Минал живот (прераждане)

  • 67 927
  • 143
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 169
Криси, моята истина е различна. Регресията не е вид хипноза. Престанете. Медитивно състояние е. Който прави медитации, може да си направи и регресия.

# 61
  • Мнения: 740
Бях напълно добронамерена, но очевидно всеки си държи на "истината", който иска повече инфо, вече да ми пише на лични. Спирам да дискутирам, за да не развалям комфорта ви! Хубав ден!

# 62
  • Мнения: 2 169
Истината е, че НЕ Е ХИПНОЗА. Няма нужда да се държиш като ощипана, нищо лично към теб не съм казала.

# 63
  • Мнения: 20
Криси,доколкото разбрах от г-н Нанев в случая е било крайно наложително да се направи прогресия на въпросната клиентка. Към него се насочих най вече защото се занимава от дълги години с този вид терапия. Съгласна съм,че не винаги се получава,а в случаите когато смятаме,че се е "получило" може всичко да е плод на нашите желания на подсъзнателно ниво. За мен беше много важно да подбера регресионист с дълга практика в тази област.

# 64
  • Мнения: 620
krisi_1979: Бъркаш малко 2-те неща. Имат известни прилики, но не са едно и също нещо. Хипнозата може да се използва в регресията, но не е задължително. Общо взето и при 2-те неща доверието м/у този който се подлага и този който прави играе огромна роля в резултатите. При хипноза се работи предимно в Алфа-Тета състояние. Оттам се правят корекциите на характера и поведението, но се изисква доверие защото наред с добрите неща които могат да се постигнат в хипнотично състояние, е възможно да се вкарат в съзнанието и негативни команди, ако този, който води има лоши помисли.
При регресия/прогресия се тръгва от Алфа-Тета и се стига до Делта или т.нар дълбок сън. Оттам се преминава в Астрална проекция извън времето и под ръководството на оператора се отива в живота, който е необходим за откриването на причините за нещата на които се търси отговор. Там оператора само насочва и не може да влияе  на получената информация. Може да я регистрира и обработва и в зависимост от резултатите да даде нови насоки на търсенето на отговорите защо са така нещата и събитията.

# 65
  • Мнения: 67
С пролетта започвам груповите регресии при Пепи Петров - пък кой знае, може да се случи Simple Smile (чакам да се смени часа, че става много късно след регресията и в този район си е страшничко Sad )

# 66
  • Мнения: 20
А защо групови,а не индивидуално? Не съм се подлагала,но ми се струва,че при груповите ефективноста ще е много ниска,освен разбира се ако не е свързано с финансов проблем. Успех:)

# 67
  • Мнения: 2 169
Не, не е ниска. За мен и за други хора е дори по-подходяща.

# 68
  • Мнения: 67
Ами проблема при П. Петров са часовете - трудно се записва час за месеци напред, затова той прави групови регресии ....и да, целта е по-трудно достижима, защото аз например се притеснявам, но все пак съм оптимистка Simple Smile Цената до колкото знам индивидуално е 50 лева, а груповата регресия е 13 лева. Ииии все пак на груповите е готино. Мисля си, че индивидуално също ще ми е притеснено, защото тогава цялото внимание ще е в/у мен....то няма угодия де - не съм такова перде, но пък съм и нетърпелива Simple Smile

# 69
  • Мнения: 20
Не е чак толкова голяма разликата финансово между групова и индивидуална регресивна терапия. С оглед на това,че ако не се получи при груповата ще трябва пак да се повтори,потрети. Знам ли,при толкова хора как бих се концентрирала. Хм,все някой може да подсмръкне,да кихне,да се изкашля и край с концентрацията ми. Пиши после как е протекло💐
Пп. За горенаписаното визирам единствено по отношение на мен.

# 70
  • Мнения: 1 752
Момичета, имате ли линк към аудио файл, със запис на водене на регресия. Искам да опитам в домашни условия, но при търсене в youtube  откри хтакива с много годен и дразнещ глас.

# 71
# 72
  • Мнения: 1 752
Mmtomovs, благодаря.

# 73
  • Мнения: 1 117
Получава ли се регресията в домашни условия? Има ли във Велико Търново къде да се направи регресия?

# 74
  • Мнения: 740
Получава ли се регресията в домашни условия? Има ли във Велико Търново къде да се направи регресия?

Здравей! И аз съм от Велико Търново и си правих регресия в Бюти, но съм крайно разочарована то жената. Ползва йога нидра, но няма никакви познания за хипнотичната регресия и изобщо не изпаднах в променено състояние на съзнанието. Плюс това жената прави сесиите в дома си, което за мен беше изнервящо и неудобно. След това си направих няколко много успешни регресии в домашни условия като ползвах линк на Невяна в ю туб. Това е линка. https://www.youtube.com/watch?v=Lukk13H20UI&feature=youtu.be

Общи условия

Активация на акаунт