4удя се възможно ли е да съм бременна??

  • 4 758
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 323
а нормално ли е да ми е подут коремът и да ме наболява? newsm78
Да ти кажа.... не помня .... бях толкова развълнувана и толкова ме беше страх да не е фалшива тревога, че не си спомням. Иди на лекар - на видеозона веднага показва, може да е само точка /т.е да не се забелязва зародиш/ но щом там се види.... значи  preggo
Хайде от мен  newsm17

# 31
  • New Zealand
  • Мнения: 871
моми4ета, току- що си направих нов тест и отново е отрицателен...зна4и дилемата отпада и 4акам да ми дойде скоро... Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 1 950
Авентура, мила не отхвърляй така с лека ръка това едноседмично закъснение. Първо теста, който си направила сега не е със сутрешна урина, а и има голяма вероятност да си от онези редки случаи, в които показва положителен резултат доста по-късно.
Не знам какво мислиш, дали искаш да си бременна или не, но ако бях на твое място бих направила кръвен тест.
Хубава вечер Hug

# 33
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз имам много беден опит с тестове - само да ти кажа, че първата бременост бях толкова неука, че чела-недочела правя аз теста - чакам една минута потопен - вадя и гледам - отрицателен. и го метнах. ама ми ставаше мноого лошо. правя втори след 2-3 дни щото се нетрае - пак така - отрицателен. ама го направих преди да се къпя. като го хвърлях кой дявол ме дръпн да го погледна пак - и щях да умра като видях 2 черти.
проблема беше, че не съм прочела, че резултат се отчита до 5 МИНУТИ след направата и не повече.
не твърдя, че при теб е така - ама да споделя горчив/щаслив опит Wink

# 34
  • New Zealand
  • Мнения: 871
аз имам много беден опит с тестове - само да ти кажа, че първата бременост бях толкова неука, че чела-недочела правя аз теста - чакам една минута потопен - вадя и гледам - отрицателен. и го метнах. ама ми ставаше мноого лошо. правя втори след 2-3 дни щото се нетрае - пак така - отрицателен. ама го направих преди да се къпя. като го хвърлях кой дявол ме дръпн да го погледна пак - и щях да умра като видях 2 черти.
проблема беше, че не съм прочела, че резултат се отчита до 5 МИНУТИ след направата и не повече.
не твърдя, че при теб е така - ама да споделя горчив/щаслив опит Wink

аз го хвърлих 4ак след 10-тата минута Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 178
Не се отчайвай ! Изчакай още ден-два и направи нов тест! Дано да се похвалиш за празника! УСПЕХ!

# 36
  • гр. София
  • Мнения: 4 786
И аз се чудя същото  newsm78.
само че закъснението ми е по-малко - трябваше в събота или неделя да ми дойде, а още го няма. Пък теста днес сутринта каза - не си бременна.  Naughty
Явно и аз ще чакам.  Crossing Arms

# 37
  • New Zealand
  • Мнения: 871
И аз се чудя същото  newsm78.
само че закъснението ми е по-малко - трябваше в събота или неделя да ми дойде, а още го няма. Пък теста днес сутринта каза - не си бременна.  Naughty
Явно и аз ще чакам.  Crossing Arms
и аз преди малко си направих трети тест шуър 4ек, който отново е отрицателен...явно наистина не съм бременна...само 4е трябваше да ми дойде преди 8-9 дни newsm78

# 38
  • Мнения: 20
Здравей Aventura (и всички останали разбира се ;o)
Аз съм Ани. Чета и все едно чета за себе си ;о) На мен ми закъснява вече повече от седмица и не знам какво да правя. Правих тест  отрицателен Sad корема ме боли на моменти все едно всеки момент ще ми дойде, но .... не идва. Понякога ме понаболява и кръста. Страх ме е да направя втори тест за да не излезе пак отрицателен. Аз ще съм НАЙ-ЩАСТЛИВАТА на света ако се е получило бебенцето.  Hug Колкото и всичко да ми се струва невъзможно - надеждата умира последна!!! Много усмивки от мен  Wink

 

# 39
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Здравей Aventura (и всички останали разбира се ;o)
Аз съм Ани. Чета и все едно чета за себе си ;о) На мен ми закъснява вече повече от седмица и не знам какво да правя. Правих тест  отрицателен Sad корема ме боли на моменти все едно всеки момент ще ми дойде, но .... не идва. Понякога ме понаболява и кръста. Страх ме е да направя втори тест за да не излезе пак отрицателен. Аз ще съм НАЙ-ЩАСТЛИВАТА на света ако се е получило бебенцето.  Hug Колкото и всичко да ми се струва невъзможно - надеждата умира последна!!! Много усмивки от мен  Wink

 
при мен по съ=ия на4ин ме наболява корема отвреме- навреме, но цикъл нямам newsm78обикновено преди да ми дойде, много ме болят гърдите, а сега- изобщо...освен това ми е страшно отпаднало Sadвие ми се свят и ми е разбъркано в стомаха, каквото и да озна4ава това Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 20
Аз се опитвам да не мисля за това че ще се побъркам. Ще полудеем от щастие ако това което искам е истина  Joy ако пък не е ... ще продължаваме да се "борим"  Laughing все някога трябва да стане ;о) ДАНО ДА Е СЕГА.
Аз до скоро лекувах кистички и пих противозачатъчни , но съм ги спряла преди месец. Може ли да е от това ????
СПИРАМ ДА МИСЛЯЯЯЯ , или поне ще опитам  Simple Smile

# 41
  • New Zealand
  • Мнения: 871
аз пък взех да се притеснявам да не съм нещо болна..., въпреки 4е преди по- малко от месец си правих пълни изследвания във Вита... Cry

# 42
  • гр. София
  • Мнения: 4 786
И мен от време на време ме боли кръста и даже съм напълняла с 1 кг., но при мен това е цел, защото съм много слаба. така че напълняването засега го изключвам. ще изчакам 2-3 дни до следващия тест, ако не ми дойде през това време.  Sad

# 43
  • Мнения: 1 465
Здравейе момичета,

не се отчайвайте има само 2 възможности - или да е от смяната на сезоните /но пък е доста голямо закъснение, за да е от това/ и втората възможност -  preggo
Аз явно съм била доста зле с разсъжденията, защото тест си правих след 3 седмица закъснение и все си мислех преди това че има нещо. То на човек не му се вярва като стават хубавите неща Flutter Та теста го правих след 3 седмици и той естествено показа, че съм "много" бременна. Но докато не направих и кръвните изследвания и след това ехографията - не повярвах.
Така, че пожелавам ви от сърце да е 2-та възможност. Peace

# 44
  • гр. София
  • Мнения: 4 786
Ами при мен чуденето приключи - цъфнах  #Cussing out.
Явно ще продължим с опитите ....... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт