Канкун

  • 16 633
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • САЩ
  • Мнения: 666
Знам, че темата е от 2014 , но в началото се споменава all inclusive, в който не се допускат деца. Някой има ли инфо/препоръки за подобен хотел в Канкун или Плая дел Кармен?
Гледам, че точно заради предупреждението за пътуване, мексиканците пускат страхотни оферти напоследък, че искат да си задържат туристите.

# 46
  • Мнения: 743
Знам, че темата е от 2014 , но в началото се споменава all inclusive, в който не се допускат деца. Някой има ли инфо/препоръки за подобен хотел в Канкун или Плая дел Кармен?
Гледам, че точно заради предупреждението за пътуване, мексиканците пускат страхотни оферти напоследък, че искат да си задържат туристите.

познавам доста двойки които за меден месец са били в secrets akumal resort adults only  -ол инкл, ,
канкун предполагам от европа никой не ходи,не е определено красива гледка
акумал,тулум,марома,пуерто авентурас -там са хубавите резорти
за следващия път съм си харесала на барсело комплекса,ако не се лъжа имат и adults only

# 47
  • Down south
  • Мнения: 7 773
Знам, че темата е от 2014 , но в началото се споменава all inclusive, в който не се допускат деца. Някой има ли инфо/препоръки за подобен хотел в Канкун или Плая дел Кармен?
Гледам, че точно заради предупреждението за пътуване, мексиканците пускат страхотни оферти напоследък, че искат да си задържат туристите.
Бих ти препоръчала да гледаш ризорти извън Канкун.
Бих ти препоръчала поне 5, в които сме били и съм доволна, но са южно от града.
Сега е spring break  и предполагам, че там е доста стряскащо (няма общо с престъпността), ако разбираш какво имам предвид.
Dreams, Gran Velas, Barcelo

# 48
  • САЩ
  • Мнения: 666
Мерси, аз обмислям за майските празници около мемориъл дей, ще пропусна спринг брейк-а Simple Smile ще разгледам, мерси за предложенията

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 4 106
Знам, че темата е от 2014 , но в началото се споменава all inclusive, в който не се допускат деца. Някой има ли инфо/препоръки за подобен хотел в Канкун или Плая дел Кармен?
Гледам, че точно заради предупреждението за пътуване, мексиканците пускат страхотни оферти напоследък, че искат да си задържат туристите.

познавам доста двойки които за меден месец са били в secrets akumal resort adults only  -ол инкл, ,
канкун предполагам от европа никой не ходи,не е определено красива гледка
акумал,тулум,марома,пуерто авентурас -там са хубавите резорти
за следващия път съм си харесала на барсело комплекса,ако не се лъжа имат и adults only

може ли да обясните защо? може и на лични ако не ви се пише тук

# 50
  • Down south
  • Мнения: 7 773
Красиво е на юг от Канкун, в града е твърде наблъскано, комерсиално, мръсно, опасно или поне това е моето мнение.

# 51
  • Мнения: 743
канкун е едно от най-грозните места които съм виждала и не познавам никой на  когото да е харесало; да се сравни с плая дел кармен ,тулум,акумал и т.н. е като сравенение между красавицата и звярът,място за американци,с цялото ми уважение към американците с вкус,но огромните хотели между един и друг плаж са меко казано ужасни,само морето и плажът са хубави но без да се обръщаш назад, един ден е даже много за там -бетон,кич,алкохол и все в този ред.
препоръчвам абсолютно Catalonia Playa Maroma ,и друг път съм го споменавала -страхотно място,ол инкл  на европейско ниво,плаж и море приказни,построено с вкус и типичния колониален стил.
за там по-малко от 2 седмици според мен няма смисъл да се ходи ,една за екскурзии и една за релакс в резорта.

# 52
  • Down south
  • Мнения: 7 773
Мерси, аз обмислям за майските празници около мемориъл дей, ще пропусна спринг брейк-а Simple Smile ще разгледам, мерси за предложенията
През къде гледаш офертите?
Имай предвид, че много често за едно и също нещо, цените са различни.
Applevacation.com и Funjet.com са добър пример. Попаднала съм на цени с няколкостотин разлика за абсолютно същия пакет, като полет, ризорти, дати.
Не пропускай да купиш и застраховка към ваканцията. Изключително полезна опция.

# 53
  • САЩ
  • Мнения: 666
Билети през Google Flights и Skyscanner основно гледам. Пакети през kayak, но ползвам и търсачките на travel pirates , че търси в доста от тия сайтове

# 54
  • Мнения: 18
За полет през Мадрид и всичко включено в цената ога да дам много добри оферти, също през Истапнски, и то проверени ТО - мени, пакет, обслужване и настаняване:)
Пътувахме ноември месец по оферта Черен петък за цена от 740 евро - всичко в цената, пълен пакет, полет от и до Мадрид, трансфери, 7 нощ. на ол инклузив в 5* хотел и застроховки.
Този октомври в края със същия ТО запинавеме за ДОМИНИКАНА, Х пълун пакет отново, хотел Amresort Sunscape Bavaro bech Punta Cana 5*, оферта за 730 евро на човек - всичко в цената Simple Smile
За Мексико мога да дам пълна информация - допълнителни екскурзии, къде си заслужава, всичко - ако някой се интересува, да пише...

Здравейте, обмисляме през пролетта на 2019г пътуване до Мексико, можете ли да споделите ТО, който ползвате.
Благодаря предварително.

# 55
  • Мнения: X
Някой бил ли е юни или август да сподели за ситуацията с водораслите и времето? Също хубав хотел за дете на 6г?

# 56
  • Мнения: 133
Октомври нямаше водорасли, не и в количеството, което очаквах. Сутрин разчистваха, до обед беше перфектна водата, но при вълнение следобяд се появяха. Но нищо фрапантно и непоносимо

# 57
  • Down south
  • Мнения: 7 773
Бяхме през май и сега в края на ноември.
Водорасли имаше. МНОГО. Close

Зависи и къде е разположен ризорта, ако е по-тихо мястото, водораслите прииждат, като маса. Виждаш движеща се поляна, която за кратко време стига до брега. Водораслите са кафяви, бодливи и изключително неприятни. Чистят ги, доколкото могат.
За миризмата и дума няма да отварям.

Последна редакция: ср, 26 дек 2018, 04:58 от Daylily

# 58
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Здравейте,по кое време е добре да се посети Мексико?
Мислим да заложим за юни,юли,август,тогава са ваканциите на дечицата.Ще се радвам някой да сподели мнение за времето,храната,дали е добре за деца на 6 и 12 год.
Приятели споделиха,че август било страхотно миналата година,но явно времето си е време и няма как да знаем.
Благодаря много и весело посрещане на новата година на всички!

# 59
  • САЩ
  • Мнения: 666
Аз още не съм стигнала дотам, че все за други места ми изкачат добри оферти и оставям Мексико "за другия път"  , ама вече е редно да ида най-сетне.
@Daylily в самия Канкун ли бяхте? Аз обмислям  Isla Mujeres може би.

Общи условия

Активация на акаунт