Минал живот (прераждане)

  • 67 652
  • 143
  •   1
Отговори
# 45
  • В.Търново
  • Мнения: 6 665
Знаете ли дали във  В.Търново има регресия?Ако не кой по-наблизо препоръчвате?Знам, че не винаги се получава от първия път.Знам за Стефи Божилова, но тя живее в София и има бебе, може би е спряла с дейността си в момента.Искам да си направя регресия, защото ми трябват много отговори.

# 46
  • Мнения: 768
В сряда вечерта хванах едно предаване за деца, които си спомнят предишни животи. Но не обърнах внимание на името и на канала, май беше на Crime Investigation, но не съм сигурна. Някой дали го гледа да каже къде и кога или някъде из нета дали има качени минали предавания?

# 47
  • Мнения: 67
Мисля, че това е предаването
http://dtv-bg.com/showthread.php?t=36610
Ще потърся дали има нещо качено.
По тази тема преди няколко години Годжи беше гост в едно предаване в което сподели, че неговоте дете е имало такива спомени Simple Smile

# 48
  • Мнения: 768
Да, точно това е, междувременно го намерих. Има качени първи и четвърти епизод във ви-бокса, други не успях да открия.

# 49
  • Мнения: 67
Да, видях и започнах да гледам - много е интересно Simple Smile

# 50
  • Мнения: 793
Чували ли сте за Кристина Христова ,ученичка е на Петър Петров ,има ли добри отзиви за нея?

# 51
  • Мнения: 67
Не съм чувала това име, писах тази седмица на една мацка с регресия, защото Петър Петров й даде препоръка във фейса и тя ми обяви цена за регресия от 120 лева, предвид на това, че вероятно също е ученичка на Петър и е прекалено млада.Той за индивидуална регресия взима 50 лева - групова 13 лева, но проблема с индивидуалната е, че се чака много за час...с месеци при него. Освен това прави двудневни семинари често в Априлци за 100 и няколко лева в които си медиират, правят се регресиии и т.н.....та тази да се гръмне  #2gunfire

# 52
  • Мнения: 793
Той я препоръча в страницата си във facebook, но не знам дали е добра. Цената на регресия е 30,00 лв.

# 53
  • Мнения: 740
Най-добрата регресия си я направих сама с видео от ю тюб. Иначе в Търново бях при Дарина Цанева, но не ми се получи. Не е моя регресионист

# 54
  • В.Търново
  • Мнения: 6 665
Най-добрата регресия си я направих сама с видео от ю тюб. Иначе в Търново бях при Дарина Цанева, но не ми се получи. Не е моя регресионист
Не е ли опасно да си правиш сам регресия? Къде я откри тази Дарина?

# 55
  • Мнения: 2 156
Не, не е опасно. Laughing

# 56
  • Мнения: 740
Не е опасно изобщо. Регресията е форма на хипноза. Водещия на видеото те вкарва внимателно и те изкарва от тази форма на хипноза. Нарича се оператор. В теорията и практиката на хипнозата /понеже доста съм се интересувала от нея/ е прието, че дори когато се случи нещо непредвидено на оператора и той не може да те изведе от хипнозата/регресията ти или заспиваш за кратко и се събуждаш или се събуждаш веднага, защото вече не чуваш гласа на оператора който да те води. От Дарина ще останеш разочарована, пък може и да греша. Тя е йога, рейки специалист и е самоука по отношение на регресията. А да си добър регресионист, трябва да разбираш от хипноза. Различните хора изпадат в състоянието по различен начин. Значение има гласа, бързината на гласа, съсредоточеността, абе всичко. ДАрина те вкарва с йога нидра, което е подходящ метод, но при мен въздействието на нейния глас беше нулево. ЕДни грешни 50 лв., които дадох на вятъра. Ако искаш ще ти пусна линк на лични. Ако все пак си решиш да отидеш при нея, звънни  в Бюти и си запиши час, те предлагат тази услуги и тя работи за тях.  bouquet

# 57
  • Мнения: 793
Най-добрата регресия си я направих сама с видео от ю тюб. Иначе в Търново бях при Дарина Цанева, но не ми се получи. Не е моя регресионист




ще може ли линк с това видео от ю туб

# 58
  • Мнения: 20
Здравейте.
Виждам,че доста от вас се интересуват от регресивна терапия. Лично за мен един от най-добрите регресионисти е Христо Нанев. Самата аз също съм решила да се подложа на тази терапия. Това,което разбрах от него е,че първата ни среща ще е подготовка за терапията,а на втората вече ще я направим.
Относно децата- всички ние се раждаме с ясното съзнание за миналите ни животи,като на възраст около 2-3г те са най-ясни до към 4-5,след което спомените постепенно избледняват. След 5тата година няма такива. Сенситивноста при децата е доста засилена,поради което те могат да виждат и духове. Освен регресията разбрах,че прави и прогресия но в изключително наложителни случаи. Само когато ситуацията го налага.

# 59
  • Мнения: 740
Здравейте.
Виждам,че доста от вас се интересуват от регресивна терапия. Лично за мен един от най-добрите регресионисти е Христо Нанев. Самата аз също съм решила да се подложа на тази терапия. Това,което разбрах от него е,че първата ни среща ще е подготовка за терапията,а на втората вече ще я направим.
Относно децата- всички ние се раждаме с ясното съзнание за миналите ни животи,като на възраст около 2-3г те са най-ясни до към 4-5,след което спомените постепенно избледняват. След 5тата година няма такива. Сенситивноста при децата е доста засилена,поради което те могат да виждат и духове. Освен регресията разбрах,че прави и прогресия но в изключително наложителни случаи. Само когато ситуацията го налага.


Здравейте! Изключително съм учудена, че Христо Нанев прави прогресия. Като добре запознат с живота и делото на Слава Севрюкова, той много добре знае, че "карма се чисти до гроб" и е изключено да се осъществе прогресия, в смисъл да прогнозираш бъдещия си живот. Дори и бъдещето в този си живот е трудно да прогнозираш по какъвто и  да е начин, тъй като има твърде много вероятноси, записани в хониката Акаша, съдбата най-точно може да се определе като вариянт от безброй много възможности. Позволявам си да изкажа това мнение, тъй като съм запозната с творчеството на Нанев, пък и изсладва отдавна техниките за регресия и други психични феномени. Моето лично мнение е, че регресията рядко дава "реален" минал живот, поради спецификата на честотите на мисловните вълни при хипноза/регресия.  По-принцип препоръчвам опитен хипнотизатор да ви прави регресия, защото само той е запознат с методите на хипнозата, а РЕГРЕСИЯТА е вид хипноза. За да се аргументирам трябва да навлява в пространни обянения що е то хипноза, как функционира мозъка при това състояние и т.н., а не мисля, че мога да бъда изчерпателна в един пост. Моят искрен съвет от опит е да не си давате парите на вятъра за регресионисти, ако толкова искате да експириментирате с регресия си я правете сами, не е кой знае какво. Просто и най-опитния регресионист може да не успее да ви хипнотизира, зависи от нивото на доверие между вас, дали ще ви пасне като човек, дали в конкретни момент сте настроени добре и т.н. Пак повтарям, най-добрата ми регресия /а аз съм си правила доста/ е вкъщи със слушалки и линк от ю тюба. Правила съм и при специалист - Петър Петров , Дарина Цанева, но те не успяха да постигнат това ниво на хипноза, че да повярвам, че измислиците, дето си ги фанатазирах са истина. Вашия мозък при всички положения ще си измисли нещо, поради факта, че подсъзнанието  така е настроено, ако се изисква нещо от него то ще си го спомни, дори и да не е реално, а само плод на фантазия. Но това е доста дълга тема. Който се интересува повече може да прочете една много полезна книга за хипнозата -  "Хипноза" на Уилям Хюит, там ще разберете, колко е услужлив мозъка ви Grinning

Общи условия

Активация на акаунт