ДУБАЙ 7-ма тема

  • 77 872
  • 759
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 550
Вечер е страшна жега, единствената разлика е, че слънцето не грее.
Само за моловете ви трябва нещо връхно.
Ние ходихме няколко пъти нощем на плаж, водата е супер топла и има повече хора на плажа от през деня  Laughing Дори през нощта банските ни съхнеха бързо, бързо.

# 181
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
tedi88 направи си задължително уеб чек ин, ако летиш с Wizz Air.

Иначе ще ви таксуват допълнително по 20 лева на човек в посока. Много са досадни.

# 182
  • Мнения: 4
Благодаря, аз мислех, че уеб чек ин  е изкарването на бордните карти;)

# 183
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
А на връщана някой правил ли е чек ин от хотела? Надявам се на рецепция да можем да си принтнем бордните карти и през телефона да се чекнем и да не плащаме на летището за чек ин...

tedi88 направи си задължително уеб чек ин, ако летиш с Wizz Air.

Иначе ще ви таксуват допълнително по 20 лева на човек в посока. Много са досадни.

# 184
  • Sofia
  • Мнения: 221
А на връщана някой правил ли е чек ин от хотела? Надявам се на рецепция да можем да си принтнем бордните карти и през телефона да се чекнем и да не плащаме на летището за чек ин...


Билетите на връщане може да ги чекираш като чекираш и тези за отиване  Peace

# 185
  • Мнения: 294
Здравейте, резервирала съм Citymax al Barsha  от 08.01.2015г.- 13.01.2015. чрез Otel.com.Потвърдено ми е плащането като ме уведомиха,че няколко дена преди заминаването да им пиша кога пристигам.Въпросът ми е следния - писах директо на Citymax al Barsha за потвърждение и дали ми е включена закуска към сумата, но никой не ми отговаря. Моля някой,който е бил в този хотел да каже как е комуникирал.
  

Аз резервирах същия хотел през същия сайт.В мейла който получих пише:
Double Room ХРАНЕНЕ : Bed & Закуска Обща цена : 595.35 EUR /**/ КРАЙНА ЦЕНА : 595.35 EUR Данъците и таксите за обслужване са включени в цената на стаята.

За същата дата от букинг без закуска и без 20 % такси беше 1350 лв.Единствено че безплатната анулация е до 24 октомври.Резервирала съм за 8-15.11 Парите са ми ги дръпнали веднага. Peace

Последна редакция: ср, 08 окт 2014, 23:37 от pipi_rz

# 186
  • Мнения: 4 730
Понякога този сайт otel.com предлагат промоции -по-евтина нощувка с включена закуска,  но не винаги,  просто въпрос на късмет.  Ние когато резерверахме, проверих и сравних цените и в двата сайта, но за Citymax al Barsha, нямаше разлика. За Atlantis hotel обаче имаше разлика от около 50евро на нощувка, което не е малко и резервирах през otel.com, но с Free cancelation.  Сега няколко месеца след нашата резервация, цените са се вдигнали, а в Atlantis даже няма никакви свободни места, защото е точно преди Коледа.  Peace

# 187
  • Мнения: 62
Здравейте, резервирала съм Citymax al Barsha  от 08.01.2015г.- 13.01.2015. чрез Otel.com.Потвърдено ми е плащането като ме уведомиха,че няколко дена преди заминаването да им пиша кога пристигам.Въпросът ми е следния - писах директо на Citymax al Barsha за потвърждение и дали ми е включена закуска към сумата, но никой не ми отговаря. Моля някой,който е бил в този хотел да каже как е комуникирал.
  

Аз резервирах същия хотел през същия сайт.В мейла който получих пише:
Double Room ХРАНЕНЕ : Bed & Закуска Обща цена : 595.35 EUR /**/ КРАЙНА ЦЕНА : 595.35 EUR Данъците и таксите за обслужване са включени в цената на стаята.

За същата дата от букинг без закуска и без 20 % такси беше 1350 лв.Единствено че безплатната анулация е до 24 октомври.Резервирала съм за 8-15.11 Парите са ми ги дръпнали веднага. Peace


Здравей,
и при мен е така и за мое успокоение писах emeil на Otel  и на City max al BArsha.Потвърдиха ми и от двете страни и казаха,че закуската е включена към цената, така че спокойно.

# 188
  • Мнения: 294
Би трябвало да платим само по 10 дирхама  местен данък за нощувка.Без такси.
Така мисля

# 189
  • Мнения: 62
Би трябвало да платим само по 10 дирхама  местен данък за нощувка.Без такси.
Така мисля



Да така е.

# 190
  • Мнения: 10
Здравейте, резервирала съм Citymax al Barsha  от 08.01.2015г.- 13.01.2015. чрез Otel.com.Потвърдено ми е плащането като ме уведомиха,че няколко дена преди заминаването да им пиша кога пристигам.Въпросът ми е следния - писах директо на Citymax al Barsha за потвърждение и дали ми е включена закуска към сумата, но никой не ми отговаря. Моля някой,който е бил в този хотел да каже как е комуникирал.
  

Аз резервирах същия хотел през същия сайт.В мейла който получих пише:
Double Room ХРАНЕНЕ : Bed & Закуска Обща цена : 595.35 EUR /**/ КРАЙНА ЦЕНА : 595.35 EUR Данъците и таксите за обслужване са включени в цената на стаята.

За същата дата от букинг без закуска и без 20 % такси беше 1350 лв.Единствено че безплатната анулация е до 24 октомври.Резервирала съм за 8-15.11 Парите са ми ги дръпнали веднага. Peace


Здравей,
и при мен е така и за мое успокоение писах emeil на Otel  и на City max al BArsha.Потвърдиха ми и от двете страни и казаха,че закуската е включена към цената, така че спокойно.

Момичета веднага ли си получихте потвържденията за резервацията на мейла, Аз букнах вчера едно хотелче, видях че са ми дръпнали сумата от картата, но нямам никакво потвърждение още нито на сайта им нито на мейла си. Изпратих им запитване, но нямам отговор все още и започнах да се притеснявам.

# 191
  • Мнения: 62
Здравейте, резервирала съм Citymax al Barsha  от 08.01.2015г.- 13.01.2015. чрез Otel.com.Потвърдено ми е плащането като ме уведомиха,че няколко дена преди заминаването да им пиша кога пристигам.Въпросът ми е следния - писах директо на Citymax al Barsha за потвърждение и дали ми е включена закуска към сумата, но никой не ми отговаря. Моля някой,който е бил в този хотел да каже как е комуникирал.
  

Аз резервирах същия хотел през същия сайт.В мейла който получих пише:
Double Room ХРАНЕНЕ : Bed & Закуска Обща цена : 595.35 EUR /**/ КРАЙНА ЦЕНА : 595.35 EUR Данъците и таксите за обслужване са включени в цената на стаята.

За същата дата от букинг без закуска и без 20 % такси беше 1350 лв.Единствено че безплатната анулация е до 24 октомври.Резервирала съм за 8-15.11 Парите са ми ги дръпнали веднага. Peace


Здравей,
и при мен е така и за мое успокоение писах emeil на Otel  и на City max al BArsha.Потвърдиха ми и от двете страни и казаха,че закуската е включена към цената, така че спокойно.

Момичета веднага ли си получихте потвържденията за резервацията на мейла, Аз букнах вчера едно хотелче, видях че са ми дръпнали сумата от картата, но нямам никакво потвърждение още нито на сайта им нито на мейла си. Изпратих им запитване, но нямам отговор все още и започнах да се притеснявам.

На мен ми потвърдихо до няколко часа.

# 192
  • Мнения: 306
Да не си обаркала някоя буквичка на имейла.
Аз винаги си записвам номера на резервацията на едно листче - за всеки случай

# 193
  • Мнения: 10
Да не си обаркала някоя буквичка на имейла.
Аз винаги си записвам номера на резервацията на едно листче - за всеки случай

всъщност никакъв номер на резервация не ми излезе, след като потвърдих плащането просто ме препрати към началната страница на сайта. В профила ми излиза че нямам резервации. Зачудих се да не би да чакат сумата да постъпи при тях и тогава да потвърждават, но мина доста време, а и след като не ми отговарят на мейла тотално се шашнах.

# 194
  • Мнения: 4 730
Loretka, за кой сайт става дума - otel или booking? Влез си в профила в сайта и виж текущи резервации.  Ако не ти излиза нищо, пиши на сайта, но от профила си. Може би има как да се свържеш с тях. Провери добре дали парите наистина са дръпнати от кредитната ти карта или само са запорирани. Може сайта да проверява наличност в самия хотел и да има забавяне на резервацията и парите да не са дръпнати... Макар че всичко става много бързо, но е възможно някакво забавяне... Peace
А хотела не ти ли отговориха,  те обикновено пишат до 24часа... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт