На кое място по красота се нарежда българката според вас?

  • 31 071
  • 784
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 169
Между другото, ринопластиката е интервенция, която много одобрявам, ако човек има нужда и се реши на нея. Винаги съм си мисела, че ако не си харесвах носа, щях задължително да си направя.





Има красиви жени във всички раси както и грозни.Човек трябва да се харесва такъв какъвто е.Дори да се направят безброй операции дете ти наследява гена,а с него и твоите характерни оригинални чарти.Ринопластиката е отвратителна>
https://www.youtube.com/watch?v=DzNv2vOwyww

Красивата жена е поддържаната.Случвало ми се е да харесам с по-широки рамене от моите и по едра,но има чар и привличане.Иначе си имам образец как една жена трябва да е перфектна.Всяка жена,която се поддържа е красива.


.

# 766
  • София
  • Мнения: 4 878
   В САЩ пластичните операции са нещо доста широкоразпространено, тривиално дори, бих казала. Само в Б-я подскачаме като ощипани, като чуем за естетична хирургия, дали поради мизерния стандарт на живот на средностатистическия българин, дали заради относително провинциалния ни манталитет – това не бих се ангажирала да анализирам.

По-скоро, заради по-доброто психическо здраве на средностатистическия българин. Широкото разпространение на пластическите операции е показател не толкова за финансово благосъстояние, колкото за тотална деградация и разпад на личността.

# 767
  • Sofia
  • Мнения: 15 663
По-скоро, заради по-доброто психическо здраве на средностатистическия българин.

   Шегуваш се, нали? Българите, според всички световни класации, сме сред най-депресираните и психически нестабилни нации. И тази тенденция със сигурност ще се задълбочава за в бъдеще, като гледам накъде вървим... Confused

# 768
  • София
  • Мнения: 5 884
Айде пак, горката ни мила Родина... Laughing

# 769
  • Мнения: 19 337

Има красиви жени във всички раси както и грозни.Човек трябва да се харесва такъв какъвто е.Дори да се направят безброй операции дете ти наследява гена,а с него и твоите характерни оригинални чарти.Ринопластиката е отвратителна>
https://www.youtube.com/watch?v=DzNv2vOwyww




Не се наследяват само гените от единия родител. Изключвам доминантните гени, които винаги се наследяват, както и рецесивните, които се проявяват при наличието им и в двамата родители. Общо-взето е генна лотария за повечето гени какво точно ще наследи детето. Аз например специално за носа съм наследила гени и от двамата си родители, като беше по-лош и от на двамата поотделно. Други неща пък като азиатските очи и скулите съм ги наследила не от родителите, а от по-предишни поколения. Като си 120 кила да не правиш опити да отслабнеш ли, защото тъй или иначе има голяма вероятност и поколението ти да е дебело?
Като станат възрастни индивиди, децата са свободни да променят всичко, което е в рамките на възможното, и не харесват.

А ринопластиката я извършват под пълна упойка, така че гледката си я спестяваш, ако не търсиш клипове в нета или не си хирург, извършващ такива операции. За мен е отвратителна и мисълта да бъркам в устите на хора с развалени зъби, но зъболекарите го правят ежедневно.

# 770
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Какъв точно ген ще онаследи детето е много относително. Баща ми има голям, доста гърбав нос Mr. Green, майка ми също има лека извивка. Аз имам малък и съвсем прав нос. Отдавам го на факта, че едната ми баба има чип нос. Всички останали в семейството имат по-скоро харектерни носове, с извивка. Така че аз съм доста облагодетелствана откъм комбинация на гени  Laughing

Но считам, че ако не бях, щях да се оперирам, защото е доста по-добре в огледалото да виждаш нещо, което ти харесва, защото ще си го гледаш все пак цял живот. То си е до човек, разбира се. Перфектното е да се чувстваш добре в кожата си без интервенции.

# 771
  • Мнения: 169

Има красиви жени във всички раси както и грозни.Човек трябва да се харесва такъв какъвто е.Дори да се направят безброй операции дете ти наследява гена,а с него и твоите характерни оригинални чарти.Ринопластиката е отвратителна>
https://www.youtube.com/watch?v=DzNv2vOwyww




Не се наследяват само гените от единия родител. Изключвам доминантните гени, които винаги се наследяват, както и рецесивните, които се проявяват при наличието им и в двамата родители. Общо-взето е генна лотария за повечето гени какво точно ще наследи детето. Аз например специално за носа съм наследила гени и от двамата си родители, като беше по-лош и от на двамата поотделно. Други неща пък като азиатските очи и скулите съм ги наследила не от родителите, а от по-предишни поколения. Като си 120 кила да не правиш опити да отслабнеш ли, защото тъй или иначе има голяма вероятност и поколението ти да е дебело?
Като станат възрастни индивиди, децата са свободни да променят всичко, което е в рамките на възможното, и не харесват.

А ринопластиката я извършват под пълна упойка, така че гледката си я спестяваш, ако не търсиш клипове в нета или не си хирург, извършващ такива операции. За мен е отвратителна и мисълта да бъркам в устите на хора с развалени зъби, но зъболекарите го правят ежедневно.



Имах предвид за гените на двамата родители.При мен например наследих под някаква форма носа на баща и ме скъсваха от подигравки в училище.Както и мазната кожа.И докато за носа не е проблем кожата ми при най малката мазна храна ми избива,но свикнах с нея,а носа ми си е уникален.

# 772
  • Мнения: 19 337


Имах предвид за гените на двамата родители.При мен например наследих под някаква форма носа на баща и ме скъсваха от подигравки в училище.Както и мазната кожа.И докато за носа не е проблем кожата ми при най малката мазна храна ми избива,но свикнах с нея,а носа ми си е уникален.

Има както самовъзприемане и себеусещане, така и полова принадлежност. Външният вид на мъжете никога не е бил толкова важен както за самите мъже, така и за жените, докато за жените е нещо много важно - както оценката от другите жени, така и оценката от мъжете. Има и личен праг на търпимост към недостатъците - не съм сигурна дали, ако бях мъж, щях се вторачвам толкова, но като жена, ако имах грозна кожа, със сигурност щях да пробвам всичко възможно, за да подобря състоянието й. И въпреки че винаги съм била сравнително харесвана от мъжете, имала съм и любяща майка, за която съм била винаги най-хубавото дете, за мен е най-важно аз да се одобрявам. Без значение са ми били приказките на околните от сорта "ама нищо ти няма, защо го правиш".

# 773
  • Мнения: 2 099
Да,но до голяма степен комплексите на хората са насадени и отвън-от обществото,от модата,от други тъпотии.За мен не е оправдано изобщо да се подлагаш на хирургични интервенции за красота.За това ,аз не бих коригирала нищо по себе си.Не съм красива,не съм и грозна.Нормален човек съм си.Имам изключително малък бюст,даже сутиени не нося,понеже няма какво да сложа в тях,но не бих сложила импланти.Не виждам нищо грозно и ненормално в това човек да остарява и да се променя физически.Не разбирам и култа да си вечно млад и поради тази причина безбройните пластики,лифтинги и подобни.Кой както го разбира,аз за себе си съм решила  Hug

# 774
  • Мнения: 7 519
Това малко като някои дебели, които уж се харесвали такива. Има недостатъци, които са приемливи и човек свиква да живее с тях, но други могат да ти докарат сериозна депресия, та дори и да доведат до самоубийство!

# 775
  • София
  • Мнения: 4 878
По-скоро, заради по-доброто психическо здраве на средностатистическия българин.

   Шегуваш се, нали? Българите, според всички световни класации, сме сред най-депресираните и психически нестабилни нации. И тази тенденция със сигурност ще се задълбочава за в бъдеще, като гледам накъде вървим... Confused

Изобщо не се шегувам. Виж статистиките за употреба на антидепресанти, масовите убийства и самоубийства. Те са показател за психическото здраве на дадена популации, не отговорите на въпроса: Чувствате ли се щастлив?

# 776
  • Sofia
  • Мнения: 15 663
   Не знам за антидепресантите, но като се разходя по софийските улици и страх ме хваща направо. newsm43 Хората масово изглеждат като зомбите, а пък усмивка да видиш – все едно Дядо Коледа си зърнал. Joy

# 777
  • Мнения: 169
кукумицинка случи ми се преди години едно момиче ме беше харесало и после всички момичета знаеха от нея.Около 100 момичета тъй като те се събираха често.Ходих на кожен доктор за акнето,което имам на гърба(изби ми след като почина майка ми след силен стрес).Тогава го пазих в тайна и от най-добрите ми приятели,които ме каниха на морета басейни и аз отказвах.При този кожен доктор след мен имаше момиче.Тя се оказа приятелка на това,което ме харесваше.С двама приятели се засякахме с това момиче,това,което ме харесваше и още едно в нощен клуб.На следващия ден всички момичета,които познаваше знаеха за моят проблем и като минавах край тях ме коментираха.Естествено тя вече не ме харесваше,а аз бях в устата на всички момичета.

# 778
  • Мнения: 19 337
кукумицинка случи ми се преди години едно момиче ме беше харесало и после всички момичета знаеха от нея.Около 100 момичета тъй като те се събираха често.Ходих на кожен доктор за акнето,което имам на гърба(изби ми след като почина майка ми след силен стрес).Тогава го пазих в тайна и от най-добрите ми приятели,които ме каниха на морета басейни и аз отказвах.При този кожен доктор след мен имаше момиче.Тя се оказа приятелка на това,което ме харесваше.С двама приятели се засякахме с това момиче,това,което ме харесваше и още едно в нощен клуб.На следващия ден всички момичета,които познаваше знаеха за моят проблем и като минавах край тях ме коментираха.Естествено тя вече не ме харесваше,а аз бях в устата на всички момичета.

Ще се абстрахирам се от факта, че на дерматолог се ходи по много причини - аз самата съм ходила заради слънчева алергия, суха, та чак белеща се кожа, бенки и пр., та малко трудно ще е разбрало момичето защо точно чакаш пред кабинета само от наличието ти там.

Истината е, че хората сме много повърхностни и в същото време се дразним, че останалите неблизки хора ни преценяват повърхностно при първи впечатления, а не по характер например. На теб не ти е приятно, че са те отхвърлили заради лошото състояние на кожата, но в същото време държиш идеалната жена да е с бебешки нежна кожа. Аз също съм така - не харесвам и недостатъци у околните, които дори аз притежавам или съм притежавала. И останалите хора са така. Затова предпочитам, ако има нещо, което не харесвам в себе си и може да се промени (някои неща не могат - няма как да се побера в 36. номер обувки, каквото и да правя), да го променя, вместо да чакам да ме приемат такава, каквато съм.

# 779
  • Мнения: 169
кукумицинка случи ми се преди години едно момиче ме беше харесало и после всички момичета знаеха от нея.Около 100 момичета тъй като те се събираха често.Ходих на кожен доктор за акнето,което имам на гърба(изби ми след като почина майка ми след силен стрес).Тогава го пазих в тайна и от най-добрите ми приятели,които ме каниха на морета басейни и аз отказвах.При този кожен доктор след мен имаше момиче.Тя се оказа приятелка на това,което ме харесваше.С двама приятели се засякахме с това момиче,това,което ме харесваше и още едно в нощен клуб.На следващия ден всички момичета,които познаваше знаеха за моят проблем и като минавах край тях ме коментираха.Естествено тя вече не ме харесваше,а аз бях в устата на всички момичета.

Ще се абстрахирам се от факта, че на дерматолог се ходи по много причини - аз самата съм ходила заради слънчева алергия, суха, та чак белеща се кожа, бенки и пр., та малко трудно ще е разбрало момичето защо точно чакаш пред кабинета само от наличието ти там.

Истината е, че хората сме много повърхностни и в същото време се дразним, че останалите неблизки хора ни преценяват повърхностно при първи впечатления, а не по характер например. На теб не ти е приятно, че са те отхвърлили заради лошото състояние на кожата, но в същото време държиш идеалната жена да е с бебешки нежна кожа. Аз също съм така - не харесвам и недостатъци у околните, които дори аз притежавам или съм притежавала. И останалите хора са така. Затова предпочитам, ако има нещо, което не харесвам в себе си и може да се промени (някои неща не могат - няма как да се побера в 36. номер обувки, каквото и да правя), да го променя, вместо да чакам да ме приемат такава, каквато съм.


За съжаление си права.Бях изчистил кожата си(само вода варени картофи в продължение на няколко месеца + плодове и зеленчуци),но при най-малкото мазно хранене или пиене на алкохол веднага ми избива и ме сърби изключително много.Винаги съм се дразнил,че нямам кожата на нормален човек.Sad
Това повлия естествено и на сексуалния ми живот.

Общи условия

Активация на акаунт