Кои потребители са ви приятни?

  • 38 505
  • 986
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
Октопод с рокля беше много готина. Но не съм я засичала от доста време.

# 646
  • Мнения: 2 434
Октопод и аз я харесвах, въпреки че тя мене -не.
Плюс, че е доста хубава мадама, което знам със сигурност Wink

# 647
  • София
  • Мнения: 4 500
Иначе, Шанателето, да знаеш, че и аз веднъж в Неро, се зазяпах в една руса северняшка красавица с руски акцент на масата до мен и за малко да не я попитам дали е Шанти.

# 648
  • София
  • Мнения: 23 991
Шанти надали е с акцент.  Wink

# 649
  • Мнения: 2 434
Нямам, разбира се.
Освен в случаите, когато искам да имам.  Wink
Но то е  за ефект, доста сме се забавлявали  по заведенията с приятелки, мъжете  веднага реагират  като бик на червано   WhistlingLaughing

# 650
  • Канада
  • Мнения: 264
Привлекателните рускини много "вървят". Така съм чувала!


# 651
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
А кои привлекателни не вървят? Щото аз съм чувал, че вървят всички.

# 652
  • Мнения: 4 201
Приятна за окото  и й е приятно окото на Епона. Следящите Красива мама ще разберат.

# 653
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Защото и в тема за хубави неща явно трябва да има доза отрова, за разнообразие.

# 654
  • Мнения: 3 760
Мога да изредя 300-400 ника на хора, които са ми приятни винаги. Просто умеят да разсъждават, да изкажат собствено мнение без да обидят и категоризират събеседниците си.
Мога да изредя още над 1000 потребители, които са ми изключително приятни в определени теми, а в други - не...
Хората са различни и това е хубаво! Различията в мненията са нещо чудесно, стига да няма опити за налагане на някакви "абсолютни" истини, опити за личностни обиди и подобни арогантни прояви...
Дразнят ме перманентните заядливци, откровените "хейтъри", хората, които провокират околните с презумпцията, че така ще ги вкарат в правия път... Хората, които не ме разбират - ама там сама съм си виновна, защото явно не съм се изказала правилно и разбираемо.
Дразнят ме хората, пишещи подчертано неграмотно и тези, чиято мисъл върви на пресекулки, но пък държат да си наложат мисленето...
Повечето потребителки в клюкарника (май тях обсъждаме), са ми приятни или поне не са ми неприятни  Laughing

# 655
  • Ямбол
  • Мнения: 2 246
Лиляна, Акаша, чак сега изчетох темата. Последните два дни не ми остана много време за форума.

Няма много активни ямболии в мамма-та всякаш. Знам няколко момичета от темата за Ямбол, а другите, които съм срещала из подфорумите, се броят на пръстите на ръката ми (включвам и вас двете в т.ч.). Малко сме, ама и три им идваме в повече на моменти.  Laughing
Скрит текст:
Лиляна, носиш същото име като на сестра ми. Всеки път се сещам за нея, като те засеча из форума.  Hug



# 656
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Имаше едно време едни момичета Руска и Ла бомба,много бяха забавни.
Какво ли е станало с тях?

Супер са си и сега, подвизават се предимно във Фейсбук  Laughing

# 657
  • Мнения: 1 415
Сега се сетих и за още две много симпатични жени, които, за съжаление, не пишат често напоследък - кукумицинка и Maraya not Carey .

# 658
  • Мнения: 4 201
Е как, кукумицинка изока онзи ден, че като си правим комплименти кой ни е симпатичен, сме ближели задници. Макар че този ник е мултиплициран, та може и да не става дума за същата.

# 659
  • Мнения: 1 415
Е как, кукумицинка изока онзи ден, че като си правим комплименти кой ни е симпатичен, сме ближели задници. Макар че този ник е мултиплициран, та може и да не става дума за същата.
Laughing
Не знаех, че ника е мултиплициран, как се разбират такива неща?
Иначе, оригиналната кукумицинка е директна, леко рязка, но интересна и интелигентна, приятно ми е да чета мненията и.

Общи условия

Активация на акаунт