Есен на вратата чука, ноемврийска мама по магазините се лута

  • 34 879
  • 709
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 431
Да се запиша а аз в новата темичка. Благодаря Рени!

# 46
  • Мнения: 141
Еее супер значи ще се класираме и ние... благодаря ти  беберона

# 47
  • Мнения: 11
 Здрaвейте и от мен в новaтa темичкa.При нaс нямa кой знaе кaкво интересно чaкaме си 12.09 зa дa се видим въпреки че днескa сме в болницaтa ,но не е нищо сериозно сaмо зaрaди болничен.Инaче съм добре и бебо е тaкa ритa си нa воля слушaхa му тоновете и сегa си лежa .Зa козметикaтa и aз съм се спрялa нa Бочко a зa мaзaне ми похвaлихa Судокрем някой aко имa отзиви зa него моля дa сподели.Зa днес е товa че ще се помъчa дa поспя въпреки че в болницa трудно ме хвaщa съня Чaо и лекa .

# 48
  • Мнения: 39
Ренденце мерси за чудесната тема! Дано да се напълни с хубави емоции.
Аз имам две шишета на Nuk и едно на Pigeon, всичките са от безплатни мостри. Като за начало не мисля да купувам повече... ама по/опитните мами да кажат мнение Simple Smile
Какви дрешки мислите до купите за първо време - като дебелина? Якенца, космонавчета, има толкова неща на пазара... аз тотално се обърках. С какво се облича новородено ноемврийче? Помагайте с мнения и препоръки Simple Smile))

# 49
  • Мнения: 481
Страхотна нова темичка. Благодаря РЕнденце   bouquet

Не съм само аз явно, дето се будя в 3 и до 6 не мога да заспя.  Thinking
За козметиката не знам и аз. Знам само че няма да е нищо на  Джонсън и Джонсън. Аз  съм се изривала от бебешкото им олио.
Имам крем Здраве, за дупе мисля че ще е добре с него и павловича мас ще си взема. За тялото може да пробвам с Бочко като начало. Харесват ми на мен лично, цената им е много добра и ако не ни понася няма да съм затворила много пари в козметика. Медицинска козметика мисля само при нужда да ползвам.
Купила съм течен прах на Бочко, ще изпера с него дрешките и нашите дрехи ще пробвам да видя как пере.
Шишенца две малки мисля да взема стъклени с каучуков биберон и каучукова залъгалка на НУК. Силно се надявам да не се налага да ги ползвам а да сме само на кърма, но ще видим.

# 50
  • Мнения: 204
Здравейте и в новата темичка  Simple Smile
Рени, благодаря за оформлението и на мен ми се прияде тиква  Laughing

Gabi84, DanyV благодаря много за информацията, тези дни като ми остане време съм решила и аз да поровя по този въпрос. По принцип аз съм с  много суха и леко проблемна кожа , както и с разни алергии. затова и с баткото внимавах много с какво го мажа, защото считам че има предразположение заради моята кожа.

DanyV, а ти откъде го събра този списък? има ли някъде инфо например кое в какъв аспект е вредно, да не излезе че не може да се намери козметика без нито едно от тези. погледнах например един продукт на Себамед и открих една от съставките в списъка - пропилен гликол

а да речем тази Павловича мас, за която от вас чувам съдържа -   Petrolatum

# 51
  • Мнения: 80
Mersi za temichkata rendence Praynig
Az pak bydyvam,stanax do WC i do tam s sanq Sad
I az sam v golqma chudenka za kozmetikata
Da se poxvalq veche si imame kosharka Simple Smile mn i se kefq.
Chakam si pregleda drygata sedmica s netarpenie,inache bebka si ritka dosta zdravo.
A da vi pitam mami vie shte pravite li tretata fetalna morfologiq(chetox che se pravi 28-32 sedmica)

# 52
  • Мнения: 5 037
Не съм само аз дето будувам по никое време.Бебо ме събуди към 4 и вече няма сън.
За дрешките мисля,че боди с дълъг ръкав и гащеризонче отгоре или жилетка с ританки е добре.С каката за зимните дни имах чувалче с гугла
Скрит текст:
нещо такова беше и е много удобно
http://prestig-s.com/image/cache/data/oktomvri-13/IMG_1756a-300x300.jpg
количките имат и покривало за крачетата,а ако е много студено и одеалце.

# 53
  • Мнения: 1 607
Добро утро!
След вчерашното наспиване, днес се събудих рано-рано. Въртях се в леглото, докато усетих  нашите да се раздвижват и тогава станах. Че не стига съм на гости, а и да ги вдигна още по тъмно. И бебка активно се раздвижи та съвсем ме разсъни.
Днес се очертава отново дъждовен ден, но се надявам да има и малко почивка, за да се раздвижа.

За есента - боди с къс/дълъг ръкав, отгоре цяло гащеризонче или ританка с блузка с дълъг ръкав. Аз слагах задължително чорапки или терлички на крачетата и според температурата и елече.
Като чета, че вече сте се подготвили  и ме обхваща нетърпението да започна и аз.

Във Варна - сестра ми взима едно кремче за дупе, което се приготвя в аптеката, но но не му знам точния състав. Иначе е хубаво и ще я питам от коя точно аптека го купуваше.

# 54
  • Мнения: 172
Здравейте и в новата темичка  Simple Smile
Рени, благодаря за оформлението и на мен ми се прияде тиква  Laughing

Gabi84, DanyV благодаря много за информацията, тези дни като ми остане време съм решила и аз да поровя по този въпрос. По принцип аз съм с  много суха и леко проблемна кожа , както и с разни алергии. затова и с баткото внимавах много с какво го мажа, защото считам че има предразположение заради моята кожа.

DanyV, а ти откъде го събра този списък? има ли някъде инфо например кое в какъв аспект е вредно, да не излезе че не може да се намери козметика без нито едно от тези. погледнах например един продукт на Себамед и открих една от съставките в списъка - пропилен гликол

а да речем тази Павловича мас, за която от вас чувам съдържа -   Petrolatum
Ето нещо полезно, което може да си принтирте и да носите със себе си, когато пазарувате
http://www.organicshop.bg/Harmful%20ingredients%20pocket%20guide.pdf

# 55
  • Мнения: 172
Съжалявам за спама  Embarassed
Напишете в гугъл - Джобен наръчник на токсичните съставки в козметиката и ще ви излезе

# 56
  • Мнения: 151
Записвам се с трета нощ подред будене в 3... Вчера бях като зомби, да видим как ще избутвам днес.
От началото на бременността не съм пила кафе, а от 5-6 дни всяка сутрин (около 5  Simple Smile) си пийвам Laughing
Днес или утре очаквам да пристигнат легълцето и скринчето, много се вълнувам Simple Smile

# 57
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен в новата тема. Браво Ренденце страхотна както винаги! Аз с нетърпение чакам да дойде утре, че съм на ЖК и да видим как е човечето Simple Smile Иначе заради кръвната захар съм на строга диета, но за щастие без лекарства. Няма начин ще избутам до края важно е да сме здрави. Утре като мине прегледа ще пиша Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 4 574
Не съм само аз дето будувам по никое време.Бебо ме събуди към 4 и вече няма сън.
За дрешките мисля,че боди с дълъг ръкав и гащеризонче отгоре или жилетка с ританки е добре.С каката за зимните дни имах чувалче с гугла
количките имат и покривало за крачетата,а ако е много студено и одеалце.
И аз така обличах малкия батко зимата. Той е септемврийче.
Чорапки, по-плътни, или бебешки обущета съм слагала само при разходка навън. Ако беше по-студено, освен чувалчето, слагах и едно одеалце, под покривалото на количката.

# 59
  • Мнения: 211
Добро утро и от мен Simple Smile При нас днес денят е усмихнат - слънчево Simple Smile След снощната буря която се развихри Simple Smile
Аз днес се наспинках много добре, бях си купила такава възглавница която те обгръща, но заради горещото време така и не бях спала с нея Simple Smile Снощи дойде и нейния ред, няма такова удобство, спинках 10 часа без да мръдна и даже сутринта не ми се ставаше, но няма как, днес съм на среща с малкото човече. Сега се вълнувам супер много и нямам търпение да дойде часът за преглед  #Crazy #Crazy Всеки път ме хваща притеснение преди преглед и нетърпение, луда работа... Хайде ще ви пиша след като се прибера от преглед  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт