Всичко за всички марки гел лакове - 5

  • 97 137
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 756
...
Ради, а и не само ти, за колко време пристигат продуктите от bornprettystore? Поръчах си ваденки и пишеше, че ще пристигнат за 6-8 работни дни. Искам да попитам и друго, като разтворя във вода ваденката, трябва ли да махна лепкавия слой преди да я сложа на нокътя или да не го махам. Досега ползвах релефни лепенки, но се отлепват,дори запечатани с топ лак и 2 пъти изпечени. Работата ми е такава, че се налага да нося ръкавици.
По принцип за около месец идват нещата от там, не знам къде ти е изписало 6- 8 работни дни newsm78. А и по празниците, заради големия брой поръчки е възможно и малко забавяне.
Можеш и върху лепкав слой да слагаш ваденки- аз така процедирам. Peace

Две маникюрчета от мен с Блускай D14 - фаворитът ми до момента в червените нюанси Heart Eyes->



И един с Блускай 535 за основа и френч с 521, 501-




Ради, уникални са ! Както винаги ! Peace

# 721
  • Мнения: 202
Блускай BLZ 13


Малко рискувах с него, защото никъде не бях го виждала на нокти, а от опит знам, че някой се различават от показаните. Но ми хареса, точно такова синьо исках, не толкова искрящо като BLZ 02, но пък и да не е много тъмно към черно. Абе новогодишно синьо Laughing Laughing

# 722
  • Мнения: 556
Ванче, много е хубаво! Не е от Бг, нали?

va_ni благодаря!  bouquet

От мен един маникюр с Блускай 535, 501 -


И един педикюр с Блускай 546, GP1 ->

# 723
  • Мнения: 78
Ще си взема ултрабонд и аз.
Открих, че много добре се накисват ноктите, завити във фолиото за опаковане, не металното. Беше ми свършило металното, увих с другото и с ластички. Много лесно падна лакът.
Благодаря за съветите!
Бях малко притеснена как ще сваля лака, но благодарение на твоята идея с домакинското найлоново фолио, нещата се получиха. В салона стоя с алуминиево фолио в продължение на 10 мин.
Бях си записала час за сваляне на лака, ако не успея сама (струва $ 6), но с найлоновото фолио и ластичетата, успях. Стоях с него 20 мин. за по-сигурно.
 С комплекта дойде и една дървена шпатула, с която лесно се избутва лака.
Приемам първия опит за  успешен.

Благодаря   bouquet

# 724
  • Мнения: 78
Ще си взема ултрабонд и аз.
Открих, че много добре се накисват ноктите, завити във фолиото за опаковане, не металното. Беше ми свършило металното, увих с другото и с ластички. Много лесно падна лакът.
Благодаря за съветите!
Бях малко притеснена как ще сваля лака, но благодарение на твоята идея с домакинското найлоново фолио, нещата се получиха. В салона стоя с алуминиево фолио в продължение на 10 мин.
Бях си записала час за сваляне на лака, ако не успея сама (струва $ 6), но с найлоновото фолио и ластичетата, успях. Стоях с него 20 мин. за по-сигурно.
 С комплекта дойде и една дървена шпатула, с която лесно се избутва лака.
Приемам първия опит за  успешен.

Благодаря   bouquet


Цитат
Aко мога, да си кажа и аз.

За свалянето не се мъчайте с фолио и ластици и т.н, може да се натикат палците с мокрите тампони в презервативи и готово, че до като сама се увиеш  Laughing

# 725
  • Мнения: 1 034
Момичета, имам още един въпрос. Тъй като явно тези ChuJie гел лакове за нищо не стават, реших да взема Bluesky. Първо да попитам те подходящи ли са за лед лампа?
Освен това ми се иска да не инвестирам пак толкова пари. За първо време мога ли да не вземам и трите неща (основа, топ и цвят), а да ползвам някое от ChuJie? Или така целият ефект ще се загуби? Благодаря предварително

# 726
  • Мнения: 202
Ванче, много е хубаво! Не е от Бг, нали?

Не, от ибей е. Аз винаги от там си купувам, че ми излизат по-евтино.

# 727
  • На плажа
  • Мнения: 1 107

Не, от ибей е. Аз винаги от там си купувам, че ми излизат по-евтино.
Би ли споделила от кой продавач поръчваш ?

# 728
  • Мнения: 270
Момичета, имам още един въпрос. Тъй като явно тези ChuJie гел лакове за нищо не стават, реших да взема Bluesky. Първо да попитам те подходящи ли са за лед лампа?
Освен това ми се иска да не инвестирам пак толкова пари. За първо време мога ли да не вземам и трите неща (основа, топ и цвят), а да ползвам някое от ChuJie? Или така целият ефект ще се загуби? Благодаря предварително

За най-добър ефект си вземи и трите неща-база,топ и цвят Peace
А тези ChuJie доколкото знам се изпичат само в УВ лампа,докато Bluesky се изпичат и в лед лампа.
Ради,пак си показала уникални моделчета!!!





Последна редакция: нд, 21 дек 2014, 16:00 от iveta76

# 729
  • Мнения: 202

Не, от ибей е. Аз винаги от там си купувам, че ми излизат по-евтино.
Би ли споделила от кой продавач поръчваш ?

От различни всеки път. Гледам да има висок рейтинг, цената да е между 5-6 паунда (ако е повече не си заслужава), продавача да не е от Китай, че там идват за месец, месец и нещо, да има безплатна доставка за Англия - татко ги поръчва до адрес и от там ги пращат за България, но тъй като той поръчва доста неща доставката излиза евтино и си заслужава, но ако ги поръчваш без посредник и малко неща, ще ти излезе скъпо и няма смисъл.

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 6 008
Ивета, много са ти хубави ноктите. Кой номер е лакът бордо на първата снимка?

# 731
  • Мнения: 202
Малко лепенки от мен Simple Smile


# 732
  • Мнения: 84
Момичета ,дайте ми снимка на хубав сребрист , брокатен или още глитър гел лак.....дали е дребен или едър брокат няма значение, по каталожните снимки ,не мога да се ориентирам.... newsm78

# 733
  • Мнения: 189
...
Ради, а и не само ти, за колко време пристигат продуктите от bornprettystore? Поръчах си ваденки и пишеше, че ще пристигнат за 6-8 работни дни. Искам да попитам и друго, като разтворя във вода ваденката, трябва ли да махна лепкавия слой преди да я сложа на нокътя или да не го махам. Досега ползвах релефни лепенки, но се отлепват,дори запечатани с топ лак и 2 пъти изпечени. Работата ми е такава, че се налага да нося ръкавици.
По принцип за около месец идват нещата от там, не знам къде ти е изписало 6- 8 работни дни newsm78. А и по празниците, заради големия брой поръчки е възможно и малко забавяне.
Можеш и върху лепкав слой да слагаш ваденки- аз така процедирам. Peace

Две маникюрчета от мен с Блускай D14 - фаворитът ми до момента в червените нюанси Heart Eyes->



И един с Блускай 535 за основа и френч с 521, 501-

Изписа ми 6-8 работни дни понеже го поръчвам за Германия.

# 734
  • Мнения: 134
Iveta76 страхотни са снимките, повечето са рисувани нали? Много ми харесват, много коледно настроение Simple Smile

Biskvitke наистина най-добре всичко да е блускай (всичко да е една марка като цяло), но ако не можеш наведнъж няма какво да загубиш ако пробваш и да ги смесиш. Според мен задължително си вземи база на bluesky първо. Стискам палци, но наистина нямам опит с другата марка и не знам какво ще се получи. Аз съм ползвала да речем база и цвят на bluesky с топ на GR, и беше добре (не издържа колкото ако всичко си е Блускай, но все пак 10дни изкара)  Peace

Общи условия

Активация на акаунт