Вече сме ВТОРИ клас

  • 46 686
  • 754
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 3 390
Бюти   Peace и мен много,  сега трябва да я стегна малката да тренира повече. А тя се интересува само от плуване-2,3 пъти седмично. Дали трябва и  друг спорт да включа се чудя.
Не, не мисля, че й трябва втори спорт. Все пак плуването 2-3 седмично не е малко. Помисли да й коригираш начина на хранене.

# 151
  • София
  • Мнения: 1 533
Снощи измерих Соня на височина -128 см., а е 30 кг. Има солидно коремче. не се храни толкова вредно, но килограмите нарастват. Има дни в които се движи много интензивно, даже и вчера и днес е на спортна академия, но има дни (при бабите,) в които предимно лежи и гледа телевизия.

# 152
  • София
  • Мнения: 1 318
Вилико,



Сега се чух с класната /по друг повод/ и тя каза, че ще започнат с малки квадратчета и тесни и широки редове, както беше миналата година.

# 153
  • Мнения: 7 947
Що касае спорта и в частност плуването - след първите няколко месеца на интензивно натоварване задължително първо се качва  Peace

Gina - отново благодаря за информацията! Аз никога не съм звъняла на класната - не се е налагало за нищо конкретно и някак сега ми е неестествено да звънна да попитам, а що касае необходимите материали имам доста въпроси. Но така или иначе явно ще трябва да изчакам началото на уч.година, тогава се надявам да ни даде списък - както беше миналата година. Просто ми се искаше да избегна напрежението, което неимуверно нараства след първия учебен ден. Затова и дрехи отсега приготвям, и се надявам, че седмица преди началото ще сме готови. Само обувките са ни проблем...никъде не намирам момчешки обувки, не маратонки  ooooh!

# 154
  • у дома
  • Мнения: 7 154
[

Аз моята без да искам си я угоих зимата, давайки ѝ коластра. Сега почти е в мерки.


Не е от коластрата-и аз давах на моето  Peace
Моето ходи два пъти седмично на спортни танци по час и половина и два пъти седмично на народни пак по час и нещо...Сега иска да пробва волейбол -от танците не се отказва де и ще търся за волейбола нещо.А по принцип тича много бързо и е добре лека атлетика,но при нас не взимат толкова малки деца за този спорт.

# 155
  • софия
  • Мнения: 25 560
Светле, от нея е. Нито е си е променила режима, нито е яла повече. Ходи на айкидо 3 пъти седмично, а в училище ядеше по-малко отколкото в градината или в къщи. След това се разрових из нет-а и видях, че при някои има този ефект. Явно сме от тях. Peace

# 156
  • София
  • Мнения: 7 242
Моята също пи коластра, а е 21 килограма. Не знам колко е висока, но е повече от наборите й. Но тя се движи непрекъснато. Отделно и спортува. На моменти ми се струва хиперактивна, но няма проблем със съсредоточаването и вниманието.  И почти не яде позлезни неща (а има добър пример от сестра си). Непрекъснато търси бонбони и възможно най-боклучавите храни. Готвено почти не яде. тази година не иска да се храни на стол, а да си носи от вкъщи. Ще ми е трудно да я храня хем не вредно, хем разнообразно при ограничения брой нормални неща, които яде.
Някой има ли идея какво ще е времето на 15-ти? Много ми се иска да е с рокля или пола, но тя се съпротивлява - обича да ходи с панталони и възможно най-раздърпана. В магазините редовно си харесва неща от момчешкия щанд...
Май освен нас имаше още някой който сменя училището? Малко ми е като миналата година, хем беше за около 10-тина дни в новия клас (трябваше да са повече, но боледува няколко седмици).... През лятото се виждаше с децата от стария клас и сега ми е мъчно, че те остават заедно, а тя ще ги вижда по-рядко...

# 157
  • Мнения: 858
Ние сменяме училището.
Но при нас всичко е ново,за съжаление.
Нямам  представа , как ще е в новия клас.Никого не познава,но той е доста контактен , така, че предполагам ще се впише в средата.
Аз повече се притеснявам от него, но се старая , да не му го показвам.
Доста съм предубедена, като цяло.Дано всичко е напразно. Praynig

# 158
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 340
И моята дъщеря сменя училището.

Днес купих тетрадки, подвързии, скицници, пластелин, моливи, яке, дънки, анцузи. Остават обувките, но не мога да харесам. Чудя се дали да не й взема нова раница - анатомична. Може ли да ме ориентирате в цените - видях в един магазин такива раници, цените варираха от 169 до 349 лв.

# 159
  • Мнения: 1 208
И ние сме готови за училище. Остават ми само да взема бележници и подвързии за учебниците, но тях чакам да ни ги дадат, че миналата година два еднакви нямаше Joy.
С панталоните изпитах малък шок като открих, че само един ни става, без да изглежда като тръгнал за риба. Виж от обувките съм доволна има достатъчно за есенния период, а в за зимата ще успее дори без допълнителни стелки да си носи 36-я номер, които лудата му майка му взе на пролет Joy.

# 160
  • Мнения: 29
Здравейте! Още нищо не съм купувала, защото имаме много неща от миналата година_боички и т.н. Нашата госпожа ни пише във Фейсбук групата какво ще трябва на първо време и по колко бройки.Започваме с тесни и широки редове. Сега гледам единствено за тетрадки, подвързии и бележник и трябва да се снима някъде, но иска първо да се подстриже и да е готин тогава!Иначе книгите си ги изчете дори повече отколкото са в списъка, но за писане не ще и да чува!

# 161
  • софия
  • Мнения: 1 305
Моя син пролетта  беше напълнял, 34 кг беше станал, това е от сандвичите, който хапваше в училище, отказа да яде в стола и му приготвях домашни, сега цяло лятото беше на спортен лагер, повече плодове и зеленчуци и тичане по цяла вечер на игрището и отслабна 3 кг. чак в един момент се притесних и му пусках кръв ooooh!

# 162
  • Мнения: 7 947
А защо заговорихте за килограми?  Blush
Моят син за 3 месеца е качил/порастнал дотолкова, че нищо не му става и вече носи моя номер обувки. Не виждам причина за притеснение, стига да не се стигне до затлъстяване. Когато тръгне на у-ще обикновено сваля килограми, защото не се храни редовно, носи си храната, но дори нея не изяждаше мин.година. В стол не се храним, защото не яде месо първо, и второ купона при нас е 3.50. Но тази година ако пожелае - ще го запиша на стола, гледам че и апетита си е удвоил направо.
Иначе ходим на плуване, веднъж или два пъти седмично, различно.

# 163
  • София
  • Мнения: 5 606
Защото аз се оплаках, че моята е угоена много при баба си за няколко дни само! Embarassed

# 164
  • у дома
  • Мнения: 7 154
Защото аз се оплаках, че моята е угоена много при баба си за няколко дни само! Embarassed

Да,а аз благородно завидях  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт