Минал живот (прераждане)

  • 67 887
  • 143
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22
А къде се намира тази жена, някакви нейни координати имаш ли

# 31
  • Мнения: 453
На личен ще ти пиша.

# 32
  • Мнения: 2 887
Това, което видях, обясни някои случки в сегашния живот, за които нямах разумно обяснение. Видях кармична връзка с някои хора и уроците, на които ги уча или на които те ме учат в момента. Когато отидеш за регресия, жената те пита, какво точно ще търсиш, за какво си там - за връзка, за отношения с определени хора, за здраве, по този начин помага да те насочи към това, което търсиш, за да не се шляеш ненужно от един живот в друг.
Много ти благодаря за изчерпателния отговор, това беше нещото, което ме интересуваше-влиянието на регресията върху днешното ни Аз и сегашното ни битие, отношения, проблреми. Може ли да помоля за контакти на лични? Благодаря!

# 33
  • Мнения: 260
Пускам тази тема, защото не видях друга такава, която да не е затворена Simple Smile
Темата е много интересна за мен и има много хора, които се интересуват от тази тема. Целта с тази тема ми е да навлезем по-дълбоко в нея, да разкаже всеки какво знае и какво мисли по темата....да съберем пъзела. За себе си аз имам отговори, защо църквата не потвърждава, но и не отрича прераждането, за духовете, за връзки от минал живот в сегашен...Може да не съм права в размишленията си и затова искам да размишляваме с тези, които се интересуват от темата и да си кажат мнението по нея :Simple Smile


[/quote/]

Доста хора в темата са се отклонили от същината й, темата не е "Разбери какъв си бил в минал живот" Пъзела е доста голям,необятен, и трудно ще се асимилира от повечето от нас.Библията е написана от хора, и тя също като учебниците по история може да се пренапише или съдържанието й да си манипулира.В много по-голям интервал разбира се.Интересно ми е дали споделяш тезата, че църквата иска да държи болшинството в страх и подчинение. И дали вярваш в Бог, като висша сила на сътворение. 

# 34
  • Мнения: 67
La4e-pasmaka4e Привет,
за църквата споделям мнението, че се опитва да манипулира и успява. Във всяка измама има и истина, но тук тя е доста украсена и премълчана. След толкова много векове, едва ли ще се разбере точното съдържание на библията. Преди няколко месеца четох едно интервю  в което пишеше, че е предложено на Царя да се пренапише библията и да се вкара...нещо си там като част от нея с което пак да се манипулира.  Църквата е власт. Това, че имам различни виждания за нещата не означава, че не съм вярваща, но идва момента.....в какво съм вярваща, когато видно всичко е лъжа Simple Smile "слепите" тук ще ме нападнат. Вярвам в минал живот, че има й паралелни светове и ако знаем как се сработва с тях можем да променяме събитията. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 211
Здравейте. Бих искала и аз да се изкажа в тази тема.
До преди две години не вярвах нито в преражданията, нито в пътя на душата. Бях си религиозна по най-наивния начин и общо взето не се чувствах добре. Не си харесвах живота и нямах обяснения за почти нищо в моя живот.
Тогава ми се случи, че срещнах един човек и всичко се промени. Превличането не беше точно любов, въпреки че тогава го определих така. Беше си обсебване и то пълно. Разруши целия ми свят и по-добре, защото имах нужда от промяната. Подтикната от тази случка интуитивно стигнах до една жена пара-психолог. Още първия път тя се опита да ме вкара в регресия, но не успя щото ума ми е силен. Тя обаче влезе в мои предишен живот и видя удивителни неща. Имаше невероятни съвпадения. От тогава започнаха събития около този човек, с който имам прекарани множество животи. Много неща вече знам. Запозната съм и съм пречела всичко и вярвам в прераждането. Вярвам, че нищо не е случайно и че се раждаме в тяло, което ни е нужно за определена роля и уроци. Вярвам, че преди да се родим знаем какво ще се случи и какво трябва да ни научи този живот. А след живота си правим изводите и продължаваме. Научих всичко с цената на ужасна болка и още съм на средата на пътя.  Още много неща не знам, но живота ми вече е далеч по-смислен. Развих интуицията си и се чувствам прекрасно, макар и да не е никак лесен път. Продължавам да ходя при същата жена, когато имам нужда. Прекрасен свят е това.
В последно време усещам ужасно силна енергия от цялата земя и хора и си мисля, че това е пътят , по който всички ще трябва да поемат.

Последна редакция: ср, 18 мар 2015, 17:07 от Malko_Slance

# 36
  • Мнения: 67
Здравейте. Бих искала и аз да се изкажа в тази тема.
До преди две години не вярвах нито в преражданията, нито в пътя на душата. Бях си религиозна по най-наивния начин и общо взето не се чувствах добре. Не си харесвах живота и нямах обяснения за почти нищо в моя живот.
Тогава ми се случи, че срещнах един човек и всичко се промени. Превличането не беше точно любов, въпреки че тогава го определих така. Беше си обсебване и то пълно. Разруши целия ми свят и по-добре, защото имах нужда от промяната. Подтикната от тази случка интуитивно стигнах до една жена пара-психолог. Още първия път тя се опита да ме вкара в регресия, но не успя щото ума ми е силен. Тя обаче влезе в мои предишен живот и видя удивителни неща. Имаше невероятни съвпадения. От тогава започнаха събития около този човек, с който имам прекарани множество животи. Много неща вече знам. Запозната съм и съм пречела всичко и вярвам в прераждането. Вярвам, че нищо не е случайно и че се раждаме в тяло, което ни е нужно за определена роля и уроци. Вярвам, че преди да се родим знаем какво ще се случи и какво трябва да ни научи този живот. А след живота си правим изводите и продължаваме. Научих всичко с цената на ужасна болка и още съм на средата на пътя.  Още много неща не знам, но живота ми вече е далеч по-смислен. Развих интуицията си и се чувствам прекрасно, макар и да не е никак лесен път. Продължавам да ходя при същата жена, когато имам нужда. Прекрасен свят е това.
В последно време усещам ужасно силна енергия от цялата земя и хора и си мисля, че това е пътят , по който всички ще трябва да поемат.

Привет,
това което ти се е случило доказва за пореден път, че не сме "луди". Би следвало щом се минала пез предишни животи да знаеш за себе си мисията си в този живот - Така ли е?
Какви се оказаха връзките ти с този човек и какви сте били в миналото? Разбра ли защо е в сегашния ти живот?
Тези неща нямат общо с религията днес, но в миналото мисля, че всичко е било наяве и просто не са го описали в библията с цел-разбира се.

# 37
  • Мнения: 1 211
От гледна точка на религията аз имах голям проблем. Тъй като съм религиозна и в началото си мислех, че идеята за предишните животи е извън християнската религия и си е езичество. Много твърдо се отхвърля на някои места. Преодолях това и вече имам различно мислене спрямо стандартните религии. Те са главно за разделение на хората и за налагане на други цели. Бог е един, истината е една. Ние обаче хората сме слаби същества и използваме идеята за Бог, за да се наложим над другите. Слабост човешка.
Но мисля, че духовното израстване и осъзнаването на истините за душата е единствения път за оцеляване на човечеството. Дано не се открие късно.
А спрямо моята история, нещата много тежко ми повлияха, но си взех важни поуки. Този човек, за когото говорех, в много животи ми е бил любим, но в миналия ми е бил баща. В този беше нещо средно между баща и любим. Доста по-възрастен от мен, държеше се закрилнически. Любовта ни беше чисто платонична, но продължи повече от 10 години и мисля, че ще продължава и за напред. Неговата роля беше да ми е духовен учител. Преведе ме по пътя на осъзнаването и макар да беше тежко, всичко беше полезно за мен и съм щастлива, че стана така. Интересно е, че случката с него ми помогна да се осъзная, но той е изключително неосъзнат. Поне в този живот, такава му е ролята. Честно да ви кажа, интересно ми е как ще ни се свържат съдбите и в другите животи. Просто в този такава ни е съдбата. Да се обичаме, но да не бъдем заедно. Истината е, че връзки като тези са изключително умопомрачителни. Или поемаш по пътя на осъзнаването или полудяваш. Няма как нещо като това да се приеме нормално, защото не е. Обсебващо силно е...

# 38
  • Мнения: 106
благодаря за темата Simple Smile

# 39
  • Мнения: 17
Не знам дали да вярвам, но е факт, че има много хора с необяснимо влечение по дадени места и епохи. Някои са луди по ренесансово изкуство и мебели не само заради историческото и естетическо значение, а защото им "говори", припомня нещо. Науката не може да обясни тази носталгия.

# 40
  • Мнения: 5
Винаги интуитивно съм вярвала, че човек има минали животи. Естествено, едно е когато имаш собствени доказателства първа ръка, друго е когато чуваш доказателствата на другите. Доводите в защита на тази теза са многобройни. Забележете как всичко в природата минава от едно в друго състояние и после отново минава в първото си - няма причина, поради която този природен закон да не важи и за душата.  Simple Smile Като цяло, темата е сложна.
Виждам, че много от вас търсят и искат да си направят регресия, да си разберат миналия живот. Честно казано, не знам обаче до колко това е правилно. Естествено, всеки преценява за себе си, тъй като се познава най-добре. Не че има нещо фаталистично в информацията за минали животи - просто като хора сме склонни твърде много да живеем в миналото и да мислим как то ни определя сега. Именно защото имаме тази склонност, според мен е така направено, че да не помним минали прераждания. Да можем да започнем на чисто, един вид. Когато обаче вече в настоящият ни живот има твърде много повтарящи се модели и не можем да открием причината, за да си го наредим, може би е време да се обърнем към регресията или другите методи за установяване на минал живот. Личното ми мнение е, че астрологията тук не е особено благонадеждна. Благонадеждна е за други неща. Най-добре човек да разчита на собствените си спомени, които и без това сами изплуват в труден момент, стига съзнанието му да е отворено за тях. При мен и така се случи и вече имам някакви откъслечни спомени от няколко инкарнации и особено много информация за една много определяща хода на събитията на всички останали. Вселената, Висшия Аз, Бог или както му викате ме беше залял със съвпадения, засечки, дежавюта и какво ли не, докато най-накрая успя да разбие стените на естествено вродения ми скептицизъм, та взех, че повярвах, че не си го представям само.  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 41
  • Мнения: 8 803
Виждам, че си чела това-онова, Тъндър, защото боравиш с терминологията. Grinning И при мен беше така. Информацията дойде сама, без да съм я търсила, искала или вярвала в подобно нещо. Имаше видения, предсказани неща, които се сбъднаха, и помощ в изключително тежък момент от където не очаквах. Никога интуитивно или на по-осъзнато ниво не съм вярвала, че може да има и предишен живот. Сега нямам нужда от вяра. Просто си знам. Убедих се, че няма никакво значение дали и в какво вярваш. Сигурно също си го разбрала вече. Скептицизмът си ми е още вродена черта, не виждам причина да се променям. Wink

# 42
  • Мнения: 21
Подложих се на регресия преди известно време и оттогава интуицията ми страшно много се засили. Почти във всяка по-сложна ситуация получавам усещане кое е вярното решение. Така че да знаете, че понякога има "странични ефекти"  Sunglasses

# 43
  • Мнения: 21
Здравейте,
Всъщност има ли в България някой сравнително добър, който се занимава с регресия или контактьор?
Загубих брат си преди месец Cry, искам да получа някои отговори...

# 44
  • Мнения: 67
Приятели,
аз ходих на групова регресия при Петър Петров,
много съм доволна от него, но при мен не се получи за двата пъти които ходих. Той ме успокои и каза, че не става винаги от първия път, предвид, че регресията беше групова и аз се притеснявам. Не съм ходила скоро при него, но ще отида  пак Simple Smile Имам засилено чувство понякога, че съм просветлена за живота ни на тази земя и че той не е важен, просто трябва да преминем. Душата ми подсказва, че е безсмъртна.
Потърсете инфо за Петър и регресиите кото прави. За индивидуална регресия се чака много, затова той прави често групови такива.

Общи условия

Активация на акаунт