Минал живот (прераждане)

  • 68 121
  • 143
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 20
Здравейте,

Автохипнозата, когато ще се въвежда човек в нея, в самото начало леко прилича на съноподобно състояние, т.е. амплитудата на алфа и бета вълните малко се снижава, както по време на сън, но това е съвсем за малко и то при начинаещи, които спазват определен модел на автохипноза (съществуват най-различни начини за вкарване в състояние на автохипноза).

При автохипнозата, когато вече човек е навлязъл в това състояние, картината се сменя преобладават алфа и бета вълни: такава електроенцефалограма има сходства със състоянието на бодърстване, а не със състоянието на съня. Разликата с бодърстването обаче е в строгата, несвойнствена нито на съня, нито на бодърстването, избирателност в усвояването и преработката на получаваната информация.
Нито при специалист,нито чрез автохипноза можете да бъдете сигурни,че това,което ще видите е ваш минал живот.

Последна редакция: пт, 06 яну 2017, 02:36 от kremena_a_76

# 91
  • Мнения: 18
 Аз мисля, че има паралелни вселени, живеем едновременно в много от тях и няма смисъл от прераждане.

# 92
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Аз мисля, че има паралелни вселени, живеем едновременно в много от тях и няма смисъл от прераждане.
Е как може да се намираш едновременно на две, три места...Това не е така.

# 93
  • Мнения: 2 188
Всичко е възможно.
Има доста литература по въпроса.

# 94
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Да.Аз вярвам в паралелни светове, но не мисля, че е възможно да съществуваш едновременно в два свята.

# 95
  • Мнения: 2 281
Да.Аз вярвам в паралелни светове, но не мисля, че е възможно да съществуваш едновременно в два свята.

Да. Има поне 12 измерения, в момента ние се намираме в третото, но това съвсем не означава, че не сме и в други измерения едновременно.

# 96
  • Мнения: 2 188
Последно четох, че са 25.
Но може и да живееш и в този свят, "сега", на друго място.

# 97
  • Мнения: 1 757
Тоест, душата посещава и другите 24 измерения, така ли??? Трудно ми е да го асимилирам...Бихте ли разяснили?

# 98
  • Мнения: 2 188
Не, не. Не посещава. Височки са Mr. Green
Трябва да се прочете. Има много източници наистина. Не мога в момента да преразказвам.

# 99
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Това и аз имах предвид.Не сме дорасли още за по-високи нива, за да ги посещаваме.А като се стигне последно ниво и какво следва??Какво има след него?

# 100
  • Мнения: 1 757
След последното ниво, се слива с Бог:)

# 101
  • Мнения: 2 188
До към шесто, в зависимост от възм.може. Аз имах предвид, че може да имал живот в други паралелни реалности или в момента, в друга страна примерно...или...има много вероятности..

# 102
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
До към шесто, в зависимост от възм.може. Аз имах предвид, че може да имал живот в други паралелни реалности или в момента, в друга страна примерно...или...има много вероятности..
Това последното не можах да го разбера.Как кой е имал живот? Дойато сме живи да сме едновременно в друга страна ли?

# 103
# 104
  • Мнения: 1 612
Има паралелни светове.
Дежавюто какво е?! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт