Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 5

  • 95 505
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 345
Благодаря,ще и кажа да провери bouquet

# 721
  • Мнения: 18 542
Днес сутринта обаче самото стъкло на изпарителя е започнало да се върти и е протекъл от всякъде дали тя нещо не е оплескала,че тя е наясно колкото съм и аз?
Много странно че стъклото е започнало да се върти  newsm78 Или стъклото е спукано или някое от уплътненията е повредено? Нали в комплекта има резервни, да ги смени първо.
Другото което ми изва на ум, като го е отваряла да го пълни, да е разместила или измъкнала стъклото, да е потекла течност и да е "смазала" орига долу и да е започнало да се върти стъклото и от там всичко да се е омазало. Да го разглоби, измие и сглоби наново.

Видях в другия форум има пост с проблем с теч. Явно се случва. Ако не реши проблема с измиването, да го носи на търговеца.

Shokoladche, не е нормално толкова бързо да се скапват главите. Изгледай няколко клипа как се пълни все пак, за да не пропускаш нещо.

Последна редакция: ср, 28 дек 2016, 14:27 от Миоки

# 722
  • Мнения: 1 345
Ами и аз не знам какво и как е станало,обясних и да разглоби и да погледне уплътнения рингове ...развива затяга ...И да се похваля,базите ми дойдоха и почвам да готвя.Добра идея ли е да смеся първо 36 с двете нулеви и да стане всичко 12 ,или да не бързам ,охх знам ,че после ще ми е или силно или слабо ама пусти мързел...И спринцовки още не съм си купила ужас,детето спи и няма да мога да мръдна в близкия час ,два.А с арматите как да действам,по колко да слагам на 10мл.течност.

# 723
  • Мнения: 18 542
Ако още не си си уцелила силата на никотина, не смесвай всичко, пробвай с по-малко първо.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 По-малко без спринцовки трудно ще го нацели.  С ароматите можеш да караш на капки. Дропърите на новите флейвърски шишенца са отврат много малки капки пускат но капи 2 капки на милилитър от макс бленд и 1 на милилитър от виржинията. Аз лично смесвах цялата база преди,но ти не е зле да си оставиш свободна 0-ва,защото не е изключено да ти дойде силна и тя. Всеизвестен факт е,че готовите течности са доста по-слаби от това,което пише по етикет. Смеси половината 35-ца с едното шише 0-ва,а другите ги остави за по-нататък.

# 725
  • Мнения: 18 542
Е, може да се ползва някое малко шише за мярка или мерителна лъжичка, ако има де. Simple Smile И на мен ми се струва, че 12мг ще са доста силни.

# 726
  • Мнения: 1 345
Хихи имам и мерителни лъжички,и спринцовки от панадол,хаха отивам до аптеката ще купя някакви да не направя мазало с тези подръчни средства.Ноооо тези бази нямат отваряне.....

Последна редакция: ср, 28 дек 2016, 15:13 от renji

# 727
  • Мнения: 325
Renji, превъртях темата назад, но не съм сигурна - последно, какъв изпарител взе? Ако е Инокин Призм, вероятно си развила долу без да забележиш и са се разместили частите. Аз отвивам изпарителя само когато сменям главата.

# 728
  • Мнения: 1 345
Пробвах бъркочите,направих 9 и 12 по 10мл.9 Мисля,че ми е добре от към никорин,смесих я с макс бленд 20 капки и определено това не е моя аромат.Ужасно много ми прилича на бонбони пияна вишна или каквито там са пияни бонбони с сладки ликьори,а аз мразя такива.За другия още не мога да дам мнение категорично но и той май някак странен,но определено мисля да пробвам пушенето без аромат,че едва ли ще си харесам.Започвам да губя надежда,че нещо ще ми допадне.Най лошото е,че тези който съм пробвала досега дори не са ми поносими,а направо гадни.

Последна редакция: ср, 28 дек 2016, 21:15 от renji

# 729
  • Мнения: 18 542
А бе ще си намериш, но ако трябва да си реалист по-голямата част няма да ти харесат. Не е лесно, аз за това с години стоя на един и същ аромат - просто не мога да намеря моя. Има и друго, след време течност която не ти е харесала може да започне да ти харесва и обратното. А бе мъка си е.

# 730
  • Мнения: 1 345
Миоки не вярвах,че ще е толкова трудно.Но определено тези двата аромата са ми ужасни.Чак ми идваше да си измия главата #2gunfireче така се е напойла и каквото и да налея все на макс бленд има вкус.Ако толкова трудно се избира аромат,как не се отказахте егати.Вече мечтая за аромат мента,не обичам ментолови цигари,нооо са супер в сравнение с тези дето пробвах до сега.

# 731
  • Мнения: 18 542
Е ти ако си сипала втората течност на същата глава, нормално е да усещаш аромата от старата  Laughing

Вирджинията не е сладка, нали другата течност освен Макса беше Вирджиния?
Май е най-добре да отидеш в някой магазин и да пробваш на място.

# 732
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Главата е окатранчена с пустите деканги. Чак не мога да повярвам,че макс бленда ти е толкова гаден  newsm78. До сега винаги е бил първия аромат който препоръчвам на начинаещи и всички го харесват. Чак аз си сипах преди малко...ми не усещам ни череши ни пияни вишни да му се невиди. Лек тютюн с неговия си сладкокисел вкус-това е. Я пробвай сипи чиста база и пуфкай нея поне един карт да се изчисти вкуса на всички компоти и после пак пробвай. Че то ванилии,кафете и не знам още какво му сипва и стана голяма боза.

# 733
  • Мнения: 1 345
Така и направих,налях си не увкусена база.Не ми се хвърля глава след всяка проба,че аз за седмица доста течност пробвах.И не знам дали са пияни вишни,или някакви сладки ликьори,но на това го оприличих.А иначе в шишето супер миришат,но на вкус ....отврат.Аз и друго се чудя дали не прекалих с аромата,определено сигурно и това допринесе да са ми гадни ,явно съм за по леко ароматизиране знам ли.

# 734
  • Мнения: 18 542
Най-голям процент от това, че аромата не ти харесва, според мен е, че си направила компот. Всички аромати са се смесили и се е получил нЕк'ъв ужас.
Най-добре смени главата. Щом Макса ти харесва на мирис в шишето, няма как да ти е ужасен при изпаряване. Може да не ти хареса много, но не и да ти е противен.
В какво точно съотношение си смесила аромат с база? На колко мл колко капки?
А видях, 10мл 20 капки може и да е множко. Аз го бърках на 10мл 10-12 капки ама пък дроперите са от тия твърдите шишета... те пускат по-малко ама знае ли човек.

Общи условия

Активация на акаунт