Берен Саат преди и след Intikam, в очакване на новите проекти на екипа! Тема 11

  • 81 096
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 599
Бамби Hug

Съгласна съм и аз, че сериалът "Кьосем Султан" ще е художествен, а не документален и изобщо не очаквам някаква историческа достоверност.  Нека просто да ни разкажат една вълнуваща приказка, това е достатъчно.
На мен ми е любопитно какво ще е отношението на турската аудитория точно към факта, че сериалът ще е посветен на историята на една силна жена в света на мъжете. В това виждам предизвикателство, което Берен би приела. Но ще видим.

Дайче, всичко пазя, но ми е трудно да намеря нещо в личния си архив. Но мисля, че открих интервюто, за което говориш в нета.

Скрит текст:
Интервю с Берен Саат ( 2014г)

Журналистът Дженгиз Семерджиоглу от снимачната площадка на последния епизод на „Отмъщението”

Най-накрая Берен Саат  прави сватба, а аз съм единственият поканен журналист… Идвайки във вилата в Канлъджа, където се организираше сватбата, аз се сблъсках с голяма шумотевица и суетня. Цялата вила беше украсена с цветя. Малко след това се появи и Берен Саат, която беше цялата в бяло…


18 часа в сватбена рокля.

Берен беше изключително красива в сватбената рокля, ушита специално за нея от Тувана Буюкчънар.
А къде е Кенан???  Е, да не преувеличаваме…
Това не е истинска сватба, а сцена със сватба от последния епизод на „Отмъщението”.
Ямур Йозден /Берен Саат/ се омъжва за Емре Арсой /Мерт Фърат/. Берен е облякла бялата рокля в 10 сутринта, а когато аз дойдох на снимачната площадка, вече беше 13 часа. Планът беше снимките да продължат до 5 сутринта… Тоест, Берен щеше да прекара цели 18 часа, облечена в тази рокля.



”Ей Богу, и на истинските булки вероятно никак не им е лесно. Но в края на краищата, сватбата им продължава около 4-5 часа, 2-3 часа тече подготовката за нея и общо им се събират около 7-8 часа в сватбената рокля. Истинските булки просто излизат, танцуват малко  и всичко приключва. А вижте мен, аз до утре сутринта ще бъда с нея”, казва Берен.

Колко пъти Берен досега е обличала сватбена рокля за ролите си във филми и сериали?

Берен: „Не съм ги броила, но може би са около десет пъти.”

Възнамерява ли тя и в живота да облече красива сватбена рокля?

Берен: „За това ще ви разкажа някой друг път…”

Днес присъствам на последния снимачен ден.
Когато разбрах, че ще се снима финалната серия на „Отмъщението”, аз реших да отида на снимачната площадка, за мога и аз да изпитам вълнението от финала. Досега съм присъствал на първите снимки на други сериали, но не знам как е на финалните. Попитах за това актьорите…


Берен каза следното: „От една страна ние изпитваме удовлетворение от добре свършената работа, а от друга ни е мъчно, че всичко това свършва.”

Мерт Фърат: „На последния снимачен ден винаги е много тъжно.
Но аз нямам чувството, че ние се разделяме. Сякаш след два дни отново ще се съберем в тази вила…”

В този момент към нас се присъедини и Енгин Хепилери и каза:

„Ще помолиш собственика на вилата да ти разреши да влезеш вътре и да изпиеш едно кафе и така ще намалиш мъката си…” Настана смях и тъжната атмосфера на снимачната площадка се разведри.

Вилата вече е залята от нови предложения. След като миналата седмица аз написах за това, че сериала „Отмъщението” приключва, към вилата в която се извършваха снимките заприиждаха продуценти, които искаха да снимат сериалите си тук.

Мерт Фърат започна да се шегува: „След приключване на сериала вилата сигурно ще има повече предложения,отколкото ние актьорите.”

