Берен Саат преди и след Intikam, в очакване на новите проекти на екипа! Тема 11

  • 82 384
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 555
Дъгичка  Hug  и Берг е публикувала клипче от сватбата като пее  Peace  а Берен се вижда да танцува вдигнала ръка и до нея Кенан   Heart Eyes   Grinning   Joy Joy Joy



 Grinning  А в това Берен е много чаровна като танцува  Heart Eyes  Кенан пее ...  Peace
 https://vk.com/video188775374_171216730?list=76804bbf1fc186e73a
Тези снимки са от клипчето  Laughing


 Grinning   Има снимка на Халит и Берг  Heart Eyes  в дует са пели   Peace


 Stop  Спирам до тук ... с пожелание за щастлив семеен живот на Енгин и Бейза    loveuuu

# 676
  • Мнения: 3 555
 wavey  Добро утро и приятен ден   wavey

 Wink  Започваме като ... Ямур   Peace


 Grinning  Може и като ... Берен   Heart Eyes


 Laughing  И като ...  Башак   Crazy


 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes  И ще завършим с любимците ни в 19 епизод на "Черен хляб"  #Crazy newsm78 Peace


 Hug Hug Hug

# 677
  • Мнения: 3 555
 Rolling Eyes  Появи се още една детска снимка на Берен 



 thumbsup  И руските фенове веднага направиха колаж с нея   lovekiss Two Hearts Two Hearts Two Hearts
♥ Берен Саат|Beren Saat The Best ♥
#BerenSaat #BerenAlican

Цитат
Не знаю видели ли вы? Вот такая вот малышка.


 Hug Hug Hug

# 678
  • Мнения: 6 603
Привет! wavey wavey wavey

Дайче Hug, хубаво начало на деня.

                        Кратко съдържание на 19 епизод

Асие с помощта на Йомер се приближава към разгадаването на загадката със Семра, но това ще я отдалечи от Четин. Асие измисля нов план.
Разногласията между Салим и Первин и опасността около семействата им отново ще ги сближи и обедини. Всички ще започнат да се съмняват в Семра, дори Тайлян ще започне да се съмнява в майка си. Но Семра е много самоуверена и няма да пропусне нито една възможност да отстрани Асие от пътя си.

Източник:  http://vk.com/karaekmekresmi


                                   

Така и не пуснаха руския превод на 18 епизод, а аз не съм гледала нищо от него.

Хубав ден и от мен!

# 679
  • Мнения: 3 555
 wavey wavey wavey

Дъгичка   Hug   със закъснение много благодаря за превода на резюмето за 19 епизод   bouquet  

 Wink Този път няма лъжа, няма измама  Grinning  имаме превод и със субтитри   bouquet  и с дублаж и на 18 епизод на "Черен хляб" от руския екип на vk.com   bouquet  страхотни са и двата екипа  lovekiss lovekiss Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Ч.Х. 18 (Рус саб)
https://vk.com/feed?z=video278805644_171552949%2Fc49f83cbde937ec40d

♥ Берен Саат|Beren Saat The Best ♥
#BerenAlican

Для тех кто смотрит сериал "Черный хлеб" с Энгином Хепилери

В группу добавлены 15 - 18 серия с рус.озвучкой


https://vk.com/berenalican?w=wall-67485558_48625&z=video2820 … ab5abe75169da7e67

 Rolling Eyes  Успях да изгледам и излъчения в петък 19 епизод и финалната сцена си беше отново неочаквана и ...  Shocked  


 Rolling Eyes  Вече имаме информация  Peace че ще се излъчат общо 22 епизода на ЧХ за този сезон до 19 юли включително преди летния отдих на всички от снимачния екип  Heart Eyes
Цитат
Kara Ekmek | Черный Хлеб | Official community vk
скоро мы попрощаемся на лето

diziturk-Турецкие сериалы и фильмы ✔
Today at 1:08 pm
#diziturkfoto
#diziturkhaber

Сериал "Черный хлеб" 19 июня в пятницу на 22 серии уходит на сезонный финал.

Последна редакция: нд, 31 май 2015, 19:50 от dai4e

# 680
  • Мнения: 6 603
Привет! wavey

Фрагман № 1 за 20 епизод на „Черен хляб“



https://youtu.be/_J-KHb3rpwA

Превод на репликите:


Асие: Виж какво, Четин, знаеш ли какво ще направим? Върви да поправиш грешките си, а когато изляза, ще ти се обадя.

