Есен на вратата чука, ноемврийска мама по магазините се лута

  • 34 858
  • 709
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 211
Хоп и аз да се запиша в новата ни тема Simple Smile
rendence Благодаря  bouquet  bouquet ! Темата ни е супер, а картинката с тези есенни листа... ммм май и мен ме гони носталгията

# 16
  • Мнения: 1 318
Може ли да ни дадеш списъка  Hug Аз скалъпих един общ от всичко видяно в интернет,ама някои неща дето мисля,че не са задължителни не съм ги писала. Но ще ми е от полза да видя и твоя,ако е удобно   bouquet Мерси предварително!  Simple Smile
Разбира се! Ето го:
Скрит текст:

П.П. От АГ Русе ми отговориха по мейла, че Дни на отворените врати се провеждат всеки първи и трети вторник от месеца. Успях да се запиша за 07/10 (въпреки че е втори вторник, ама да не споря)...

Последна редакция: ср, 03 сеп 2014, 15:19 от Shirley-Ann

# 17
  • Мнения: 71
Здравейте и от нас с бебка Hug

Нищо интересно около нас (даже се радвам, че е така - не искам изненади Grinning)
Купили сме само количката - АВС дизайн. Дрешки, козметика .....нищо още... Все си мисля, че има още мнооого време.... newsm78  А то почти не остана.... Joy

# 18
  • Мнения: 222
Разбира се! Ето го:
Скрит текст:
Мерси много! Долу-горе същото съм писала,ама нямах за болницата,така че ще се възползвам от това  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 4 560
Вместо само запис, да си кажа, че днес си записах час за преглед в Токуда. За там съм се насочила. Надявам се да се харесаме взаимно с лекарката.

# 20
  • Германия
  • Мнения: 511
Хоп, и аз да се запиша тук! Да ни е честита новата тема, страхотна както винаги   bouquet

Снощи излизахме да разгледаме за легла, ще правим само освежаване в спалнята, ще купуваме май легло на баткото, а бебето ще ползва неговата кошара. Трябва ни и гардероб, харесахме стикери за детската част на спалнята, да видим кога и как ще стане. Аз все си викам има време, но знае ли човек, ето и септември вече дойде...

Прегледах списъците на първа страница, имам спомен, че се водих по единия от тях, но тогава раждах в БГ, сега все още не знам какво ще ми трябва за болницата. За бебето си имам почти всичко, прегледах някои от кашоните с дрехи, доста запазени неща имам. Все пак онзи ден купих 4 бодита размер 56  Heart Eyes

Днес съм се отдала на чистене и готвене, но се уморих. А ще ходим на разходка с малкия, хубав ден!

# 21
  • Мнения: 2 588
Виждам силно женско присъствие, май ще има повече момичета тази година като гледам и в другите отчетни теми Laughing
Аз пожелавам, на себе си и всички вас, в тази тема да няма отчет от вестителките, най-рано през октомври Praynig Hug
П.П. С тези тикви вече ми се доядоха тиквеници hahaha Joy

# 22
  • Мнения: 231
Пу пу каква хубава есенна тема. Благодарности, Рени   bouquet Да я пълним само с хубави новини  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 222
Чудна тема   bouquet
Аз от няколко дни заглеждам тиквите в магазина и все отлагам да купя и да я пека, но вече със сигурност ще си купя  Mr. Green
Виждам силно женско присъствие, май ще има повече момичета тази година като гледам и в другите отчетни теми Laughing
С баткото, когато бях, преобладаваха момчетата - сега като преобладават момичетата - идеална разлика от 5г. за създаване на връзки след години  Joy
Преди малко имах болезнена контракция и точно след нея бебо започна да рита на друго място - по-високо и от другата страна. Надявам се да се е врътнал, да не е седалищно вече  Praynig

# 24
  • Мнения: 81
 Simple Smile пожелавам само хубави новини...

# 25
  • София
  • Мнения: 459
Честита нова тема и от мен!   bouquet

Като заговорихте за тикви, и на мен ми се дояде тиквеник... много сте лоши  Naughty

# 26
  • Мнения: 2 358
Хайде сега казвайте къде са пуснали тиквите да ходя да купувам Simple Smile
Аз имам във фризера от миналата година, ама ми се яде прясно откъсната  Joy

# 27
  • Мнения: 164
rendence. благодаря за хубавата тема! Дано я изпълним само с хубави новини и трепетни вълнения Simple Smile

# 28
  • Мнения: 5 037
Хайде сега казвайте къде са пуснали тиквите да ходя да купувам Simple Smile
Аз имам във фризера от миналата година, ама ми се яде прясно откъсната  Joy
На Кауфланд  тази седмица са на промоция Wink

# 29
  • Мнения: 20
Привет и от мен. Казвам се Християна и терминът ми е за 2 ноември. Първа бременност ми е но засега съм доста спокойна Rolling Eyes Радвам се че открих темата надявам се да се помагаме.

Общи условия

Активация на акаунт