На кое място по красота се нарежда българката според вас?

  • 31 072
  • 784
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 5 884
Понеже тези с ремонтираните мутри са много красиви. Много си личат поправките, особено ако са правени от български пластични хирурзи. Какви грозилища са плъзнали из София, не е истина - явно са смъкнали цените, защото всякакви си слагат силикон в устата и се разхождат с носове, каквито съм виждала само в комиксите.
Писах, защото е патологичен носа й на тази. Аз съм против да легнеш под ножа за едните гърди или да си напомпаш устата, но при подобен дефект бих се прежалила.

# 751
  • Мнения: 4 199
Харесвам характерни жени - дали ще е по-нетипичен нос, очи, скули, абе каквото и да е, и въпреки това да са магнетични и дори считани за красавици. Наистина, като погледнеш усмивката на тази Жана и изразителните и очи, всичко останало е на заден план, носа й не ми вади очите. Имах една съученичка, ако се вгледаш по женски доста кусури може да й откриеш, обаче такива очи имаше и само с едно повдигане на веждата мъжете й бяха в краката. Радваше се на най-много мъжко внимание, дори от класическите красавици.

# 752
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Между другото, ринопластиката е интервенция, която много одобрявам, ако човек има нужда и се реши на нея. Винаги съм си мисела, че ако не си харесвах носа, щях задължително да си направя.


# 753
  • Мнения: 9 924
Аз я одобрявам (както и всяка друга интервенция) по медицински причини само.

# 754
  • Мнения: 19 338

Писах, защото е патологичен носа й на тази. Аз съм против да легнеш под ножа за едните гърди или да си напомпаш устата, но при подобен дефект бих се прежалила.

Много повече зависи от самоусещането и самовъзприемането, отколкото от обективната нужда, дали човек ще се подложи на някаква такава промяна. Има хора, които са с много грозни носове или с липсващи цици, но никога не биха се подложили на подобрения. Както има и много дебели хора, които не правят кой знае какви опити да отслабнат. Аз ако бях, щях да си сложа цици, ако ми беше някакъв тежък комплекс, който ме кара да се чувствам зле и вероятно щях да карам на вода и ябълки, докато отслабна.

# 755
  • Мнения: 9 924
Въпросът е дали поправката наистина решава проблема с харесването или го пренасочва към нехаресване на нещо друго. Сама казваш, проблемът идва отвътре, не от визията.

# 756
  • София
  • Мнения: 5 884
Гърди по медицински причини бих си сложила само.

Като си представя какво могат да ти причинят, тип да не можеш да дишаш нормално, нос също бих коригирала само в много, много краен случай.

# 757
  • Мнения: 19 338
Въпросът е дали поправката наистина решава проблема с харесването или го пренасочва към нехаресване на нещо друго. Сама казваш, проблемът идва отвътре, не от визията,

Много ми бодеше на мен очите носът ми. Не, че не съм виждала и жени с по-грозен от моя нос, които щастливо си живеят. За щастие, изглеждам сравнително прилично, така че не ми се е пренасочил комплексът към нещо друго. Сега се замислям за зъбите си, тъй като от дете имам избит постоянен зъб и перфектни по начало зъби са ми се разместили.

# 758
  • Мнения: 2 457
И на мен носа на Жана, който Елица определя чак като патологичен, не ми вади очите. Чак сега като заговорихте я загледах.
Както каза някой, просто има характерна, отличителна визия, хубава е . Това е. С носа или без него, е жена, която се забелязва.

# 759
  • Мнения: 9 924
Въпросът е дали поправката наистина решава проблема с харесването или го пренасочва към нехаресване на нещо друго. Сама казваш, проблемът идва отвътре, не от визията,

Много ми бодеше на мен очите носът ми. Не, че не съм виждала и жени с по-грозен от моя нос, които щастливо си живеят. За щастие, изглеждам сравнително прилично, така че не ми се е пренасочил комплексът към нещо друго. Сега се замислям за зъбите си, тъй като от дете имам избит постоянен зъб и перфектни по начало зъби са ми се разместили.

За зъбите не е суета. Здравето им зависи от правилното им подреждане до голяма степен.

# 760
  • Мнения: 19 338

За зъбите не е суета. Здравето им зависи от правилното им подреждане до голяма степен.


Да, и за мен не е суета. Затова казах, че нямам пренасочване на комплекси в случая, макар че имам намерение да си ги оправя.

# 761
  • Мнения: 9 924
Аз нямах предвид теб конкретно. По принцип говоря.

# 762
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Не знам, за мен може би носът е  единствената част от тялото, която бих коригирала и по немедицински причини, ако се налагаше.

Важното е човек да се чувства добре в кожата си. Естествено, най-добре е това да е без хирургическа намеса.

Против съм обаче поставянето на гърди, напомпването на устни и т.н , които не само че стоят неестествено, ами и специално поставянето на импланти в гърдите крие толкова рискове както самата операция, така и в последствие може да се затрудни преглед и диагностициране  в тази област.

# 763
  • Мнения: 2 674
В САЩ си слагат дупе за 16 рожден ден. После всички стават пациенти на акупунктуристката. Тя ми е разказвала, че това е масова практика при латиносите. Скоро и по други държави. Grinning

http://www.cosmeticsurg.net/procedures/brazilian-butt-lift/ Outta Joint

# 764
  • Sofia
  • Мнения: 15 663
   В САЩ пластичните операции са нещо доста широкоразпространено, тривиално дори, бих казала. Само в Б-я подскачаме като ощипани, като чуем за естетична хирургия, дали поради мизерния стандарт на живот на средностатистическия българин, дали заради относително провинциалния ни манталитет – това не бих се ангажирала да анализирам.

   В по-развитите икономически държави няма нищо странно в това една жена да прецени, че бюстът ѝ не изглежда естетически приемлив, според нейните си критерии, и да се подложи на интервенция – разликата е, че ако тук, в нашата родина, това е практика най-вече сред момите, тип "кифла" и "чалгаджийка", там хора от всякакъв социален статус се подлагат на разкрасителни процедури, в доста по-широк мащаб, отколкото бихме могли да си представим. Wink

Общи условия

Активация на акаунт