Есента пристига вече, а мама знае пола на Януарското човече ..7

  • 31 182
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 326
Здравейте коремчета  Hug

Колко много сте изписали пак.. ние си ходим на лекции, някои му харесват, някои не... бебешка му работа.   Mr. Green
Заглавията са хубави всичките, което изберете Simple Smile
Аз не съм шофьорка, но си слагам колана.. само тази горната част си я премятам от 4 месец насам иначе долу ми стяга.
За кг.. вече може би съм +6,7 не мога да преценя колко съм качила от миналия преглед.

 Момичета да ви питам мойта док дето се махнах от нея не трябваше ли да ми даде картата, там където се води бременността? Или поне копие от нея? Сега тези в Тутракан как ще знаят талията ми как е нарастнала, бебето как е вървяло? Айде за кг ще им кажа, защото сама се теглих, но не виждах какво показва метъра й, ехографа..... Thinking иначе изследванията са ми в мен, но тази карта на бременността....?!

Добре дошли на новите мами Heart Eyes
Тази сутрин ММ забеляза, че са ми излезнали стрии, но отдолу на гърдите и аз не съм ги видяла. Rolling Eyes ММ се радва на големината на гърдите ми, но просто отбеляза. На корема нямам, само на гърдите...  здраве да е , няма кой да ги гледа там освен ММ и бебчо Grinning

# 706
  • Мнения: 636
Здравейте коремчета  Hug

Колко много сте изписали пак.. ние си ходим на лекции, някои му харесват, някои не... бебешка му работа.   Mr. Green
Заглавията са хубави всичките, което изберете Simple Smile
Аз не съм шофьорка, но си слагам колана.. само тази горната част си я премятам от 4 месец насам иначе долу ми стяга.
За кг.. вече може би съм +6,7 не мога да преценя колко съм качила от миналия преглед.

 Момичета да ви питам мойта док дето се махнах от нея не трябваше ли да ми даде картата, там където се води бременността? Или поне копие от нея? Сега тези в Тутракан как ще знаят талията ми как е нарастнала, бебето как е вървяло? Айде за кг ще им кажа, защото сама се теглих, но не виждах какво показва метъра й, ехографа..... Thinking иначе изследванията са ми в мен, но тази карта на бременността....?!

Добре дошли на новите мами Heart Eyes
Тази сутрин ММ забеляза, че са ми излезнали стрии, но отдолу на гърдите и аз не съм ги видяла. Rolling Eyes ММ се радва на големината на гърдите ми, но просто отбеляза. На корема нямам, само на гърдите...  здраве да е , няма кой да ги гледа там освен ММ и бебчо Grinning

Колана може да НЕ се слага само от шофьорки, за другите си е задължителен Simple Smile

А тази карта би трябвало да ти я даде Simple Smile Ти не си ли я поиска, аз мисля че е длъжна да ти я даде, все пак ще му трябва на другия доктор (сегашния ти) Simple Smile

# 707
  • София
  • Мнения: 336
Аз не съм си взимала нито картата, нито микробиологията и цитонамазката. Доки каза, че не му трябват и ще ми пусне нови. Само ме попита дали са били ОК.
Аз също карам и се возя само с горната част на колана от 3 месеца насам. Вече съм с голямо шкембе и ме стяга.
Проблемите с гърба продължават, вече и легнала не става. Ама ще го преживея. Май и киселини се появиха, но не съм сигурна. Тези дни ще потвърдя или отрека тезата Simple Smile
Хубава вечер, тумбачета!

# 708
  • Мнения: 286
Здравейте,
аз пък не вярвам и никой, ама никой не може да ме убеди, че е възможно да родиш без да знаеш, че си бременна! hahaha Тази с апендицита си я спомням по тв-то, ама тя беше към 17 годишна, според мен е знаела, ама е криела Naughty
 Иначе за заглавие ми допада -Януарче на топло си лежи, а мама дните си брои;
и също предлагам, понеже скоро ще сме в 7 месец - Януарската дружина мина втората третина!

# 709
  • Мнения: 691
Това много ми допада и на мен-Януарската дружина мина втората третина! Но каквото изберете  Hug
Колана го слагам винаги  Rolling Eyes струва ми се по безопасно с него,а и шофирам всеки ден  Wink

# 710
  • Мнения: 351



и също предлагам, понеже скоро ще сме в 7 месец - Януарската дружина мина втората третина!

Скоро, скоро, колко скоро - аз чааак на 21-ви влизам в 7-ми месец  Crazy
Надявам се, че броите и тези, които са  определени за края на януари Laughing

# 711
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Хайдееее, и при мен започна да ми се мокрят дрехите над гърдите Crossing Arms

# 712
  • Мнения: 286



и също предлагам, понеже скоро ще сме в 7 месец - Януарската дружина мина втората третина!

Скоро, скоро, колко скоро - аз чааак на 21-ви влизам в 7-ми месец  Crazy
Надявам се, че броите и тези, които са  определени за края на януари Laughing

Разбира се, но и ти ще влезеш в 7 докато изпишем другата тема, защото по моите наблюдения за горе-долу месец изписваме тема.

# 713
  • Мнения: 85
Добър вечер коремчета  bouquet
Мен оня ден като ме хвана пак едно повръщане,цял ден ужас беше  ooooh! ,но поне сега всичко е наред. От време на време ми се случва от храната ли е вече незнам. На ММ му викам явно бебчо не иска да качвам килограми. Joy
Иначе сме активни по цял ден,няма спиране,но той колкото повече рита аз съм толкова спокойна. Simple Smile
Като заглавие всички предложения ми харесват. Simple Smile
Лека и спокойна вечер ви желая Hug

# 714
  • Мнения: 984
Момичета да ви питам мойта док дето се махнах от нея не трябваше ли да ми даде картата, там където се води бременността? Или поне копие от нея? Сега тези в Тутракан как ще знаят талията ми как е нарастнала, бебето как е вървяло? Айде за кг ще им кажа, защото сама се теглих, но не виждах какво показва метъра й, ехографа..... Thinking иначе изследванията са ми в мен, но тази карта на бременността....?!
Аз като се местих от Сф във Варна си взех само изследванията. Всичко останало като кг, обиколка и т. н. не си ги бях записала. Принципно са длъжни да ти дадат само картона (ало е бил в тях). Картата на бременната си остава в заведението, в което са те следили. На новото мястото ще ти направят нова карта на бременната. Дори някои изследвания ще поискат да ти ги направят на ново (или пък не).

# 715
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Кога ли ще се сдобием най-накрая с ел. здравна карта Crossing Arms Цялата тази документация е направо убийствена. Докторката ми повече време пише в компа, разписва и подпечатва, отколкото й отнема да ми свали мерките, да ми измери кръвното и да ме разпита за проблеми.

# 716
  • Мнения: 37
Добро утро , момичета!

Много ми хареса: Януарската дружина мина втората третина!.
Гласувам за това заглавие. Laughing

# 717
  • Мнения: 481
Здравейте,

момичета вие как сте със спането? От няколко дена не мога да спя като хората - непрекъснато се будя, едвам заспивам вечер, сутрин ставам в 5 часа. Детенцето ми е послушно и спинка по цяла нощ от 21 до 8.30, не ме буди тя. Но просто не мога да спя. Абсолютно вече не знам какво да правя - пробвах всичко - топло мляко, чай .... Вие имате ли такъв проблем и как се справяте?

# 718
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 277
Здравейте коремчета  Simple Smile 10 -тина дни ме нямаше и сега няма изчитане,мааалиииии  Laughing абе да се оплача аз: Е много ми е трудно обуването още от сега  Cry много ми е ниско корема лиии   newsm78 незная обаче ми е сложно.А и да попитам какво стана с мама Polya_polya дет я пратиха в София на фетална,може да е писала,но още не съм прочела,а я мисля от 10 дни  Thinking Лек ден засега!

# 719
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Аз спя добре до момента докато не ми се запуши носа. Отвратителна работа.

Общи условия

Активация на акаунт