Отговори
# 735
  • Мнения: 47
Ех, че хубави новини имаме тази сутрин!
Мили мами, да са ви честити малките принцески, да растат здрави, усмихнати и спокойни!  newsm51

# 736
  • Мнения: 40
Честито на новите бебоци, да са живи и здрави и бързо възстановяване на майките   bouquet
 newsm51 newsm51 newsm51

# 737
  • Мнения: 4 859
Julie18,честита да ти е принцесата  bouquetЖива и здрава да е ,а на теб бързо възстановяване  bouquet

Честита дъщеричка и на мама aniii_b  bouquetскорошно прибиране на двете у дома Hug

sa6eva,стискам палци док да каже,че беб е вече готов за големия старт Hug


Izgrqvashto Slance,дано не е нищо сериозно и спрат да те тъпчат с този безмислен панадол  Praynig Hug

Момичета,нормално е да сме изнервени и мрънкащи от цялото това чакане.Моите раждали приятелки ме предупредиха,че вляза ли в 9ти месец ще стана ужасна #Cussing outОсобено пък на мамите след термин като Червеношийка хич не им е лесно.......Първо се притесняваш да изкараш до термин,после пък да не преносиш ooooh!Като си гушнем бебоците всичко ще се подреди Hug

# 738
  • Мнения: 1 235
Момичета, да ви съобщя, че Gerity_jl на 26.09.2014 е родила момченце на име Атанас , час на раждане 7:28

Ние най-после сме си вкъщи. Бяхме малко болни, но вече сме добре и се гушкаме, ядем кърма, макар и по-често от шишето, но се мъчим да поправим този проблем. Скоро ще ви напиша как ми протече раждането, а сега смятам да се опитам да ви изчета.  Laughing

# 739
  • Мнения: 428
Клеопатра страхотно е че сте си вкъщи. Ама ти кога роди кога се прибра браво на вас.

# 740
  • Мнения: 251
Джули, честито и на теб! Да е живо и здраво бебче!   bouquet

клеопатра, мислех си за теб, много хубаво че се кърмите!

# 741
  • Мнения: 167
Здравейте момичета,честито на всички нови бебенца,да са живи и здрави и много да радват семействата си! newsm44
 
Да разкажа какво ми се случи. На 29.09. сутринта към 6 ставам да пишкам и виждам че тоалетната чиния се е оцветила с кръв,ярко червена,рядка..почнах да се бърша,но постоянно течеше.Веднага си взех душ-течеше по краката.Помислих си,че е тапата,въпреки че не е слузеста и гъста,както всички казваха.С мъжа ми веднага отидохме в болницата,чаках 1 час и 20 мин. да дойде Др.,пак добре че бях първа,защото след мен се събраха доста хора.Идва една акушерка или сестра нз не се представи и ме пита''Много ли кървиш?'' и аз''Да за мен е много'' и описвам..и тя ми каза''ЩОМ НЕ ТЕЧЕ ПО КОРИДОРА,ЗНАЧИ НЕ Е СПЕШНО..'' #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out Дойде др. прегледа ме,после ме закараха в друг кабинет с още един др.,никой нищо не обяснява..питам аз приемащата в кабинета''Какво става..?'' и тя''Приемаме те за раждане..'' Почнах да рева,защото никой нищо не ми обяснява,докторите си шушукаха на мед. термини и нищо не разбирах..Беше много стресиращо-айде давай,преобличай се,бързо..Добре,че си носех багажа..Приеха ме в Патологията,диагнозата е Плацента Превиа.Шефката на отделението,след като ме прегледа каза че е запушалката(аз вярвам повече на нея,отколкото на другия др.). И така 9 дена си откарах там,онзи ден ме изписаха.Сега седя и чакам родова дейност,и се моля тоя път приемането ми да е по-леко!!! #2gunfire #Cussing out

# 742
  • Мнения: 193
Честити бебенца. Наистина е много хубаво като отвориш форума и да видиш хубави новини.
Червеношийке не се трвожи за детенцето. Моят син е на 5 и половина вече и не иска също да яде. Даже понякога аз му слагам в устата, но поне знам че се е наял. Понякога от у-ще се връща с пълна кутийка и грам не е хапнал, а за вода да не говорим - въобще не пие там. Понякога когато иска на у-ще да яде се съмнявам дали е ял или ме лъже. Ще го израсте и това. Но не му се карай, за да не се почувства пренебрегван, заради бебчо. Аз също понякга ми се иска даже да го нашамаря, но отивам в кухнята или другаде, за да ми мине. А майка ти ще те рабере. Нали и тя е майка. Сега всичко това е нормално. Все пак хормоните бошуват.
Иначе за дискриминацията. Аз съм я усетила, защото за съжаление ме гледаха често на ехо (поради проблеми с бременността), казваха ми какви ли не диагнози и глупости. Накрая понеже отказвах амнио постоянно, ме пратиха на MRI и поне резултатите от него бяха добри. Но какво изтърпях само аз си знам. Кой нормален лекар ще ти каже в 28-30 седмица ако искаш да абортираш Rolling Eyes, за
щото тук в Англия било можело на късен етап от бременността да го направиш. И аз виждах как се отнасят с мен и как с полякините и англичанките. Към тях бяха изключително внимателни и деликатни. Изпитала съм го и смея да го твърдя.
Аз вярвам в Господ и знам, че моето бебе ще е добре и че има кой да ни закриля.  Praynig

# 743
  • Мнения: 414
Честито на Анитата, Плодчетата,Julie18 i Gerity_jl     bouquet

Адашке, много грозно е това, което ти се е случило, направо си припомних пак моите патила от вчера. Когато един човек - доктор/акушерка, е изрод, няма значение къде живееш. Не ги е срам #Cussing out

Иначе резултатът от касапските действия на тая маймуна от вчера са налице - сутринта ми падна тапата. Колко дни се оглеждах за тоя гол охлюв и сега като го видях  Sick И беше доста кървавичък заради кървенето. Дано някой да не яде докато чете, че гнусно стана  Joy

В болницата са блокирани интернета и телефоните - това го установих с ужас вчера. Дано не ми се налага да се застоявам, че да се чудя как да уплътнявам времето. Сега най-първият ми проблем е: кога точно ще ми изтекат водите/ако изтекат/ и дали ще има трафик или ще го раждам на пътя Grinning Искрено се надявам бебко да ми помогне с излизането и да не се налагат някакви по-специални интервенции, че няма да издържа  smile3518 cry Засега съм си добре - лежа и се въртя из леглото като гламава, пък да видим....

# 744
  • Мнения: 4 859
Galkaa23_SF,това в коя болница се е случило?!Ужас просто #Cussing out #Cussing out #Cussing outТо в такъв момент нито си адекватен да им теглиш по една...... #Cussing out,представям си колко си била изплашена,а те да направят такъв коментар #2gunfire


gali_portokali,е наистина обядвах ,дакато четях за тапата ти,добре че не съм гнуслива hahaha
Толкова ли ти е далече болницата,че се притесняваш да не родиш по път?То и 'моята' е далече-на час и половина,2 от вкъщи  Mr. GreenАко тръгна с градския сменям 3 автобуса,надявам се като дойде момента таткото да е вкъщи,че ще се паникьосам ooooh!

Честито на мама Gerity_jl   bouquet  bouquet  bouquet

Клеопатра,колко хубаво че сте се прибрали HugЧакаме и разказчето за големия ден!

# 745
  • Мнения: 428
Оле аз днес съм се разчистила но се уморих. Много ми е зор навеждането но установих че читала от няколко дни ме боли по малко. Моите нерви зависят от датите за прегледи. Като ида на преглед и се успокоявам няколко дни цъфтя и после почвам да се изнервям защото бременноста постоянно се променя все излизат нови симптоми и болежки и се чудиш нормално ли е не е ли и така до следващия преглед. Затова съчувствам на мамите които са в Англия и не им дават никаква информация предполагам че е супер изнервящо. Макар че едно време с първата бременност беше същото само кръв урина мерене на тегло и кръвно на таза корема и слушане на тонове с една фуния и тогава не ми е трябвало повече. Е верно че бях на 20 и много много несъм се втельосвала. Днес се боядисах с една безамонячна боя на палете която хич не ми хвана и белите ми коси така си седят. Ще изчакам една седмица и.ще се боядисам с мойта си че неискам дъщеря ми да ме види прошарена за първи път Simple Smile

# 746
  • Мнения: 343
Честити бебешоци на мамите ! Да са живи и здравички, а на гордите ами бързо възстановяване !   bouquet  bouquet  bouquet
gali_portokali и Galkaa23_SF, просто нямам думи за това, което сте преживели  Shocked Shocked #2gunfire #2gunfire Дано вече не изпадате в такава ситуация Praynig
Аз да се похваля, че днес ми падна тая прословута тапа. Поне на такова прилича - гадно лигаво слузесто прозрачно с много малко като кървави нишки Sick Sick Точно на гол охлюв мяза  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green (прощавайте за подробното описание) Даже от днес имам и по-силни болки и все си мисля, че до довечера бебка ще излезе  Praynig Praynig
gali_portokali, стискам палци всичко да мине добре и да не се налага да те тормозят излишно Praynig Praynig
Някой да сподели какво е усещането като ти изтичат водите и какво предстваляват  newsm78 newsm78 Да знам какво да очаквам, че днес след като се изкъпах си полежах 10-15 мин и като тръгнах да ствам се чу един странен звук от корема ми все едно се пука балонче newsm78 newsm78 newsm78
Мислех, че условията в другите държави в болниците са много по-добри и, че обръщат повече внимание, но явано не е така. Моя приятелка живее в Англия и сега май месец й се роди момиченце със секцио 2 ден след термин. Тя беше много доволна, а и като видях условията...бяха супер за държавна болница.

# 747
  • Мнения: 251
Герити, как съм пропуснала да те поздравя, да ти е живо и здраво детенцето!   bouquet

Галка, къде се случва това и в коя седмица си? направо съм изненадана че, са те пуснали и чакат родова дейност, това твоя лекар ли си е, имам предвид наблюдаващата бременността ли е?

# 748
  • Мнения: 592
Привет и от мен АГ-то каза щом бебо е добре няма смисъл да предизвикваме раждане и не иска да го предизвика да се тъпча със  #2gunfire #2gunfireпанадол ако имам болка на всеки 4ч мога да взимам и за кво ли newsm78 newsm78 като не помага  #CrazyИ пак ми напомни в неделя да не раждам щото нямало да го има пуснахме урина и ще видим утре как е Thinking Thinking И срещата за понеделник си остава и ще ме провери тогава за разкритие Маика ми вика да не ти извади тапата като те прегледа  newsm78 и аз викам а дано Praynig Praynig Praynig Joy Joy Joy вече какви неща си мися ужъс...Надявам се бебчо да реши да излиза днес утре че вече не се търпя  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
gali_portokali и Galkaa23_SF  smile3556 smile3556 smile3556 без коментар съм

# 749
  • Мнения: 328
Здравейте и честито на всички нови мами и техните бебенца, да са живи и здрави и бързо да се възстановяват   bouquet

Като чета, направо не мога да повярвам. И аз си мислех че тук в БГ  е лошо, но явно има и по-лошо. Но най-неприятното е че разчитаме на лекарите, а те като те видят сякаш се чудят, за какво аджаба си отишъл да им нарушаваш спокойствието на работното място  ooooh!
Понякога когато чакам пред кабинета на личната и има много хора се чувствам гузна че съм отишла и аз само да ги притеснявам  #Cussing out #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт