Минал живот (прераждане)

  • 68 095
  • 143
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 65
Здравейте! Искам да попитам за регресията... От доста време мисля за това, но не знам дали има хора, които са добри във това (в София), дали е опасно да се прави и дали наистина помага???
Ще съм много благодарна, ако някой ми даде съвет или мнение....

# 107
  • Мнения: 1 757
Аз съм си правила регресия, но не в София. Доволна съм, видях картини, които не знам дали са плод на въображението ми, но беше интересно.
Каква е целта на регресията ти?
Не мисля, че може да ти навреди, защото ти си в съзнание и усещаш всичко.

# 108
  • Мнения: 65
Аз съм си правила регресия, но не в София. Доволна съм, видях картини, които не знам дали са плод на въображението ми, но беше интересно.
Каква е целта на регресията ти?
Не мисля, че може да ти навреди, защото ти си в съзнание и усещаш всичко.
А помогнала ли ти е с нещо?
На мен цял живот ми се случват много странни неща и ми казаха, че регресията може да ми даде много отговори за случващото се сега.....
А относно вредата - моя приятелка, която си е правила, ми каза, че можело да ти се отвори "третото око" или да започнат да ти се случват паранормални неща....

# 109
  • Мнения: 1 757
Да ми е помогнала...Не бих казала. Аз също търся причина за определени случки в живота ми, но не открих отговора:( Беше ми интересно, питането ми донякъде бе свързано с появилите се картини, но не знам дали не е плод на въображението ми.
По втория въпрос, да се отвори "трето око". или паранормални явления... Ами, едва ли.

# 110
  • Мнения: 65
Да ми е помогнала...Не бих казала. Аз също търся причина за определени случки в живота ми, но не открих отговора:( Беше ми интересно, питането ми донякъде бе свързано с появилите се картини, но не знам дали не е плод на въображението ми.
По втория въпрос, да се отвори "трето око". или паранормални явления... Ами, едва ли.
На моята приятелка много й помогна регресията и то в много аспекти - поведение, мислене, взаимоотношения...
Също така, гледах по един канал за тази процедура - преди сеанса, хората споделят какво ги.....тормози и след регресията си обясняват много неща...
Просто се чудя, дали в България наистина има разбиращи от това хора

# 111
  • Мнения: 2 281
Картините, които сте видели по време на регресията не са плод на въображението ви. Всичката тази информация се намира в нашето подсъзнание и няма как да я видим съзнателно т.е. нямаме достъп до нея. Хипнозата по време на регресия се използва именно с цел да се отвори вратата към подсъзнанието, където се съхраняват абсолютно всички минали животи, емоции, преживявания и т.н. Ето в това предаване имаше епизод за регресията и жената, която се занимава с регресии, обяснява подробно за процедурата:
http://www.bgonair.bg/provokativno/2017-01-08/hipnoza-i-minali-z … kativno-epizod-37

# 112
  • Мнения: 1
Искам и аз да искажа мнение,относно др.Тенчев,той просто ми прозвуча като сектант.Каза ми ,че ще ми направи регресия,но смисълът е никъкъв,за да успея в живота,трябва да ме доведе до състояние,в което да не ми пука за никой и за нищо,състояние граничещо със жестокост и трябва да се откажа от представата си за някъкъв -шибан господ-,който ме оставя да се мъча на земята.Започна да ми поставя условия,че или трябва  да го слушам,или няма да работи с мен.Като начало трябва да се разведа с мъжа си,иначе няма полза от  терапията и няма смисъл да работи с мен.Отделно му платих 160 лв за 2 часа,същата вечер имаше групова медитация-70лв,плюс 17 лв за негова книга,която било необходимо да прочета.И така,250лв само за един ден, и това още не сме стигнали до регресия,като трябваше да ходя 2 пъти в месеца,плюс да посещавам негови семинари които струват 80лв.Това правеше ппо голямата част от заплатата ми,а отидох с такова голямо доверие към него,защото тези неща няма как да ги разбереш,докато не отидеш при него,защото в сайта му не ги пише,освен цената за 1 час.Това беше преди 3г.,а не ми се мисли сега какви цени има.От тогава не се решавам да отида другаде на регресия,а толкова много ми се иска.Насочила съм се към Христо Нанев,но не знам неговата тарифа каква е,дали няма и той да ми вземе половината заплата.Ако някой може да ми препоръча някого който е добър в работата си и работи на достъни цени,ще му бъда задължена.

# 113
  • Мнения: 740
Искам и аз да искажа мнение,относно др.Тенчев,той просто ми прозвуча като сектант.Каза ми ,че ще ми направи регресия,но смисълът е никъкъв,за да успея в живота,трябва да ме доведе до състояние,в което да не ми пука за никой и за нищо,състояние граничещо със жестокост и трябва да се откажа от представата си за някъкъв -шибан господ-,който ме оставя да се мъча на земята.Започна да ми поставя условия,че или трябва  да го слушам,или няма да работи с мен.Като начало трябва да се разведа с мъжа си,иначе няма полза от  терапията и няма смисъл да работи с мен.Отделно му платих 160 лв за 2 часа,същата вечер имаше групова медитация-70лв,плюс 17 лв за негова книга,която било необходимо да прочета.И така,250лв само за един ден, и това още не сме стигнали до регресия,като трябваше да ходя 2 пъти в месеца,плюс да посещавам негови семинари които струват 80лв.Това правеше ппо голямата част от заплатата ми,а отидох с такова голямо доверие към него,защото тези неща няма как да ги разбереш,докато не отидеш при него,защото в сайта му не ги пише,освен цената за 1 час.Това беше преди 3г.,а не ми се мисли сега какви цени има.От тогава не се решавам да отида другаде на регресия,а толкова много ми се иска.Насочила съм се към Христо Нанев,но не знам неговата тарифа каква е,дали няма и той да ми вземе половината заплата.Ако някой може да ми препоръча някого който е добър в работата си и работи на достъни цени,ще му бъда задължена.
Направи си я сама със слушалки и клипа, който постнах. Затъмнени си стаята, отдели си един час от времето. Сама постигнах повече от всички специалисти до сега, които само ми взеха парите

# 114
  • Мнения: 1 757
Криси, ще пуснеш ли отново линк към клипа?

# 115
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Имате ли информация дали във Велико Търново някой прави регресия?

# 116
  • Мнения: 1 612
Криси, ще пуснеш ли отново линк към клипа?

+1 и аз искам линк Simple Smile

# 117
  • Мнения: 67
Привет, ако някой е ходил скоро на регресия да сподели моля Simple Smile

# 118
  • Мнения: 136
Опитах се с клипче от ютуб. Наистина се отпуснах и усетих някакво много странно състояние. Не мога да го опиша с думи.Но не можах да се отпусна до край и да се докосна до спомените.По едно време, докато човекът говореше, имах чувството, че ще видя някаква ужасна картина, знаех даже от коя епоха ще е.По принцип имам ужасна фобия от пожари, без да съм преживявала някакъв инцидент.Не знам, може би съм се страхувала, че ще се отключи нещо, свързано с тази фобия и заради това не съм се отпуснала, както трябва.По принцип си мислех за отношения с двама души, с които съм сигурна, че сме кармично свързани.Но не губя надежда.Ще опитам пак, когато съм по-спокойна.

# 119
  • Мнения: 1 757
Малина, ще дадеш ли линк към клипа с регресията?

Общи условия

Активация на акаунт