Кои потребители са ви приятни?

  • 34 660
  • 986
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 892
Докато още обитавам басейна и имам тен, давайте да пускаме снимките, че през зимата цветът на лицето ми става кофти, а дупето прекалено дебело. Сега поне съм се заформила като цариградско кюфте и по-ставам за пред хора.

Да, да! Отслабнала съм с общо 13 кила от зимата до сега! Зимъска ще кача, давайте да пускаме!

# 91
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
В отделна тема обаче, иначе ще излезе, че който не е отслабнал лятото, не е приятен Laughing

# 92
  • Мнения: 25 894
Снимайте се сега, с вестник с днешна дата, пък после пускайте, когато му дойде времето.
Предлагам да се признават снимки, правени през тази календарна година. Все пак номинацията е годишна, не само отпускарска.  Simple Smile

# 93
  • Мнения: 4 892
В отделна тема обаче, иначе ще излезе, че който не е отслабнал лятото, не е приятен Laughing

Ама някои може да имат нужда от напълняване. Всички са добре дошли!

# 94
  • София
  • Мнения: 5 884
Ей, колко пъти сте ме спрегнали тука, трябва да си развалям сега имиджа заради вас...
Много сте мили, симпатиите естрствено са взаимни. Даже някои, дето не са ме споменали изобщо, също са ми приятни пък! Crossing Arms

# 95
  • Мнения: 2 457
Искам да видя Касита напълняла!!  Heart Eyes Много ще и се зарадвам, аз прекалено  кльощи не обичам, знае.

# 96
  • Мнения: 10 547
Искам да видя Касита напълняла!!  Heart Eyes Много ще и се зарадвам, аз прекалено  кльощи не обичам, знае.

За момента такива изгледи няма. Дори отслабнах.  Confused

Както и да е. Аз искам пък теб да видя, ама така и лице, и телце.

# 97
  • Мнения: 2 457
Е кога отслабна бе човек... ? Глисти ли имаш, казваше майка ми едно време... Simple Smile

# 98
  • Мнения: 2 674
Не, майка и почина и това е начинът на тялото и да покаже емоционалното и състояние.

# 99
  • Мнения: 2 457
Не, майка и почина и това е начинът на тялото и да покаже емоционалното и състояние.
Съжалявам. Струва ми се редно тя, ако беше решила,  да го сподели. Confused

# 100
  • Мнения: 2 674
Тя го е споделяла много пъти. Сигурно не си обърнала внимание. Случва се и на най-добрите.

# 101
  • Мнения: 22 036
Изобщо на Касита кльощавия задник не ща да видя  Laughing. Много съм одъртяла  Sad. А хич не се чувствам така ....

# 102
  • Добрич
  • Мнения: 1 151
харесвам Мари. След като четох стиховете и си мисля, че е много чист и приятен човек.

# 103
  • Мнения: 4 199
Down Under, днес на две места те забелязах, че го споменаваш. Надявам се да си в някакъв лош, но кратък  период Peace

# 104
  • София
  • Мнения: 3 480
Касита, много съжалявам!

Общи условия

Активация на акаунт