Семра: Все ми е едно. Нека всички да умрат!

Первин: Аз съм ти майка,  момиче!

Мине: Каква майка си ми ти?

Тайлян: Изобщо не мога да те оправдая. А когато слушам глупостите, които говориш ми става противно!

Первин: Спала си с него, нали?

Йомер: Плановете на г-жа Семра се провалиха.Намерих мястото, на което е погребала баща ми и вече уведомих полицията.

На бабата Семра вече й се стяга примката около врата. Крайно време е да я разкрият,че прекалено дълго си разиграва коня. Ама си намери и тя майстора.

Вече има превод на 19 епизод, но засега само за платилите. Вероятно пак ще го пуснат свободно в петък вечерта малко преди да се излъчи новия. Но аз и на това съм доволна.

                     

# 681
  • Мнения: 6 603
 wavey wavey wavey


           

                          КРАТКО СЪДЪРЖАНИЕ НА 20 ЕПИЗОД НА "ЧЕРЕН ХЛЯБ"

Докато в къщата всичко все повече се обърква, Асие съставя план, за да открие виновника за случващото се. В това време Первин успява да намери начин да разруши отношенията между Мине и Али.  Тя се готви да нанесе удар на Мине по най-слабото й място.
Йомер и Джанан продължават да помагат на Асие в трудната ситуация, в която се намира тя. Те започват да търсят заедно улики, но в началото не могат да се доберат до нищо. А Асие, която от самото начало подозира Семра и докато чака поредния й капан, предприема нещо, което ще изненада много всички.


                 

И една хубава новина. 19 епизод с превод на руски от друга група, която не събира пари. Дано продължат.

https://vk.com/kurtseyt_official?z=video-59313557_171613610%2Fc7c820012d9726fc2a



 




# 682
# 683
  • Мнения: 3 555
 wavey  Приятен петъчен ден  wavey

Дъгичка Hug  засипала си ни отново с точна  Peace  и необходима ни информация за сериала "Черен хляб"    bouquet  

 Rolling Eyes  Най-хубавото е, че имаме превод на 19 епизод преди да се излъчи днес поредния 20 епизод  на ЧХ  coolcool  Дори виждам че и другия руски екип на vk.com превеждащ епизодите на ЧХ с дублаж са успели и за 19 епизод    bouquet

"Чёрный хлеб" 19 серия, озвучка
https://vk.com/video28209997_171479703?list=56cb209f12fbcef933

Rolling Eyes  От фрагмана и резюмето разбирам  Peace  че ни очаква отново един много напрегнат и пълен с изненади епизод с главните герои   #Crazy  Между Хале и Тайлян "семейното" щастие не се получава  Sad  и все още не съм загубила надежда за Тайлян и Мине  Heart Eyes  въпреки, че харесвам и Али ...  newsm78  





 Wink  Хале може би ще "открие" истинската любов ... с Йомер  Blush  но това сценаристите вероятно ще ни го оставят като "изненада" за втория сезон  Peace  



 Naughty  Надявам се ако не в този епизод то до края на този сезон неконтролируемото психо-бабе Семра да бъде озаптено  ...  от Тайлян и Четин  Stop  



 newsm78   Удивена съм от сценаристите, че все още успяват с ... тайната на Асие за семейството и  #Crazy  и не съм във възторг от любовта между нея и ...  Четин   ooooh!  





Г-це БУ   Peace   много благодаря за новата тема   lovekiss Kissing Heart Flowers Bouquet

 Wink Иска ми се първия пост в нея да е с много хубава новина за Берен  







 Hug Hug Hug

# 684
  • Мнения: 3 555
 smile3555  Има и втори фрагман за очаквания 20 епизод на ЧХ тази вечер thumbsup 



 Rolling Eyes  И още няколко снимки от предстоящия за гледане нов епизод  #Crazy newsm78






 Hug Hug Hug

# 685
  • Мнения: 3 555
 Rolling Eyes  Много хубава нова снимка на Башак в инстаграма и  thumbsup

Kara Ekmek | Черный Хлеб | Official community vk
#new Башак обновила инсту


 Grinning Башак и като Дерин в "Интикам"  Peace   и сега в ролята и на Хале в "Черен хляб" много ми харесва  Heart Eyes

