Домакини 43/ есенна

  • 44 444
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 21 709
Честит имен ден, Люска!
Честит и теб, Ма ко!
Честито на всички именници и на столицата ни!

....Аз имам един въпрос имам жива Мая.Днес видях ,че срока и е изтекъл на 10.Да я мятам ли в боклука?
Мислех да смесвам суха и жива ,но Незнам има ли смисъл.
Тити не смесвай. Живата я виж, ако не е започнала да мухлясва, пробвай я като я активираш.

Хубав ви ден!  Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 2 265
Еха, Ма ко, страхотна почерпка! Да си жива, здрава и щастлива! Черпя се веднага - от всичко Joy

# 62
  • Мнения: 11 635
Добро утро   bouquet
Ма ко носиш много красиво и специално име!!! Дълги години да си го носиш със здраве и усмивка!!!

От сутринта щом тръгна на пълна маса ще е за добро!!!
Тити смело хвърляй маята - за стотинки да не си развалиш хляба!
Джейми хубав блог - аз желе от грозде няма да правя, но с удоволствие ще разгледам блога.
Лус благодаря за кафенцето и хубав ден ти желая!
Морена много усмивки и за теб   bouquet
Днес ще се занимавам с чистене  hahaha снощи изключих фризера и хладилника за зарзават, та днес ще трябва да ги измия  hahaha
Усмихнат ден ви желая   bouquet

# 63
  • Germany
  • Мнения: 7 979
Честито Люси! И на теб Ма ко! Да сте здрави, успешни, усмихнати и обичани!

# 64
  • Мнения: 2 169
Честит имен ден, Ма ко   bouquet Желая ти Вяра, Надежда и Любов  Hug
Люска, честито и на теб със закъснение! Жива и здрава бъди, щастлива и късметлива!

# 65
  • Мнения: 657

Честито на всички с най-хубави пожелания - да ви се сбъдват мечтите и да не спирате да мечтаете! Извинявайте, че чак сега се включвам, но е от сърце.

# 66
  • Мнения: 6 066
Ма ко честит празник и тук  Hug Hug Hug
Честит празник и на всички  останали ,които имат празник днес !
Момичета много съм разочарована в училище нещата изобщо не ми харесват Sad
Скрит текст:
след като ни смениха възпитателя съм в меко казано неприятно изненадана, от възможно най -добрата сега сме с един господин за който не мога да кажа засега какво мисля , ще му дам седмица Sad  след това ще действам, не може в работното му време мисълта му да е само за цигарите ( предварително се извинявам на всички пушачи) .Това че не може да се пуши в училищния двор , не му пречи, води ги на спортната площадка до него (там карат и физическо) и си пуши вече два дни ме посреща с цигара в уста  Sick
Иначе с работата проблеми няма уж за сега ама да видим .
Ставам да слагам вечеря ще намина пак.

# 67
  • Мнения: 843
Здравейте!
Ма ко, честит имен ден. Много слънчеви дни и усмивки ти желая. И да те слушат много мъжете ти.  Hug
Лус, и на теб със закъснение честитя имения ден- здраве, щастие и любов.
От известно време чувствам болки в корема малко над пъпа и утре най- накрая ще мина през лл. Дано не е нещо сериозно.  Shocked
Джейми, много неприятно. Държанието му за мен е недопустимо. Уведоми директора/ката и действайте.

# 68
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
Благодаря на всички за пожеланията  Hug
Джейми, Само пушенето ли те притеснява? Не, че трябва да го прави при децата де. Изчакай да мине малко време и виж дали детето е доволно от него
Ста ди, стискам палци да не е сериозно
Калинка, как мина чистенето.
На мен ми остана само да извадя по-зимни дрехи да прибера летните и ако не ми мине котка път, утре смятам да я свърша тази работа.
Днес много се разпилях, сутринта докато си прочета новините звъняха телефоните, ходих да пазарувам, оставих някои неща да довърша, като взема шефа, пък той се заигра навън, че беше хубаво времето.
Легнаха моите и сега сядам да си поразгледам насам натам и аз в леглото.
 Hug

# 69
  • Мнения: 3 847
Ма ко - Честит празник и от мен! Много здраве и щастие!



При мен имаше фалстарт с картоните и ходих до книжарницата отново за нови. И половината ден мина. Току-що сготвих една пилешка супа и се мятам отново при албумите. За съжаление, изобщо не става това, което ми е в главата... Sad

# 70
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
  bouquetВерче, за теб.На другите привет и чао.Simple Smile  Wink

# 71
  • Мнения: 11 635
Добра вечер!!!

Джейми какво е впечатлението на детето от господина? Аз съм от закоравелите пушачи, но никога не съм пушила на работното си място...
Стади в тази ситуация бих оставила албумите за утре!!! Колкото и да не ти личи и да не си признаваш, си напрегната и раздразнителна след като е имало проблем. Остави ги днес да отлежат и ще видиш как утре ще тръгне всичко по мед и масло  Hug  bouquet
Ма ко светнаха хладилниците  hahaha Последните седмици купувах минимално продукти, че да се поизпразнят. Сега изключих и основния хладилник, та утре ще го изчистя и ще хукна да пазарувам като отвързана  hahaha Пък за дрехите съм за завиждане  hahaha Целогодишно ходим с едни и същи дрехи  hahaha Само якетата се сменят  hahaha
Креми newsm51
Стади дано ти мине болежката  Praynig
За всички сладуранки  Hug Heart Eyes

# 72
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
  Аз съм от закоравелите пушачи, но никога не съм пушила на работното си място...
 
Целогодишно ходим с едни и същи дрехи  hahaha Само якетата се сменят  hahaha

Аз пушех на работа, и то точно като влезе новата наредба. Накрая изгоних шефа  Joy
Аз така или иначе бях сама в стаята, но той не влизаше там с месеци  hahaha Ако ми трябваше подпис, го дирех по сградата или на скайпа разбирах къде е. Казах му, че ако иска да върша някаква работа да ми изкара бюрото в коридора, където да направи място за пушене. Ми аз вършех цялата работа, та моята стая стана мястото за пушене  hahaha

А за дрехите, вярно си за завиждане. Само 2 пъти в годината се прави това упражнение, ама е сръткаво и не го обичам  ooooh!

Креми  Hug
Смърфи, не се ядосвай. Ще му хванеш цаката, знам си

# 73
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!
 Кафенцето.... Wink


Почерпете се за ММ - днес има рожден ден!




# 74
  • Мнения: 657

Така и така станах в 5, поне кафе да сложа. Детето пристигна рано сутринта, та покрай него рипнах. Иначе ставам в 6 де, защото почти всеки ден започвам от 7,30. Днес по изключение съм от по-късно, но като стана веднъж не мога пак да легна да си доспивам, в резултат на което сега мъжете спят, аз вече готвя, пия кафе и се радвам, че поне до 27 момчето ми ще е тук малко да му се порадвам. Хубав ден на всички! Стади, пиши след доктора какво става.
Люска ме е изпреварила, ама поне първа ще й честитя рожденика!

Общи условия

Активация на акаунт