ИСТАНБУЛ Магнетичният [тема 33]

  • 51 611
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Николче, знаеш си!  Hug

Хелън, присъединявам се към твоето "дано".  bouquet

Опитвам се да сметна към коя тема ще се класираме да пишем отново пътеписи... Госпожо, какво ще кажеш?

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 248
Николия, благодаря за магнетичната тема.   bouquet
Беличке, защо не още в тази тема. Wink

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 221
За себе си знам, че няма да стане.  Sad Една тема не я пишем 5 месеца... Wink

# 18
  • Мнения: 3 371
Николче, знаеш си!  Hug

Хелън, присъединявам се към твоето "дано".  bouquet

Опитвам се да сметна към коя тема ще се класираме да пишем отново пътеписи... Госпожо, какво ще кажеш?

Някак към пролетната ваканция вървят нещата при мен. За по-рано надали ще смогна / от септември съм на нова работа и не върви тутакси да започна с отпуските/ Peace Но пък вече ще си имам и аз регламентирани ваканции, така че ....

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Не е лошо, Госпожо! Пожелавам ти го! А за новата работа честито! Ама ние имаме ваканции, достатъчни за Истанбул, почти всеки месец, няма нужда от отпуск. Party
Скрит текст:
Вие пролетта не сте ходили, нали? Пък и ни водиш с един новогодишен Истанбул Wink Аз, като се замисля, имам пътувания през април, май, юни, август, октомври и ноември. Трябва да направя нещо по въпроса за останалите месеци Laughing

# 20
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 580
Пишете и мен в графа "ходи ми се, та ми се вие"  Laughing
Надявам се до пролетта най-късно да се класирам и аз...ех, надежди...

# 21
  • Мнения: 3 371
Белята, като гледам с колко ти ме водиш...... Crazy Дай Боже да те настигна !

Скрит текст:
Аз досега не съм работила в училище и за мен е ново всичко, което ме очаква там. Но щом казваш, че винаги има време за Истанбул, съм щастлива, че взех това решение . Wink А иначе, изобщо не съм се отказала идеята за котешко нашествие в любимия град, просто ни трябва малко стиковане, нали така ? Peace



# 22
  • Венера
  • Мнения: 858
И аз да се цопна тук... като гледам никой не може да ми препоръча къде да се развихрим вечер...
Госпожата, от къде ги намираш винаги тези красиви снимки?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Neolita, ако правилно помня, ти си човекът с връзки в града, тъй да се каже. Та, по-скоро от теб очакваме да ни препоръчаш. Wink

gospojata,
Скрит текст:
да те водя, колко да те водя. 7:2 ли се пада? Ама при мен и седемте гола са в една врата, пък ти извън тия два имаш доста скрити попадения в други врати Wink Какво по-хубаво?! Пожелавам ти много още голове - и в тази, и в други врати!

# 24
  • Венера
  • Мнения: 858
Много са ми задръстени връзките, оказа се, че аз с едно просто едночасово ровене в интернет съм по-наясно от него. Разбрахме се аз да избера къде да ходим, той щял да мисли къде да паркираме (основният му проблем).

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Хм! Ами, тогава действайте по протежение на Босфора... Hug Радвам се, че сте заедно!

# 26
  • Мнения: 4 571
Неолита, чувала съм че най-яките барове били по пресечките на Истиклял? Там провери ли?

# 27
  • Мнения: 6 031
И аз да се цопна тук... като гледам никой не може да ми препоръча къде да се развихрим вечер...
...

Погледни тук: http://www.wittistanbul.com/magazine/top-10-night-clubs-in-istanbul/

# 28
  • Мнения: 3 371
И аз да се цопна тук... като гледам никой не може да ми препоръча къде да се развихрим вечер...
Госпожата, от къде ги намираш винаги тези красиви снимки?

Ами аз знам за един култов клуб, казва се “Сесса “ или нещо подобно, намира се накъде около Истиклял, ако искаш ще се разровя да видя къде точно.  Peace

А снимките .... ми те ме намират ! Сигурно, защото нося Истанбул в сърцето си !  Heart Eyes

Белята,  Hug така е, права си ! Пожелавам и на теб от сърце много “странични“ попадения !  Peace

# 29
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Знае ли някой как се стига до Панорамата на Истанбул? Като бях в Плевенската  панорама екскурзовода спомена, че в Истанбул също има такава Панорама.

Лесно се стига, по Е5. Намира се в един парк.
Ето сайта на Панорамата с карта: http://panoramikmuze.com/%C4%B0let%C4%B0%C5%9F%C4%B0m/%C4%B0leti … im-bilgileri.aspx

Общи условия

Активация на акаунт