 Party  А с такова настроение зад кадър и създаденото приятелство между актьори и снимачен екип на Лимон филм   Peace   винаги е и гаранция за харесван и успешен сериал   coolcool  дори и без "божествени актьори"   hahaha hahaha hahaha





 smile3555 Поздравления и благодарности към руските фенове на ЧХ    bouquet   за интересната информация за нашите актьори   lovekiss   Kissing Heart  

 Peace За Енгин или по-точно Тайлян Wink  и още по-точно чудесния приятел Хаки на нашата Ямур Heart Eyes
Kara Ekmek | Черный Хлеб | Official community vk
Про Энгина:
1-Рост: 1.81
2-Вес: 72
3-Сколько лет:37
4-Цвет глаз:Карие
5-Цвет волос: темно-русый


 Crazy  И за Ухсан или ... Четин  Heart Eyes
Про Усхана:
1-Рост:1.75
2-Вес:68
3-Сколько лет:31
4-Цвет глаз:Карие
5-Черно-Коричневые
6-Семейное положение:одинок


 Wink  И за Асиецето ...  Peace
Про Озлем:
1-Рост:1.71
2-Вес:47(на картинке опечатка)
3-Сколько лет:29
4-Цвет глаз:Карие
5-Цвет волос:на самом деле чёрные!
6-Семейное положение-развод


 Heart Eyes  Ето и за Мине  Grinning
Про Элиф:
1-Рост: 1.70
2-Вес:58
3-Сколько лет:22
4-Цвет глаз:Голубой
5-Цвет волос:Коричневый


 Wink  И "нейния" Али ...  Peace
Про Аныла:
1-Рост: 1.78
2-Вес: 80
3-Сколько лет:35
4-Цвет глаз: Карие
5-Цвет волос: Коричневый


 Rolling Eyes  Дори и за Первин ...   Stop   Peace
Про Гульчин:
1-Рост: 1.70
2-Вес: 60
3-Сколько лет:38
4-Цвет глаз:Карие
5-Цвет волос:Рыжий(на картинке опечатка)


 Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 05 юни 2015, 12:23 от dai4e

# 686
  • AMS
  • Мнения: 6 450

Привет, момичета!!!

Днес има избори за парламент при съседите.
Нашето момиче Берен гласува >>>


# 687
# 688
  • Мнения: 3 555
 wavey wavey wavey

Дива    bouquet   Бамби    bouquet  

 Wink Освен за сложените хубави и нови снимки на Берен  Peace  съм ви благодарна и че ме спасихте от   ...   ban  

 Rolling Eyes  Лесно е за досещане  Crazy но само за феновете на Берен  Heart Eyes  че тази снимка е от  nbirthday   на малката Мелина дъщеричка на брата на Берен   ura

Grinning  Ето и още снимки от радостното събитие  Party
♥ Берен Саат|Beren Saat The Best ♥
#BerenAlican #BerenSaat

На Дне рождения Мелины ( Берен на этом фото нет )


 Laughing  И още една от щастливата леля  Heart Eyes   Peace
Новое фото Берен с дня рождения Мелины


 thumbsup  Чудесни са руските фенове на Берен    bouquet   и ето един нов   newsm74  клип за нейната Ямур в "Интикам"  coolcool  

♥ Берен Саат|Beren Saat The Best ♥
#BerenAlican #Intikam

Мужчины Ягмур!


Посмотрите, очень динамичный клип!  

https://vk.com/video-67485558_171413599?list=502743333285220561



 Hug Hug Hug

# 689
  • Мнения: 3 555
 thumbsup  По-интересно за мен в днешния ден беше едно ново и много интересно интервю с Берен и Мурат Йълдъръм  Rolling Eyes  публикувано е на 19.03.2015 г.   smile3555  но аз сега чак го видях   smile3538  за което отново благодаря на руските фенове на Берен    
Скрит текст:
Stop  Споко за фенките на М.Й.  Wink  който меко казано "не харесват" Берен  Crazy  и думичка няма за ново тяхно партньорство във още един филм нито в бъдещ сериал   Heart Eyes  засега ...   Laughing
♥ Берен Саат|Beren Saat The Best ♥
#BerenAlican #BerenSaat #MuratYildirim

Интервью Берен и Мурата ( с русскими субтитрами )



 Rolling Eyes  Слагам и няколко снимки на Берен от това интервю
♥ Берен Саат|Beren Saat The Best ♥
#BerenAlican #BerenSaat

На интервью с Муратом Йылдырым ( выше см. видео )










 Rolling Eyes  И още една на Берен и Мурат с журналистката направила интервюто с тях  thumbsup



 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт