Робувате ли на oпределена марка?

  • 22 134
  • 458
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 22 036
Моята частна здравна застраховка ми покрива цялата сума за очила веднъж годишно. Тази година имат промоция и покриват два чифта Simple Smile. (Това, защото вдигнаха плащанията, не за друго, а и за чии са ми два бр. очила, но ...). Да уточня, че говоря за очила с рецепта все пак. Аз нямам нужда от постоянно носене на очила и до сега не съм се докопвала до безплатни слънчеви.
В средния клас стоки, като че ли не намирам голяма разлика в качеството, но има и изключения. Много ми харесват нещата на Стефанел и Макс Мара, за съжаление по нашата географска ширина не се срещат.

# 121
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Робувате ли на oпределена марка?

Да , сетих се че 'робувам' на парфюмите с име Carolina Herrera  Flutter
oпитвах се да сменя марката ми не става , пристрастена съм  Mr. Green

# 122
  • Мнения: 7 171
Моята частна здравна застраховка ми покрива цялата сума за очила веднъж годишно. Тази година имат промоция и покриват два чифта Simple Smile. (Това, защото вдигнаха плащанията, не за друго, а и за чии са ми два бр. очила, но ...). Да уточня, че говоря за очила с рецепта все пак. Аз нямам нужда от постоянно носене на очила и до сега не съм се докопвала до безплатни слънчеви.
В средния клас стоки, като че ли не намирам голяма разлика в качеството, но има и изключения. Много ми харесват нещата на Стефанел и Макс Мара, за съжаление по нашата географска ширина не се срещат.

И моята частна застраховка покрива два чифта очила. Едните ми са обикновени, а другите - слънчеви с диоптър. Ползвам ги най-вече като шофирам. Давам ти идея просто.  Laughing Ако си като мен, силно късогледа, имаш нужда от два чифта очила. Предполагам, за някои по-възрастни, едните ще са за четене.

# 123
  • Мнения: 7 519
Kaкво имате предвид като кажете робува? Аз си имам любими марки и примерно като искам да си купя обувки, знам в кой магазин ще си го намеря и не се мотам излишно в магазини, където знам че нито моделите ще ми харесат, нито пък ще ми седят както трябва.
Всеки робува на някаква марка, било то скъпа или евтина, та нали дори като отидеш на кафе казваш искам една лаваца, а не примерно нова бразилия Simple Smile Мисля че темата е зададена неправилно и така може да се тълкува по много начини.


 

# 124
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Предпочитам "Нова Бразилия" Mr. Green

# 125
  • Мнения: 7 519
Ами ето и ти робуваш на марка Simple Smile Аз пък не предпочитам нито Нова Бразилия, нито Лаваца.  Peace

# 126
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
 Blush
На коремчето си обичам да угаждам Laughing

# 127
  • Мнения: 7 519
Други пък обичат да си угаждат на краката, телата и т. н

# 128
  • Мнения: 22 036
Моята частна здравна застраховка ми покрива цялата сума за очила веднъж годишно. Тази година имат промоция и покриват два чифта Simple Smile. (Това, защото вдигнаха плащанията, не за друго, а и за чии са ми два бр. очила, но ...). Да уточня, че говоря за очила с рецепта все пак. Аз нямам нужда от постоянно носене на очила и до сега не съм се докопвала до безплатни слънчеви.
В средния клас стоки, като че ли не намирам голяма разлика в качеството, но има и изключения. Много ми харесват нещата на Стефанел и Макс Мара, за съжаление по нашата географска ширина не се срещат.

И моята частна застраховка покрива два чифта очила. Едните ми са обикновени, а другите - слънчеви с диоптър. Ползвам ги най-вече като шофирам. Давам ти идея просто.  Laughing Ако си като мен, силно късогледа, имаш нужда от два чифта очила. Предполагам, за някои по-възрастни, едните ще са за четене.
Знам, ама нямам нужда още. Като ми се наложи ще ползвам и двата:-). За сега минавам с дизайнерски за работа с компютър:-).

# 129
# 130
  • Мнения: 7 171

Добре, че съм учила руски на времето. Всеки език е прозорец hahaha hahaha към света! На очилата! И маймуните!

# 131
  • Мнения: 15 379
Държа на определени марки - за дрехи, за обувки, за слънчеви очила, за аромати, за битова техника... Не си падам по кучи марки и реплики.

# 132
  • Мнения: 1 788
Много често си харесвам нещо, за което дори и не подозирам, че е реплика на някоя известна марка. Няма етикети, няма надписи, само моделът бил взет от еди-си-коя-си марка. В огромна част от случаите няма и да знам, ако не ми кажат. И по-важното е, че не ме и интересува това. Нали ми харесва нещото...

# 133
  • Мнения: 7 519
Много често си харесвам нещо, за което дори и не подозирам, че е реплика на някоя известна марка. Няма етикети, няма надписи, само моделът бил взет от еди-си-коя-си марка. В огромна част от случаите няма и да знам, ако не ми кажат. И по-важното е, че не ме и интересува това. Нали ми харесва нещото...

Независимо, че си харесала реплика, оригиналната идея принадлежи на някоя дизайнерска марка  Peace Измислените марки, нямат пари да влагат в качествени материали, дизайн, кройка, качество, за това и крадат на готово от големите.

# 134
  • София
  • Мнения: 44 229
И? Това значи ли, че робува на марката?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт