Берен Саат преди и след Intikam, в очакване на новите проекти на екипа! Тема 11

  • 82 418
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 555
  wavey wavey wavey

 Rolling Eyes  Най-после една нова снимка на нашето момиче Берен  thumbsup  краднах си я моментално от руските й фенове  coolcool
https://vk.com/berenalican


Дива  Hug  чудесно е, че не се отказваш от тази тема   Peace  твоите снимки, колажи и клипчета най-вече тези за "Интикам" не се забравят и с времето са още по-ценни   bouquet

  33uu  Нямам в момента време да гледам и излъчените епизоди от сериала на Мерт и Алиджан   smihesorry  а чета много хубави отзиви в РФ и за него   Peace  
 Rolling Eyes  Едва успях в почивните дни да доизгледам преведените и непреведени епизоди на "Черен хляб"   Grinning и почти сигурно е за него, че ще продължи и в новия сезон  Peace

 Peace  И нашето Джемре  Heart Eyes  т.е. Езги /Ezgi Eyüboğlu/ започва нов сериал в летния сезон "Adı Mutluluk" и съм в очакване да е мнооого успешен  newsm74  младежки е доколкото видях фрагмана   Party   Flowers Four Leaf Clover  




Приятна вечер   Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 27 май 2015, 17:59 от dai4e

# 661
  • Мнения: 6 604
Привет!

                        

Дива Hug
Тихичко е при нас и това е нормално, но пък винаги се радвам като наминеш. Липсва ни Берен, но сигурно и на нея вече й липсва работата и ще реши да се върне. Надявам се.
Непременно ще се възползвам от препоръката ти за "Серче сарай" с Мерт, Алиджан и Сюнгюл, набелязала съм си го отдавна, но просто не ми стига времето. И аз като теб съм го планирала за лятото, добре, че не са много сериите. С риск да стана досадна още веднъж ще ти препоръчам непременно да изгледаш "Черен хляб" когато имаш възможност. Сигурна съм, че на теб много ще ти хареса, защото е различен от всички, които сме гледали досега, а и в него има от всичко - съвременен сюжет, драма, криминална нишка, любов, смях и прекрасна актьорска игра.В него не участва някоя от  големите звезди със стабилна фенска маса и затова си няма почитатели у нас, но определено си заслужава. Вече започнаха и редовен превод на руски и аз също планирам да повторя епизодите накуп като свърши сезона, защото сега ми е малко каша, защото досега превода не винаги беше ритмичен, а и тук също като в "Интикам" детайлите са важни. Ако решиш да го гледаш, свиркай, може да го направим заедно.

Дайче, привет! Hug
Къде се губиш? Мислех, че си се отказала от "Хляба" точно когато стана най-интересно, но явно си била заета. Ама как ме хвърли на борчето като си написала, че има превод на 18 епизод. Че май и едно момиче от другата тема, в която коментират сериала си метнала. Joy Joy Joy Аз уж следя, ама.... рекох си, този път изпуснах. Laughing Всъщност той има превод, но засега го пращат само на тези, които са си платили някаква сума. Свободно ще го пуснат, когато съберат необходимата сума. Надявам се да е преди петък. Аз едва снощи успях да изгледам 17 епизод, така че вече съм в очакване. В петък нямах възможност да гледам 18 епизод онлайн. Но затова пък има вече фрагман за 19 епизод.




https://youtu.be/UqwcdkuZdxI

Приблизителен превод на репликите.
Не знам дали са всичките, а в момента нямам време да проверявам.

Асие: Четин, кога ще ми повярваш? Когато ме убият ли?

Селим: Не ме ядосвай.

Первин: Дори и да умра, не бих си легнала с теб!

Семра: Всичко свое ще предам на вашето бъдещо дете. Не на Йомер, нито на Селен.
Те нищо няма да получат!

Беркант: Кажи на шефа си, че с Асие може да се случи нещо лошо.

Семра: Предупреждавам те за последен път! Трябва да се самоубиеш!

Асие: Къде си, бабо?

Тайлян: Мамо, искаш да ни излъжеш ли?!


И аз съм  си заплюла новия летен сериал на нашето момиче Езги и Каан Йълдъръм, който ми е познат от "Кайъп" и ми е много симпатичен. Двамата са много хубава двойка.

Има и още една хубава новина. Превод на един от трите липсващи епизода
на "Спомни си любима"- 25 епизод с руски субтитри Дължим го на администраторката на любимата ми група от вконтакт, която преведеждаше втори сезон на "Интикам".Надявам се да попълнят и останалите липси докато намеря време да гледам епизодите. А дано продължат и нататък. Остава половината сериал.

https://vk.com/berenalican?z=video-67485558_171399237%2F33fcb1b3af4bcf4aaf

Приятна вечер и до скоро!

Последна редакция: ср, 27 май 2015, 20:29 от * Дъга

# 662
  • София
  • Мнения: 9 363
Една снимка на прекрасните младоженци Бейза и Енгин пожелавам им много попътен вятър и щастие.

# 663
  • Мнения: 6 604
Привет и на теб, Бу Hug

Много са симпатични Хепилери и Бейза. Изглеждат страхотно, дано бъдат много щастливи!
Ето още снимки.

                             

                            

                            

                            

# 664
  • Мнения: 3 555
 wavey  Привет по "късни доби"   wavey  

Г-це БУ   Hug  вече почнах да се оглеждам за теб   #Crazy  още 5 странички ни остават ...  newsm78  не че не може / ако се наложи ...  Wink/ да го ударим на спойлери ... до есента  Heart Eyes   Peace  

Дъгичка  Hug  излови ме   smile3555
Цитат
Ама как ме хвърли на борчето като си написала, че има превод на 18 епизод.
Laughing  В събота се изсамокритикувах  smile3538  че доста епизода на ЧХ пропуснах да гледам  smile3538   Като си отворих "домашното кино" направо се ошашавих  Crazy   И  като онзи "бунтовник" в бързината ...  не знам колко "ръце" извадих  Stop   но повече от ... три бяха   Joy Joy Joy
Peace  Сега съм много доволна от себе си  Flutter и с превод ... и без превод  Wink струва си гледането този сериал  

 Rolling Eyes  Благодаря за превода на фрагмана за 19 епизод    bouquet

 Thinking  Хич не му е лесно на Тайлян ...  единствения акълъ мъж и в къщата  Crossing Arms  и във фирмата  Naughty  


# 665
  • София
  • Мнения: 9 363
Тук съм наглеждам ви  Hug не пиша защото не гледам Кара Екмека - дано някой да се наема с превода, че ми се струва интересен.

Ще пусна темичката другата седмица, че после няма да има около десетина дни и няма да мога.

# 666
  • Мнения: 6 604
Здравейте! wavey

Снощи като се появиха снимките от сватбата на Хепилери и Бейза Шекерджи и се чудех дали и Берен е присъствала, защото от нейни интервюта знам, че са близки и след сериала. Разбира се, че Берен е била там, макар че кадрите не са добри.








От множеството снимки, които се появиха стана ясно,че на сватбата са присъствали много известни турски актьори. Аз поне разпознах следните: Бергюзар Корел и Халит Ергенч, Ханде Догандемир, Джейда Дювенджи. Разбира се настоящите партньорки на Енгин в “Черен хляб” Башак Дашман и Йозлем Йълмаз,








# 667
  • AMS
  • Мнения: 6 455

Дъгичка,  Hug Дайче,  Hug БУ,  Hug благодаря ви!!!

Ето и от мен малко снимки и видео с Берен >>>






видео >>>

https://igcdn-videos-d-16-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t50.288 … 6_239337235_n.mp4

https://instagram.com/p/3NQaxjTeOl/?taken-by=berenfan_sweetdream

# 668
  • Мнения: 3 555
 wavey  Приятен ден  wavey

Дъгичка   Hug    Дива    Hug   Г-ца БУ   Hug  благодаря   bouquet

 Rolling Eyes  От тази сутрин в няколко публикации упорито се разпространява отново новината за Берен и  ... "Кьосем султан" #Crazy  дори, че има подписано споразумение с продуцента Тимур Савджъ ...  newsm78
http://www.internethaber.com/kosem-sultani-canlandiracak-isim-be … -oldu-790664h.htm
MAGAZİN       Güncelleme :28-05-2015 10:46|Haber Tarihi :28-05-2015 09:031 Yorum
Kösem Sultan'ı canlandıracak isim belli oldu

Цитат
Başarılı oyuncu, geçtiğimiz gün yapımcı Timur Savcı ile anlaşma imzaladı. “İntikam”ın finalinden sonra dinlenmek için setlerden uzaklaşan Saat, yakında “Kösem Sultan”la kamera karşısına geçecek.

 Rolling Eyes   Ето и в ТТ новината на английски     typeuu

BerenSaatFansorg @berensaatfanorg  2h2 hours ago
This morning newspapers and magazine programs are announcing #BerenSaat as Kösem Sultan. We're waiting for an official confirmation/denial
Дословен превод с  google  :  Тази сутрин вестници и списания програми се обявяват #BerenSaat като Кьосем Султан. Чакаме официално потвърждение / отказ

 Rolling Eyes    Rolling Eyes    Rolling Eyes


 Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 28 май 2015, 12:03 от dai4e

# 669
  • София
  • Мнения: 9 363
Принципно не обичам исторически сериали, но заради Берен всичко мога да гледам всичко дори и най-голямата боза на света.
Доста пъти се казваше, че ще  е някоя непопулярна актриса, но може и да са размислили. Все пак едно популярно лице като Берен би завишило рейтинга.

# 670
  • Мнения: 3 555
Принципно не обичам исторически сериали, но заради Берен всичко мога да гледам всичко дори и най-голямата боза на света.
Rolling Eyes  Специално за Берен много исках и все още искам нещо   newsm74 съвременно ... било драматично или комедийно ...  thumbsup  Не че не харесвам исторически филми и сериали  Naughty  ама един ВВ не им ли стига ...   Sick  Аман ...  сега сериали за всичките им султани ли ще гледаме Crossing Arms  Дано Берен не е приела ...  Praynig   Аз ВВ  дори и заради Халит  Heart Eyes  не успях да се накарам до го догледам ...  Crossing Arms

 Wink  А това за рейтинга ...  Stop
Цитат
Доста пъти се казваше, че ще  е някоя непопулярна актриса, но може и да са размислили. Все пак едно популярно лице като Берен би завишило рейтинга.
smile3555  Нали гледам КПА-то какъв рейтинг и чудо има  hahaha hahaha hahaha  
Аз такива продуценти ...   fight fight fight

# 671
  • София
  • Мнения: 9 363
И аз не успях да догледам ВВ, а всички актьори ми харесваха изключая Дж. Дере

За Берен искам нещо различно от това което е снимала до сега, но не исторически сериал орпеделено. Нещо подобно на Ask Yeniden например или нещо свежо леко младежко, да не е някоя тежка драма, че ми писна да рева с нея. Всичките и филми и сериали до сега се са ред сълзи, ред сополи.

# 672
  • Мнения: 6 604
Голяма атака от страна на турските медии по повод на участието на Берен Саат в сериала "Кьосем султан" наесен. Ще видим дали отново става дума за съчинения и необосновани предположения или наистина е вярно. Пишат, че контракта на Берен с "Tims Productions"  бил подписан вчера. Възможно е възобновяването на слуховете да е станало поради факта, че на сватбата на Хепилери и Бейза  вчера е присъствал и продуцента Тимур Савджъ. Там били забелязани да си общуват с Берен и се забавлявали заедно според слуховете. Дрън-дрън.
И аз съм от тези дето не са въодушевени от "новината", нещо не ми се гледат в момента исторически сериали, но пък имам доверие в преценката на Берен и ако това е нейният избор, вероятно е правилен. Тя има невероятен усет по отношение на проектите си досега. Иначе и на мен ми се иска да я гледам в нещо по-леко, любовно и малко смешно примерно, но кой ме пита.  Laughing
Много, много ми се гледа Берен. Скоро ще стане ясно дали тя е новата Кьосем, защото за м. юни обещават първи фрагман и промо фотки, а снимките започвали през август. Официално от продуцентската компания са обявили имената на трима актьори, с които вече са подписали контракти- известната певица и актриса от по-старото поколение Хулия Авшар, която щяла да играе ролята на Сафие /която и да е тя/, Еркан Колчак Кюстендил и Йълдъз Чакръ Атаксой /вероятно не го пиша правилно/, която познаваме като Берин от "Времето лети".

Има втори фрагман за утрешния 19 епизод на "Черен хляб"



https://youtu.be/XSgxyao-jB4


Асие: Всичко ще разкажа на баба.

Семра: Дойде време да те убия!

Тайлян: Мама върши разни неща зад гърба ни, както преди. Вече й нямам доверие.

Асие: Ако нещо свързано с тази къща излезе наяве, тогава ще кажа че ти си организирал това.

Асие: О, какво прави тук малката госпожа? Вре си носа в чуждите работи. Вратата ли сбърка?

Мехмет: Аз обичам...

Первин: Не се влюбвай. Недей да обичаш неправилните хора, братко!

Асие: Баба ти не просто е излязла от тази къща. Тя живее в нея. Баба живее там. Там измисля и реализира гнусните си планове!



# 673
  • Мнения: 3 555
Дъгичка   Hug  благодаря за допълнителната информация за Берен bouquet както и за превода на фрагмана за ЧХ bouquet

 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes  Гледам и не вярвам на очите си   #Crazy  и БГ публикация има за "Кьосем султан" и Берен  ... от 09.07.2014   newsm78  но като че ли ...   Naughty  е писана днес   Crazy  Stop
http://www.sbj-bg.eu/index.php?t=23523
Берен Саат влиза в нов тв сериал
09.07.2014 /13:54 | Автор : Нахиде Дениз, Истнабул | Източник: bta

Очаквайте през 2015 г. Кьосем
султан, зоват рекламите

 Rolling Eyes   Слагам в цитат само последните два абзаца от статията   Wink  и за да си "опресним" знанията ...  коя е Кьосем султан   Blush   Crazy
Цитат
    Главната роля ще изпълнява Берен Саат. Тя била предпочетена между други две основни кандидатки - Туба Бююкюстюн и Мерйем Узерли. Според османските летописи Кьосем султан е една от най-влиятелните жени в Османската империя. Двама нейни синове - Мурад Четвърти и Ибрахим се изкачват на трона, а също внукът й Мурад V.
      Тя е единствената жена в Османската история, чиито трима потомци са заемали трона. Гъркиня с истинско име Анастасия, Кьосем султан е родена през 1590 г. На 15-годишна възраст е изпратена за робиня в Истанбул и става жена на султан Ахмед I. Историята и животът на Кьосем султан са пресъздадени в редица романи, драматични творби и оперни спектакли. Новият сериал за Османската империя се предвижда да бъде на екран през 2015 г.
Stop  Продължаваме да си чакаме официално потвърждение  newsm78

# 674
  • Мнения: 6 604
Цитат
   Продължаваме да си чакаме официално потвърждение.
Дайче Hug
Абе чакаме, ама дано не го дочакаме. Joy Joy Joy
Забравих да кажа нещо, което е казал продуцента пред журналистката Оя Доган. След всичките имена, които се сплетоха като участващи в  "Кьосем султан", той е казал, че в него няма да вземе участие нито един от актьорите от"Великолепният век". Надявам се да се окаже истина и това, което Тимур Савджъ беше обявил официално още след излъчването на промото за новия сериал преди година. Че за ролята на Кьосем ще изберат съвсем млада и непозната на широката публика актриса. Точно както направиха с Мерием Узерли. Хайде, дано. Laughing


Няколкосекундно клипче с Берен и Кенан след сватбата.

https://vk.com/berensaatofficial?z=video-35203159_171160327%2Fae6f7587e517b83703
         
                 

Общи условия

Активация на акаунт