Робувате ли на oпределена марка?

  • 22 115
  • 458
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 519
Не, не значи че робува на марката, но е показателно че харесва нещо, което е копие/ реплика на дизайнерска марка. Човек е склонен да харесва хубавите неща, така че напълно нормално е да харесаш нещо дизайнерско.

# 136
  • Мнения: 2 674
Какви са тези делфинчета, които са ни лепнали на темата? Това ли сме залужили-да ни наричат шарани по заобиколен път? Laughing

# 137
  • Мнения: 2 032
Къде да се застраховам за пълно покритие откъм марка Шанел?

# 138
  • Мнения: 1 788
Независимо, че си харесала реплика, оригиналната идея принадлежи на някоя дизайнерска марка  Peace Измислените марки, нямат пари да влагат в качествени материали, дизайн, кройка, качество, за това и крадат на готово от големите.

Честно, не ме интересува на кого принадлежи една идея, ако нещо ми харесва.
Качествени материали може да се намират трудно, но все пак се намират.
Намират се и хубави материали на по-достъпни цени също.
Иначе има куп измислени -  например, наричат ги естествена коприна, а като го пипнеш, нищо общо с естествената коприна, чиито допир не мога да сбъркам, ако ще да съм на 100 водки.
Имам всякакви дрехи, избягвам изцяло изкуствените материи, защото ми дразнят кожата нещо.
Иначе няма нищо вечно и специално дрехите от известно време насам не възприемам толкова сериозно.
Дреха - днес я носиш, утре я сменяш с друга и до там.

# 139
  • Мнения: 19 027
Определени марки за определени неща предпочитам. Много скъпо ще ми излезе, ако тръгна да експериментирам да си търся нов шампоан само, за да не робувам на стария при условие, че от 30 вида шампоани от масовите по 5-10 лв. ще ми се отрази добре сигурно един и трябва да пробвам всичките 30, за да видя кой е. По-добре един доказано действащ, пък дори и по-скъп. Най-много пари пръскам за "експериментиране" с нови неща.

п.п. Излязох Чичо Скрудж сигурно.

# 140
  • Мнения: 12 993
Кукумицинка, не ми прозвуча, като чичо Скрудж, напаротив разумна си и си права. За мен се отнася същото, когато реша да си правя експеримент рядко се оказва сполучлив и в крайна сметка се връщам на доказана марка, от която съм доволна. Дори и пасата за зъби си имам любима и си ползвам нея.

# 141
  • Мнения: 6 365
Казвали са ми, че е добре да се робува на алпийското въже Мамут и на челниците Petzl. Животът ти можело да зависи от това...

# 142
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Имам си предпочитани марки за дрехи, за обувки, за техника, но не купувам винаги и задължително от тях. За козметика също предпочитам да не експериментирам и си ползвам дълго време продукти от една и съща марка, но не смятам това за робуване, в смисъла, който аз долавям в думата.

# 143
  • Мнения: 2 188
Споделяйте марките, де. Поне да има полза от темата  Wink

Аз например имам нужда от качествени панталони, подходящи за офис, от хубава материя и на прилични цени.

# 144
  • Мнения: 19 027
Споделяйте марките, де. Поне да има полза от темата  Wink

Аз например имам нужда от качествени панталони, подходящи за офис, от хубава материя и на прилични цени.

Сега си ги прегледах моите, които са тук - на Стела Белчева и на Луци са. Не са маркови значи, но излязоха качествени. Имам още един, който е по-зимен и не ми е тук в момента, спомням си, че пак беше на българска фирма, но не помня марката.  newsm78

# 145
  • София
  • Мнения: 38 523
С времето съм се ориентирала към определени марки за всичко и предимно тях си търся, купувам и ползвам. Не парадирам, не са най-скъпите, но за моя бюджет са най-доброто съотношение цена-качество.

# 146
  • Мнения: 9 663
Сега си ги прегледах моите, които са тук - на Стела Белчева и на Луци са. Не са маркови значи, ...

Само Шанел, Диор и Прада ли са марки?  Wink Твоите дори сигурно са много по-маркови от някой чужди марки.  Laughing

# 147
  • София
  • Мнения: 16 199
Споделяйте марките, де. Поне да има полза от темата  Wink

Аз например имам нужда от качествени панталони, подходящи за офис, от хубава материя и на прилични цени.
Express, имат магазини май само в САЩ, аз оттам си ги купувам. Не се мачкат, не попиват разлята кола...

# 148
  • Мнения: 273
Само Chivas Regal и Audi Simple Smile

# 149
  • Мнения: 7 519
Споделяйте марките, де. Поне да има полза от темата  Wink

Аз например имам нужда от качествени панталони, подходящи за офис, от хубава материя и на прилични цени.
Express, имат магазини май само в САЩ, аз оттам си ги купувам. Не се мачкат, не попиват разлята кола...

Гап и Бенетон също правят хубави панталони  Peace

Общи условия

Активация на акаунт