Все пак Мерт каза, че вече са му предложили два-три нови сценария. Енгин каза същото. Берен вече обяви, че ще направи пауза, кратка почивка от сериалите и за нея това не е на дневен ред.

Дали наистина ли Берен ще се оттегли от сцената?

Чай или кафе обича да пие Берен?

Към Хасан Айайдън, който досега е бил разносвач на чай в сериалите „Veda „ и „İffet” отправих следния въпрос:
„По колко чая се изпиват на ден?”


„Средно по 10”, беше отговорът. Но пък много от актьорите пият и по 20. На снимачната площадка се пие повече чай, отколкото кафе.

Попитах го има ли актьори, които капризничат, а той отговори, че все още не е виждал толкова хармонично работещ екип на снимачната площадка.
Никой не ми казва: „Остави всичко и веднага ми донеси чаша чай! „
Виждал съм и такива актьори другаде. Тук всички ми казват: „Донеси ми, когато имаш възможност.” Тук всички са много любезни, каза ми Хасан. От него научих също, че Берен Саат на снимачната площадка пие предимно кафе-филтрирано кафе или турско кафе.

Кой от актьорите е най-щедри?

Актьор, който отива на снимачната площадка с празни ръце и не направи някаква изненада на колегите си във вид на кебап или нещо друго, бива оценен от екипа много зле. За него по-късно ще казват, че носи в джоба си скорпион /очевидно това е някаква поговорка/. Попитах хората от екипа на сета кой е най-щедрия актьор. Всички отговориха единодушно, че това е Мерт Фърат. Никога не идва на снимачната площадка с празни ръце. Бил много щедър и  с широка душа.Точно тогава на снимачната площадка имаше огромна тава пълна с еклери и пастички. Един от снимачните работници ги разнасяше на всички. Аз попитах кой ги е донесъл, а той отговори: „Как кой, Мерт Фърат!  По повод на последния снимачен ден, той е решил да почерпи всички

Десет сезона непрекъснато на екрана!

Попитах Берен Саат какви са плановете й за бъдещето.

Берен: „Десет поредни сезона аз непрекъснато съм на екрана и в сериалите.
Единствено преди „Отмъщението” си позволих  да почина половин сезон.
Аз мисля така:  При тези условия, които предлагат телевизиите, имам нужда да се оттегля за малко и да се опитам да погледна на нещата отстрани.”

За какви условия говориш?

”Говоря за цялата система на сериалите, която ни изправя на нокти. За баланса в тези условия, които ни предлагат. Също така за рейтингите, за Висшия съвет, който ръководи телевизионните и радиокомпаниите в Турция - RTÜK. Заради това някои проекти прекъсват или се съкращават.
Бих искала за малко да се оттегля и да погледна на нещата отстрани и да реша в каква посока да поема в бъдеще. Графикът на актьорите зависи от предложенията, които получават. Но аз може да получа предложение за проект, който толкова да ми хареса, че това да промени начинът, по който мисля сега… Но на този етап аз искам да поспра и да почакам известно време.

Първо Лондон, а после Дубай.

След края на снимките на „Отмъщението” Берен има желание да се оттегли за една дълга ваканция. Преди това на 17 –ти този месец тя ще дефилира на ревю на един от спонсорите на сериала, чиито тоалети носеше героинята й - известната английска модна марка - „Burberrys”. След това заминава за Дубай.

Какво ще прави в Дубай?

Берен: „През март там започва излъчването на втори сезон на „Отмъщението”. Датата на старта му все още не е известна. Аз ще пътувам в Дубай за представянето му, след което искам да си почина.”

Ще има ли сватба в Лос Анжелис?

Когато Берен каза, че ще ползва ваканция, аз просто не можах да се въздържа и й казах: „Само да не стане онова, което се случи миналата година в Мексико и отново да ви хванат…”, казах аз. Смеейки се казах, че този път с Кенан Догулу трябва да бъдат внимателни.

/Това не знам какво трябва да значи, някой ако се сеща,да сподели./

Ще живеете ли в Лос Анжелис?

Берен: „Нямам точни планове - ще направя това, ще направя онова...”


Добре, а имате ли планове да се ожените това лято с Кенан?

Тя се усмихна и каза: „Не, нямаме такива планове.”

По време на разговора ми с Берен аз останах с впечатлението, че тя е в някаква степен песимистично настроена към състоянието, в което се намира сектора на сериалите в момента.
„При тези условия, ни стигнахме дотам, че повече не можем да създадем сериал като „Забранена любов” например”, каза тя.


Заради RTÜK ли?

RTÜK, рейтингите и всичко заедно. Аз вече 10 години  работя в този сектор. Някак си имам чувството, че този сектор, който ние създадохме  се разцепва и някак си се изплъзва измежду пръстите ни, отива си.
Спомням си как преди години заедно с Джансел Елчин протестирахме във фабрика „Кундур”, за да ни докарат каравана. Там нямаше дори тоалетна.
Какво беше преди, а какво е сега…
Сега на всички снимачни площадки има каравани за актьорите, създават им се хубави условия за работа. Но пък има други неща, които се промениха.
Вече не можем да преживеем онова, което се случваше по времето на „Забранена любов”. Дори за сериала „Спомни си любима” вече  не можем да говорим, защото се създават различни настроения в обществото. Сочат ни с пръст , гледат ни , казват ни какво трябва да правим и какво не. Липсва толерантност, разбиране. Но в същото време нашите продукции се продават в Близкия Изток, както и в много други страни. Преди ние показвахме на хората там образът на мюсюлманската жена, на свободната жена.  Но сега ни забраняват да го правим. Ако това продължава, ние няма да можем да продаваме продукцията си зад граница. Не казвам, че нямам надежда. Но за сериалният сектор предстоят тъжни години, ако нещата не се променят. Най-много се притеснявам за хората, които ще останат без работа. На мен като човек, който е вътре в тези неща ,част от тях, това ме огорчава. Съжалявам, че стигнахме дотук.

Аз много добре разбирам Кенан…

Кенан Имирзалъоглу заяви, че повече няма да играе в сериали с продължителност на сериите повече от 60 минути. Попитах Берен Саат какво мисли по този въпрос. Тя ми отговори следното:

Берен: „Аз много добре разбирам това. Не мога да кажа, че сме имали големи трудности в „Отмъщението”, защото на нас ни бяха осигурени много добри условия за работа. Но Кенан има повече сериали зад гърба си и по-голям опит от мен, а и в момента те снимат във фабриката „Кундур” сюжет, в който действието се развива в миналия век. Аз също съм снимала на това място сериала „Спомни си любима”, така че мога да си представя как замръзват от студ на това място в този сезон на годината. Затова смятам, че Кенан с право протестира.”

Има време до есента, а за лятото аз планирам да гледам за "първи път"  на български език "Интикам". Много се вълнувам, защото ще ми достави огромно удоволствие новата среща с любимите ми герои, просто досега нямах време и чакам отпуската.

                                   

                       

# 721
  • София
  • Мнения: 1 152
Момичета,   bouquet много благодаря за топлия прием.
Дайче, Бамби  Hug
Едно от нещата, което ме ядосваше най-много във ВВ беше именно измислиците, които сценаристите пишеха. То е вярно, че интерпретацията е много важна и че не всичко стига до нас, но и п оловината образ на Хюрем, за който знаем със сигурност не беше изразен като дейности от нейна страна. Като любов-да, но като всичко останало, което е направила не бе показано. Да не говоря пък за последния сезон, че още ме боли. Много се надявам с Кьосем да не се получи точно така, неща да има художественост, но да се спазва и историята до една степен.
Признавам, че вече си представям Берен като Кьосем и ако не е тя дори ще се разочаровам. Берен заслужа да изиграе тази величествена жена, която е направила немислимото за времето през което е живяла. Също като Бихтер и като Фатмагюл. Вижте само каква връзка направих, абе няма как да не е нашето момиче.  Crazy
Пиша в тази тема, защото новата има само 2 отговора, а виждам, че още пишете тук та и аз така.  Blush

# 722
  • София
  • Мнения: 9 336
Не само Бих и Фатмето са силни жени от образите на Берен, за мен най-силния образ е като сляпата и глуха Ела, силна жена, много силна, въпреки недъзите си, въпреки всичко тя успя. Но да със сигурност следващата и роля ще е отново на силна жена дори и да не е тя Кьосем.

Чудя се кой ще е партньорът и, колкото и да ми се искаше да е Мете Х. или Фикрет К. няма да са те защото Султан Ахмет е по-млад от Кьосем, а не по-възрастен. Много ми е интересно кой ще е късметлията този път. Днес се появи слух, че може би ще е Керем Бюрсин, но за мен това е само и единствено клюка, колкото и да го харесвам и него, първо, че ако беше истина щеше да е станало известно отдавна освен това не ми се  връзва чисто физически. Ама да видим.

# 723
  • Мнения: 3 555
Люксен   Peace

Едно от нещата, което ме ядосваше най-много във ВВ беше именно измислиците, които сценаристите пишеха. То е вярно, че интерпретацията е много важна и че не всичко стига до нас, но и половината образ на Хюрем, за който знаем със сигурност не беше изразен като дейности от нейна страна.  Като любов-да, но като всичко останало, което е направила не бе показано.


 Rolling Eyes  След първия ми турски сериал "1001 нощ" заради играта на Халит  с такова вълнение дочаках и започнах да гледам и ВВ   Heart Eyes  Де що имаше истории за руската робиня изчетох, украйнския сериал изгледах и ника ми е от там дори  Wink  И каста на актьорите също беше чудесен, но ... Дори бях склонна да приема и любовта на султана, че я има ...  Crazy но измишльотините за пълнеж с най-любимата от любимките му ... ми дойдоха в повече  Stop 
Скрит текст:
  Близко до ума е за нас православните защо ни спестиха известните подробности на ... умната християнката  hahaha 
http://novinar.bg/news/slaviankata-roksolana-omagiosva-siulejman … Mzk2MTs0Nw==.html
Цитат
В началото Роксолана била примерна и покорна и единственото нещо, което си пожелала, било да посещава дворцовата библиотека. Тя неуморно четяла и се ровела в книгите, а един ден, връщайки се от дълъг поход, Сюлейман Великолепни с изненада установил, че Роксолана вече говорела няколко езика. Освен това тя декламирала, пеела, танцувала с грация.
newsm78  Това ме кара да не съм във възторг от поредния сериал за ОИ  ooooh!  Дано не се оправдаят опасенията ми за съзнателно преиначаване на историята в "Кьосем султан"  Praynig  защото точно  заради Берен и досегашните и роли  Peace  не бих го гледала  ...   smihesorry


Пиша в тази тема, защото новата има само 2 отговора, а виждам, че още пишете тук та и аз така.  Blush

 Wink  Ами нали трябва да стигнем до 50 стр.   Crazy  по правилата на ...  mamma

Г-це БУ  Hug 
Не само Бих и Фатмето са силни жени от образите на Берен, за мен най-силния образ е като сляпата и глуха Ела, силна жена, много силна, въпреки недъзите си, въпреки всичко тя успя. Но да със сигурност следващата и роля ще е отново на силна жена дори и да не е тя Кьосем.
Rolling Eyes  Бих прибавила и Зилян от ЩЗ  Peace Ясемин от СЛ  Heart Eyes Peace  за Бих ... не я определям като "силна" жена ...  Sad   Фатмагюл да  Peace  Ямур също  Peace  а Ела е уникална  coolcool












 Wink Колкото до "късметлията" няма да е с голям късмет   Outta Joint  и хич не е за завиждане ролята му  Naughty  защото бързо ще е  ...     bishop 

# 724
  • Мнения: 3 555
 Rolling Eyes  Днес освен в Турция още и в над 50 страни се празнува "Международен ден на бащата"    party002 Gift

 thumbsup  С най-голямо удоволствие слагам един клип от "Спомни си любима" като поздрав към двама щастливи татковци до прекрасната героиня Ясемин на Берен  



 Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 3 555
 Rolling Eyes Интересна информация и доколкото разбирам се отнася само за новия сериал "Кьосем султан"  thumbsup  

♥ Берен Саат|Beren Saat The Best ♥
yesterday at 9:06 pm
НОВОСТИ: Новые утверждения о сериале.

1. Утверждается, что с целью увеличения качества сериала, в первом сезоне будет всего 30 серий, которые будут длиться 60 минут.
2. Сериал начнётся не в сентябре, как утверждалось ранее, а в середине октября. Сезон закончится на второй неделе июня.
3. Стало известно, что договор есть, но Берен Саат, которая должна сыграть главную роль, до сих пор не подписала контракт. Утверждается, что актриса, увидев неудачу Кыванча Татлытуга в сериале "Курт Сеит и Александра", очень разочарована рейтингами.
По этой причине актриса решила повременить. По плану Берен должна была присоединиться к сериалу с 10 серии. А до этого времени актриса решила понаблюдать за рейтингами сериала, внимательно отслеживать их, после чего примет окончательное решение.

Информация и перевод: Инесса Маликова
Специально для: https://vk.com/kosem_sultan


 Wink На мен тези "нови правила" ми харесват и ако Берен наистина е успяла да ги утвърди тези изисквания за продължителността на заснемането за 1 седмица да е 60 мин. вместо 2 часа за този сериал си е направо ... революция   smile3555  уникален боец е Берен   coolcool  

 newsm78  Доколкото си спомням и Кенан И. неотдавна при заснемането на "Карадаи" постави същите условия, но ... никаква промяна не последва  Thinking

 Rolling Eyes  Всъщност първата победа с подобно революционно условие е отвоювана от Берен и Джансел Елчин  thumbsup на снимачната площадка за "Спомни си любима" / 2006 или 2007г.  Grinning/ и искането е било за актьорите да има оборудвана каравана и СЛ е бил първия сериал с тази "екстра"  coolcool  
Дъгичка   Peace  много ти благодаря са сложеното интервю в спойлера  точно навреме ...  smile3555
Ето цитат за случилото се в интервюто с Берен Саат от 2014г. :
Цитат
Интервю с Берен Саат ( 2014г)

Журналистът Дженгиз Семерджиоглу от снимачната площадка на последния епизод на „Отмъщението”
Попитах Берен Саат какви са плановете й за бъдещето.

Берен: „Десет поредни сезона аз непрекъснато съм на екрана и в сериалите.
Единствено преди „Отмъщението” си позволих  да почина половин сезон.
Аз мисля така:  При тези условия, които предлагат телевизиите, имам нужда да се оттегля за малко и да се опитам да погледна на нещата отстрани.”

За какви условия говориш?

”Говоря за цялата система на сериалите, която ни изправя на нокти. За баланса в тези условия, които ни предлагат. Също така за рейтингите, за Висшия съвет, който ръководи телевизионните и радиокомпаниите в Турция - RTÜK. Заради това някои проекти прекъсват или се съкращават.
Бих искала за малко да се оттегля и да погледна на нещата отстрани и да реша в каква посока да поема в бъдеще. Графикът на актьорите зависи от предложенията, които получават. Но аз може да получа предложение за проект, който толкова да ми хареса, че това да промени начинът, по който мисля сега… Но на този етап аз искам да поспра и да почакам известно време.

По време на разговора ми с Берен аз останах с впечатлението, че тя е в някаква степен песимистично настроена към състоянието, в което се намира сектора на сериалите в момента.

„При тези условия, ни стигнахме дотам, че повече не можем да създадем сериал като „Забранена любов” например”, каза тя.

Заради RTÜK ли?

RTÜK, рейтингите и всичко заедно. Аз вече 10 години  работя в този сектор. Някак си имам чувството, че този сектор, който ние създадохме  се разцепва и някак си се изплъзва измежду пръстите ни, отива си.
Спомням си как преди години заедно с Джансел Елчин протестирахме във фабрика „Кундур”, за да ни докарат каравана. Там нямаше дори тоалетна.
Какво беше преди, а какво е сега…

Сега на всички снимачни площадки има каравани за актьорите, създават им се хубави условия за работа. Но пък има други неща, които се промениха.


Вече не можем да преживеем онова, което се случваше по времето на „Забранена любов”. Дори за сериала „Спомни си любима” вече  не можем да говорим, защото се създават различни настроения в обществото. Сочат ни с пръст , гледат ни , казват ни какво трябва да правим и какво не. Липсва толерантност, разбиране. Но в същото време нашите продукции се продават в Близкия Изток, както и в много други страни. Преди ние показвахме на хората там образът на мюсюлманската жена, на свободната жена.  Но сега ни забраняват да го правим.

Аз много добре разбирам Кенан…

Кенан Имирзалъоглу заяви, че повече няма да играе в сериали с продължителност на сериите повече от 60 минути.

Попитах Берен Саат какво мисли по този въпрос. Тя ми отговори следното:

Берен: „Аз много добре разбирам това. Не мога да кажа, че сме имали големи трудности в "Отмъщението”, защото на нас ни бяха осигурени много добри условия за работа. Но Кенан има повече сериали зад гърба си и по-голям опит от мен, а и в момента те снимат във фабриката „Кундур” сюжет, в който действието се развива в миналия век. Аз също съм снимала на това място сериала „Спомни си любима”, така че мога да си представя как замръзват от студ на това място в този сезон на годината. Затова смятам, че Кенан с право протестира.”

 thumbsup  Факт е, че Джансел и Берен са първите, които са извоювали каравана на снимачната площадка на СЛ  / 2006 до 2008г. /   Rolling Eyes   След тяхната победа от тогава за актьорите вече са осигурявани каравани на снимачните площадки ...  Naughty  

 Naughty  Много ми е интересно сега каква ли ще бъде реакцията на ... същите тези техни колеги, ползващи и каравани ... и лично реакцията на Кенан И. се надявам да е "положителна" ... newsm78  Виждам, че има ... негативни и обидни коментарии от феновете на един или друг актьор или актриса  Naughty  "звездеела се" Берен и прочие такива ...  doh  

 Rolling Eyes  Сложих по-голям цитат и за ... сценариите и рейтинговата система  Naughty  Ами наистина ако сценария на сериала до 10 епизод е една ....  безподобна тъпотия  Crossing Arms  Берен е готова да откаже предложената и  роля ...  newsm74
 Wink  Има не една поговорка за случая, но засега ...  Stop

 Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 21 юни 2015, 19:19 от dai4e

# 726
  • Мнения: 3 555
 wavey  Приятен ден и успешна седмица   wavey


                     

# 727
  • AMS
  • Мнения: 6 436

Привет, момичета!!!




Нови снимки на Берен





Май обърках темите, та го слагам и тук поста си.

# 728
  • Мнения: 3 555
 wavey  Добра вечер   wavey
Дива  thumbsup  привет и благодаря за новите снимки  

 Wink  Не си объркала темите   Stop  погледнах и ... двете са за Берен   Heart Eyes  

 Rolling Eyes  Аз също ще сложа в последните страници на тази тема още една информация от vk.com/berenalican     typeuu  за очаквания нов сериал "Кьосем султан" тази есен с мнението на кинокритиците  bowuu

♥ Берен Саат|Beren Saat The Best ♥
#BerenAlican #KosemSultan
Цитат
Мнение кинокритиков о новом проекте "Кесем Султан"

Каждый день о новом историческом проекте продолжает поступать информация. До нынешних дней никто не знал, кто же станет Кесем султан. Поговаривают, что ее сыграет Берен Саат, но ни опровержений, ни подписи от актрисы нет. Многие ждали новую Мерьем Узерли, но актриса так и не нашлась. В первом фрагмане многие обратили внимание, что молодая султанша очень похожа на Берен Саат. Были даже такие доводы, что режиссеры проекта заранее уже выбрали Берен Саат для роли. Берен- сильная актриса и если она хорошо подготовится к новой роли, то сериал станет не менее популярным, чем "Великолепный век". От Берен все ждут перевоплощения и если у нее это получится, то будет новая история, написанная заново. Роль Сафие султан уже утверждена, и это Хулия Авшар. Видно по фотографиям, что для своей роли получилась сильная султанша. Так же всем интересно, кто же сыграет Ахмета 1. Да, сменились режиссеры проекта, но кто сможет лучше написать историю одной женщины? Конечно же женщина! Я думаю, проект зрители встретят с любовью, а также поговаривают, что "Кесем султан" будет идти на канале Стар Тв по средам, как и "Великолепный век". Если у актеров получится убедительно и красиво сыграть свои роли, то и они станут незабываемые, как и Махидевран султан, Шехзаде Мустафа, Хюррем султан, Султан Сулейман и Паргалы Ибрагим Паша...

https://vk.com/turk_dizileri
Rolling Eyes  Няма да се опитвам да правя нескопосан превод   Embarassed  но доколкото разбирам моите "подозрения" са споделени 1 : 1   Crazy
Дъгичка  Hug  тайничко се надявам на твоя хубав превод   bouquet  и може би си струва да се появи това мнение на кинокритиците и в новата тема  Peace  

 Wink И в предишен пост написах и сега оставам на същото мнение  Grinning  че още от миналата година избора за ролята на Кьосем султан на режисьори или ... продуценти е бил за Берен. Първият фрагман, който коментират и кинокритиците е от 12.06.2014г.  и Güneş Nezihe Şensoy /малката Кьосем султан/ има прилика с Берен  Rolling Eyes Ето малко биографични данни за нея от тази публикация на 13.06.2014г.
http://www.bilginasil.com/gunes-nezihe-sensoy-kimdir-kac-yasinda-vikipedi.html




 Rolling Eyes  И във ФБ за Kösem Sultan от 14 юни 2014 г. вече има сложена снимка на Берен и текст ...

Kösem Sultan
14 юни 2014 г. · Редактирано ·  ·
Скрит текст:
- AÇIKLAMA:
Dizinin gündeme gelmesiyle, birçok haber sitesi bu iş üzerine haber yapmaya başladı.. Oysa ki şu an herhangi bir cast çalışması bile yok. Kösem Sultan'ı, Beran Saat'in canlandıracağı söylentileri, sadece kulislerdeki birtakım söylemler.. Bunun yanı sıra, son günlerde Meryem Uzerli ve Okan Yalabık isimleriyle ilgili de yalan haber yapılamaktadır.. Lütfen bu haberlere itibar etmeyiniz.. Meryem Uzerli'nin, şimdilik sadece Tims Productions'un yapımcılığını üstlendiği yeni bir sinema filminde oynaması söz konusu.. Bunun dışında, ne Meryem Uzerli'yle ne de Okan Yalabık'la Kösem Sultan'la ilgili bir durum söz konusu değil. Henüz bunları konuşmak için çok erken.. Timur Savcı, sektöre 1 yıla yakın bir süre ara verecek, ve döndüğü zaman asıl çalışmalar başlayacaktır... Çünkü Timur Savcı'nın hedefi, bir sonraki diziyi yeni piyasa standartlarında tutabilecek bir şelilde tasarlamak. Bu nedenle, Timur Savcı çalışmalara başladan önce, kendi çapında bir ön araştırma yapacak...

Bizi takip etmeye devam edin. En kaliteli ve büyük sayfa olmak için ve en önemlisi sizi memnum etmek için buradayız.. Üstelik hiçbir kazanç gütmüyoruz... Teşekkürler.

Който иска може да си го преведе с  google  По-същественото е, че Мерием У./ Хюрем от ВВ/ няма как да е в ролята и на Кьосем султан Stop  
 Wink Имах и съмнения за "изявленията" на Тимур Савджъ, че пак щели да търсят "непозната" актриса ... както във ВВ  Stop  Втори случай на ... "прегаряне"  Naughty  и внезапно напускане без каквито и да било обяснения на актьор в главната роля би ли допуснал  ...  
Скрит текст:
cry  М.У.само на Халит беше изпратила едно  ... "sorry" с SMS   #Crazy  всички други във ВВ  ooooh!  и феновете бяха ...  И докато се лекуваше от "прегаряне"-то дойде новината  Crazy  че е  ... hamile  Flutter  Каква е истината само тя и ... немските лекари знаят  Crossing Arms
Stop  Спирам до тук и слагам няколко снимки от заснемането на финалния епизод на "Интикам"  Kissing Heart
 Peace  С журналиста Дженгиз Семерджиоглу на снимачната площадка за интервю  Grinning




Rolling Eyes  А тези са от последния снимачен ден  Heart Eyes Peace Laughing





Последна редакция: чт, 25 юни 2015, 01:49 от dai4e

# 729
  • Мнения: 3 555
 Rolling Eyes  Интересен резултат виждам от тази "анкета" за Берен и партньорите й в "Интикам"   thumbsup
https://vk.com/berenalican?w=wall-67485558_50929
♥ Берен Саат|Beren Saat The Best ♥
#BerenAlicanОпрос
Цитат
С кем из этих актеров ,вы бы хотели еще раз увидеть вместе с Берен в новом фильме /сериале ?)



 smile3555  Убедително води двойката Берен & Енгин Х.   coolcool  т.е.  любимите и на мен Ямур и Хакан до момента са победители с 50% от гласувалите  coolcool  
 Wink  Никак не сме били малко Беренгинките  Peace  и сме очарован от тях двамата в "Интикам"    нищо, че Ямур и Хаки си пиеха чайчето и кафенцето   Heart Eyes   без ни най-малък намек за ...  "кекс"   Crazy  и за целувка дори   Laughing   Joy Joy Joy

 Rolling Eyes  Едно клипче за Ямур и Хаки  Peace  с БГ субтитри от Дъгичка      bouquet



Grinning  Още снимки на Берен с актьорите от "Интикам"   Peace



 Rolling Eyes  Едни интересни  снимки на Берен зад кадър в ролята на Фатмагюл  smile3555 чудесна, уникална, не я бърка липсата на макиаж или лош стайлинг ...  просто   newsm74  


thumbsup   Доказала го е Берен и това е факт   Rolling Eyes  че няма роля, която не би могла да  изиграе перфектно  coolcool

# 730
  • Мнения: 3 555
 wavey   Добро утро  и приятен ден   wavey

 Rolling Eyes  Днес съм в очакване на превода на 22 епизод на "Черен хляб"   Peace  със субтитри или с озвучаване и предварително благодаря на чудесния  руския екип   bouquet
 Grinning   Много хубави снимки от феновете на ЧХ във vk.com   виждам сложени с актьорите от сериала   Heart Eyes
Цитат
#new Энгин от фотографа Чёрного хлеба

Цитат
#new Башак обновила инсту

Цитат
#new Аныл с дочкой

Скрит текст:
Цитат
2-#new Аныл с женой Ипек Илтер
Цитат
#new Усхан

#new Озлем обновила инсту

#new Элифджан от фотографа Чёрного хлеба

Цитат
#new Тугба с семьёй отдыхает

Цитат
#new Алиджан


 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт