Анкета за "най- несексапилен мъж сред секси мъжете

  • 3 696
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Категорично не ми харесва, ако ще и чистокръвен американец да е. Сапунки не гледам, не съм запозната с творчеството му, обаче ми е много НЕсекси.
Боже, с какви ли мъже си лягате, щом този е категорично НЕсекси?! Thinking Ако случайно под снимката пишеше Дейвид Бекъм, тук щеше да е мокро...
Не понасям турски сериали, да не стане грешка!
Бижу, не казвам, че си лягам с по-хубав, а че показания на снимката ми е най-малко секси от изброените Simple Smile

Мне, не се изразих добре. Той ми е от 10-те най-малко секси. Не е точно най-малко секси.

Последна редакция: вт, 30 сеп 2014, 14:01 от Янтра

# 16
  • Мнения: 15 095
Ами аз и Дейвид Бекъм не харесвам! Не ми е секси, така да се каже! Но пък му признавам, че прави хубави деца!

# 17
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Боже, с какви ли мъже си лягате, щом този е категорично НЕсекси?! Thinking
С по-секси Laughing

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Боже, с какви ли мъже си лягате, щом този е категорично НЕсекси?! Thinking
С по-секси Laughing
Джой, може ли снимка?

# 19
  • Мнения: 17 546
Боже, с какви ли мъже си лягате, щом този е категорично НЕсекси?! Thinking
С по-секси Laughing
Само снимка може да ме убеди! Twisted Evil

# 20
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Всички нехаресващи Къванч ли да покажем Laughing?

# 21
  • Мнения: 4 607
И аз гласувах, този път не беше чак толкова трудно, макар че можеше и още 10-тина да добавя. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 15 095
За мен може да е секси 150 кг. мъж, за теб - Къванч. Трябва ли да ни е секси един и същи мъж?

# 23
  • Мнения: 17 546
Всички нехаресващи Къванч ли да покажем Laughing?
Всички с по-секси мъже в леглото си от него.
Просто ми е любопитно какво е секси за вас, не друго!

# 24
  • Мнения: 2 453
Той пък Дейвид Бекъм е един сексапил  Mr. Green.

# 25
  • Мнения: 15 095
Този е секси за мен: http://xavier.snimka.bg/stars/shemar-mur-shemar-moore.606129.24207694. Мъжът ми не прилича и на него, ама пак са ми секси и двамата. (И мъжът ми и Шемар Simple Smile )

# 26
  • Мнения: 17 546
Той пък Дейвид Бекъм е един сексапил  Mr. Green.
Ми не, ама аз защото си падам по мъже с хубави тела, или поне крака, мога да му турна един чул на главата и това ми решава проблема. Т.е. ако съм много на зор Mr. Green това важи за всеки висок мъж с хубави крака. Просто избирам левия от двата вида на един и същи мъж.

# 27
  • Мнения: 15 095
Моят пък нито е левият, нито десният. 70 кг. е, но няма такива плочки. Иначе пък има хубави крака и дупе. И бирено коремче няма. Ама аз не мога да сложа чул на някой мъж, избирам си ги и по очите. А като не виждам очите, тръпката ми се губи!

# 28
  • Мнения: 17 546
Е, на 70 кила има клечки, не крака. Въпрос на вкус и предпочитания е, съгласих се. Peace 90-95кг и 188-190 е почти идеален мъж. Плочките не е нужно да са толкова грапави.

Последна редакция: вт, 30 сеп 2014, 16:01 от Бижy

# 29
  • Мнения: 2 453
Е, на 70 кила има клечки, не крака. Въпрос на вкус и предпочитания е, съгласих се. Peace 90-95кг и 188 е почти идеален мъж. Плочките не е нужно да са толкова грапави.

Поне. Обичам висоооки мъже, краката може и да са криви  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт