На кое място по красота се нарежда българката според вас?

  • 31 050
  • 784
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 413
Бих наредила българката сред челните позиции. Масово по-хубави жени съм виждала само в Сърбия.

# 181
  • Мнения: 7 519
Въпросът е в цялостната визия, в наличието на баланс.


Въпроса е в цялостното излъчване, което много често се помрачава от намусения поглед  Peace

# 182
  • Sofia
  • Мнения: 15 658
Никога не съм се замисляла кои черти на лицата какви са. Но сега, докато четях, веднага свързах "остри" с Деми Мур и Джери Хол.

   Точно, и аз снощи, докато се опитвах да обясня какво значи за мен жена с остри черти, се сетих именно за Деми Мур.

   А Анджелива, както е писала и joy по-нагоре, никога не съм я възприемала за ръбава, за мен даже нейното лице е еталон точно за преливащи, заоблени черти. Crazy

# 183
  • Мнения: 4 199
От както станах майка светогледът ми е пречупен през призмата на детето и искам да ви кажа, че от няколко години насам се раждат наистина необикновени деца. Буквално се прехласвам по тях и сякаш не са деца на родителите си или по-точно сякаш унаследили най-доброто от тях и предците си. В този ред на мисли, раждат се  красиви деца, които се надявам да станат и красиви хора във всяко едно отношение.

# 184
  • Мнения: 7 519
Всички деца са красиви, за жалост като пораснат, започват да приличат на родителите си Laughing

# 185
  • Мнения: 14 654
Повечето деца са красиви или поне сладки, но с възрастта заприличват все повече на грозните си родители. Има едно много сладко при нас - като кукла е, само че още от сега си личи, че ще е с голяма глава и къси крака като майка си, няма да е от хубавиците като порасне. А носовете им как ще се променят изобщо не си личи като са малки, видя ли сладко момиченце, водено от майка с клюн, вместо нос или от баща с нос-камба, ми е ясно, че още на 10 рязко ще погрознее.

# 186
  • Мнения: 4 199
kikamora, не съм съгласна. Да, болшинството деца са миловидни и сладки, но не бих казала че всички са красиви, изписани - аз за това говоря - изумителна физическа красота -  нали темата е за последната?

# 187
  • Мнения: 7 519
Децата са си деца и мисля, че не трябва да ги напъхваме в тази тема.

# 188
  • Мнения: 4 199
Съгласна съм. Но исках да споделя един факт  - раждат се красиви деца. Друг нюанс и уклон не бях споменала и мисля, че е точно по темата.

# 189
  • Мнения: 14 654
И къде са тези изумително красиви деца и на каква възраст са? Защото в 4-5 клас преобладават обикновените, да не кажа грозноватите, особено пък при момчетата, които вместо да пораснат на височина и да оформят атлетично тяло, се разплуват и отглеждат бутове и задници. Не говоря за вашите деца, които със сигурност са от изключенията, а за общата картина, която съм наблюдавала покрай моите деца. В стария клас на сина ми нямаше нито едно хубаво момиче и само едно хубаво момче. Всички останали - средна и под средната работа. В новия клас са по-хубави, ама пак за изключителна хубост не може да се говори.

# 190
  • Мнения: 7 519
Ами двама човека след това ти обяснихме, че след една определена възраст децата започват да приличат на родителите си и за жалост детската красота, не винаги се запазва.
Което пък ми напомни, за друг случай в който родителите са невероятно красиви хора, а детето им не беше взело дори 1/100 от тяхната красота  Wink

# 191
  • Мнения: 4 199
За големите не знам. Аз засега имам поглед само за деца около 2-3 годишна възраст, които приличат на живи кукли. Интересното е, че и дебели деца не срещам толкова често. Не, моето дете е най-обикновено дете, но ако беше много красиво, бих го споменала, нищо лошо не виждам в това.

kikamora, не винаги е така, но наистина е излишен спорът.

# 192
  • Sofia
  • Мнения: 15 658
За големите не знам. Аз засега имам поглед само за деца около 2-3 годишна възраст, които приличат на живи кукли. Интересното е, че и дебели деца не срещам толкова често. Не, моето дете е най-обикновено дете, но ако беше много красиво, бих го споменала, нищо лошо не виждам в това.

   Ох, моите впечатления са точно обратните. Confused Но наистина няма смисъл да задълбаваме в темата с детската красота. Peace

# 193
  • Мнения: 9 921
Много е трудно да се предвиди как ще изглежда детето като възрастен. Понякога прилича на родителите, понякога избиват гени предавани скрито с поколения. Пък и толкова много се променят с възрастта..
В общия случай, усмивката поправя много неща.

# 194
  • Мнения: 14 654
Еее, ама те всички 2-3-годишни са сладки и бонбонести Simple Smile После си проличава кой какъв ше стане.

Общи условия

Активация на акаунт