си го направиха този режим, но пак се случва един от двамата да се събуди от време на време призори  Mr. Green
Напоследък и при нас се случва при единия да откривам сухи памперси сутринта, та ще разпитам лекарите Rolling Eyes

# 709
  • Мнения: 192
Гаги всичките ми приятелки с бебета са ми се оплаквали от фешън колекцията. За разлика от другите на Пуфис фешъна много пропускат. А и в нета прочетох много негативни мнения.  Hug

# 710
  • Мнения: 5 128
Ние сме точно с фешън колекцията на Пуфис, освен, че са приятно тънки, в смисъл не са някакви дебели и неприятни, са и добре абсорбиращи, не спарват малката, нямаме никакви оплаквания, а и бебка е забавно шарена и цветна на дупето  Party Това го казвам на база половин изразходена опаковка от 3-ката  Wink

# 711
  • Мнения: 2 599
Ние също май взимаме от турските памперси, но Молфикс newsm78, защото ги взимам на 15 лв, а вървят по 21. Много съм доволна, но не доскоро не знаех че има турски и не турски... Това ментетат ли значи че са newsm78

# 712
  • Мнения: 219
За памперсите ние сме на 3 Пуфис дизайнерските. Много съм доволна. Има ги на много добра цена в e-mag.

За гимнастиката правим сутрин или следобед. Моят съвет - не я пропускайте! Действа и на физическото развитие и на развитието на мозъка като цяло. Правим масаж - поглаждане, почукване, разтриване. Пасивна гимнастика, размах с ръчичките, колело, тупаница, танцуване, плувец Simple Smile))))

# 713
  • Мнения: 369
Елси, и аз взимам турски Молфикс на 16лв.. Много съм доволна и за мен няма значение какви са щом са ни добре на дупето и не пропускат. Като сравнявах опаковките с тези по маркетите не видях разлика. Ще взема да купя един пакет като засека на промоция да видя има ли разлика.

# 714
  • Мнения: 1 175
Благодаря ви за мненията  Hug
Ние току-що регистрирахме обилно изпускане на една 3-ка памперс, цялото му гръбче стана в пишу  ooooh! Още утре отивам да купя Пуфис, но сега се хвърлих в размисъл фешън или не  Laughing Май ще е по метода проба-грешка.

Уф да се отчета и ние със слуз в акото... един брой в зелено и един в жълто, последователни. Днес сглупих да ям един запържен патладжан в доматен сос и ми се обостри гастрита, та цял следобед ходя замаяна, чак ме втресе  Sad Явно и на бубулечко съм предала тая гад  ooooh!

# 715
  • Мнения: 2 485
Elsi, според мен не означава, че са фалшиви. Просто го правят в Турция или за турския пазар, не знам точно и очаковките са на турски език. Отпред има един надпид Prima, но иначе другите неща са същите като на другите опаковки.

# 716
  • София
  • Мнения: 16 691
Тази цена 16 лв за колко броя е? Не съм се заглеждала в цените, освен на Памперс.

# 717
  • София
  • Мнения: 16 691
И друго се сетих да питам- биберони с каква дупка ползвате?

# 718
  • Мнения: 2 599
За 68 бр както е оригиналния Молфикс... Ние сме на Томи Типи и след два дни ще ги сменям с тези 3+, после 6+ и така...

# 719
  • София
  • Мнения: 16 691
Хммм, те значи са двойно по - евтини от памперс премиум. Ще взема да ги пробвам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт