На кое място по красота се нарежда българката според вас?

  • 30 981
  • 784
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 199
За сладки - сладки са, но не й красиви. Ама спирам наистина с децата, може и моята представа да е превратна, исках да кажа нещо положително за мен, но може и да не съм съвсем права Peace

# 196
  • Мнения: 14 654
Усмивката поправя, ама напоследък срещам доста жени с ужасни корекции на носовете, ужасни. Дано не стане някаква мода и да тръгнат несполучливите креатури на д-р Енчев да ни плашат из метрото.

# 197
  • Мнения: 24 467
Сега са наред мъжете, надявам се?  Blush

# 198
  • Мнения: 4 892
Сега са наред мъжете, надявам се?  Blush

Е, те са втори по красота. След българката. Иначе са първи по потентност. Много ясно.

# 199
  • Мнения: 7 001
По интелигентност са толкова напред, че чак да преди 0та, с - отпред  Mr. Green

# 200
  • Мнения: 411
Мъжете ни за нещастие са много далеч от жените по красота. Има все повече разплути или метросексуални, което мен ме отблъсква.

# 201
  • Мнения: 7 519
Ах мъжете, там вече сме най-най .

# 202
  • Мнения: 9 802
Янечек, това с некадърните поправки си е направо за съчувствие. Аз съм чувала за зловещи увреждания на жени от такива 'лекари'.

На мен са ми забавни една друга порода. Хубави (прилично изглеждащи) жени, облечени като пауни. Направо, карикатури.

# 203
  • Мнения: 8 948
Мъжете ни за нещастие са много далеч от жените по красота. Има все повече разплути или метросексуални, което мен ме отблъсква.

Каквито жените, такива и мъжете - нали все пак жени ги раждат и всеки човек наследява по равен брой хромозоми от родителите си  Peace

# 204
  • Мнения: 273
Сега са наред мъжете, надявам се?  Blush

Е, те са втори по красота. След българката. Иначе са първи по потентност. Много ясно.

Което е така, така е.  Sunglasses

# 205
  • Мнения: 411
Мъжете ни за нещастие са много далеч от жените по красота. Има все повече разплути или метросексуални, което мен ме отблъсква.

Каквито жените, такива и мъжете - нали все пак жени ги раждат и всеки човек наследява по равен брой хромозоми от родителите си  Peace
Абе уж наследява ама на единия пол му отиват повече отколкото на другия Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 206
  • Мнения: 273
Има все повече разплути или метросексуални, което мен ме отблъсква.

А аз си мислех, че жените харесват метросексуалните мъже.

# 207
  • Мнения: 19 186
Янечек, това с некадърните поправки си е направо за съчувствие. Аз съм чувала за зловещи увреждания на жени от такива 'лекари'.

На мен са ми забавни една друга порода. Хубави (прилично изглеждащи) жени, облечени като пауни. Направо, карикатури.

То само некадърните поправки се виждат, останалите си изглеждат естествено и красиво.

п.п. Аз меките черти не ги свързвам с пълното (закръглено) лице, защото има някои са с доста закръглено лице, пък едри и грубовати черти.

# 208
  • Мнения: 411
Има все повече разплути или метросексуални, което мен ме отблъсква.

А аз си мислех, че жените харесват метросексуалните мъже.
?? Че те нямат нищо мъжко. Не знам какво им харесват. newsm78

# 209
  • Мнения: 273
Има все повече разплути или метросексуални, което мен ме отблъсква.

А аз си мислех, че жените харесват метросексуалните мъже.
?? Че те нямат нищо мъжко. Не знам какво им харесват. newsm78
Може и аз да имам грешно разбиране за думата. Метросексуален не е ли поддържан мъж както физически, така и козметично? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт