Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 57

  • 33 625
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Canada
  • Мнения: 3 359
 Честит рожден ден, кака! Да си жива и здрава!  newsm67 cheers

# 46
  • София
  • Мнения: 6 010
tqna, честит рожден ден!   bouquet Да си много здрава и спортуваща! Изглеждаш страхотно! Нека всички да изглеждаме така, било то и потни - нека ни е зле!  Whistling

Днес само тичах, разреждам тренировките, много ми идват.

# 47
  • Мнения: 1 161
Tяна, ЧРД! Много ентусиазъм и воля, и за напред!Прекрасна си, дори и потна! Mr. Green

# 48
  • Мнения: 8 163
Тяна, мила, разкошна си! Усмихната, стегната, здрава. Остани си такава! И с кеф да си ползваш подаръка Simple Smile
Скрит текст:
Ние пък днес празнуваме 10 години, откакто стъпихме на тукашна земя. Твоят рожден ден прави този ден още по-звънлив!

Фрея, много интересно нещо си яла.

***

За закуска си направих огромно смути (бейби кейл, бейби спанак, ябълка, портокал, сурови орехи), обядвах шопска салата (с българско, саламурено, овче сирене) и вечерях домашни микро зелении с домат, моцарела, маслини (вместо зехтин), балсамов оцет, морска сол и подправки. Сега само остава да си легна преди 23:00ч. и ще съм отличничка.



# 49
  • Мнения: 1 010
Тяна, Честит Рожден ден!
Фея, честита годишнита!
Аз отчитам ден 2 , ниво 3.
Лек и успешен ден на всички!

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Маграт, страхотен старт, чудесно тяло имаш, а и момичетата вече са ти дали много добри насоки, за да станеш още по-прекрасна! Simple Smile
Тянааа, честит рожден ден! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet Hug Hug Hug Пожелавам ти да си жива и здрава, все така усмихната и в хармония със себе си, да ти се случват много приключения и положителни емоции! Страхотна си и имаш такова хубаво излъчване! Heart Eyes
Дези, ами аз не си поставям крайно амбициозни цели, например не се стремя към изцяло безглутеново хранене (хапвала съм от време на време супа с фиде, спагети, по някоя бисквита  Embarassed), поне на този етап. Полека, една по една, въвеждам положителни промени в храненето си, които се стремя да превърна в трайни навици, така че да се чувствам по-добре както физически, така и психически! И чакам добре да узрея за дадена промяна, докато я наложа като постоянна. Не страдам от крачки встрани и назад, не се кося, продължавам напред просто! Peace

Последна редакция: ср, 01 окт 2014, 07:40 от yulinga

# 51
  • Мнения: X
Здравейте и от мен!!!  Hug
Мери, благодаря за темичката! Страхотна, както винаги!
yulinga, съболезнования  Hug Всеки твой пост чета с огромен интерес!!!
Тяна, честит празник!!! Все така лъчезарна, целеустремена и усмихната! Изглеждаш прекрасно!!!
Фея, честита ви годишнина и на вас!!!

Аз съм с Румяна тези дни. Докарала ми е сериозна МТ  Mr. Green След малко се мятам на ден 3. Peace

Скрит текст:
Да питам- доволни сте като цяло от спортните неща на ВС?
Хубав и усмихнат ден на всички! Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 2 463
Привет, Мери благодаря за новата тема.   bouquet
Момичета благодаря, че споделихте, че не съм само аз.Бях започнала да се отчайвам, но ще продължа...Засега се мажа вечерно време , още не минава.

Тяна, честит рожден ден. Бъди все така здрава,силн,упорита, както изглеждаш на снимката.  newsm59
Фея, вашия празник също е чудесен, 10 години са минали от едно ваше важно решение.

Хубав и спорТен ден на всички.  Hug

# 53
  • Мнения: 741
Здравейте

Видях една много готина мацка, не и запомних името съжалявам, но евала момиче, продължавай все така.
Честит рожден ден на Тяна. Жива, здрава, все така спортна и неотказваща се.
Фея честита годишнина, продължавайте да се развивате.

Мери, мерси за темата.

Отчитам комплекс като Блек Джек ама вместо бърпи правих лицеви еми стигнах до 5 суинга и 16 лицеви повече не можаха да ми понесат ръцете - това за 20 мин  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 5 405
Честит рожден ден, Тянааа  Hug newsm59 все така усмихната бъди, здрава и обичана   bouquet
Аз вчера не тренирах, нямах време, днес ще съм на ден 2 от предизвикателството, с храната направо съм отличник, пу, пу Grinning и 3 в 1 не пия! Пу, пу  Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 10 858
Браво Мерче  Hug  Така де, прави си обикновено кафе, за какво ти е тоя боклук  Wink

Тяна, да си жива и здрава, прекрасна си! Напълни ми душата! Обичам слънчеви, усмихнати и положителни хора  Hug Бъди винаги такава мила!
Страхотен подарък  Heart Eyes Сега чакаме да видим резултатите от днешния шопинг  Mr. Green

Каринита, много се радвам, че виждам отчети! Хайде де ... чакаме те и ни липсваш  Hug

Би, страхотно си се разбила вчера, ех че кеф  Crazy А тези стрийт фитнеси са много приятни  Heart Eyes
За UFC програмата и аз мога да се изкажа само положително, харесва ми много. Не съм я правила като програма, а само отделни тренировки, но не ме е разочаровала.

Много ме радва, че половината тема е с мускулна треска от предизвикателството на Руми  Mr. Green
Моя приятелка, която не пише тук, също подхвана предизвикателството, като паралелно прави и Т25, и и тя се е посковала тук там  Heart Eyes

# 56
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Tqna, Честит рожден ден! Да си жива, здрава и много щастлива! Изглеждаш прекрасно, нищо, че си потна.

Фея, честита годишнина и на теб.

Браво на момичетата в предизвикателството на Румяна.

# 57
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Привет и от мен  Hug
tqna, честит рожден ден  - пожелавам ти да си много здрава и упорита   bouquet
Фея, честита годишнина, много успехи  Hug
Рейн, дано си все така доволна от работата и колежките, и да не прихванеш от тяхното ядене. И ние с колежката , с която сме в една стая все си хапваме по нещо, но аз не мога да устоя, особено на сладичко  Embarassed
Аз определено оставих тренировките за вечер след работа, сутрин просто не мога да се надигна, особено сега когато в 5,30-6ч. е тъмно. Така, че за вчера отчитам - уоркаут 3, тази ще е уоркаут4 - 4-та седмица от БР.
Хубав ден  Hug

# 58
  • Мнения: 207
Благодаря ви от сърце   bouquet

Не мога да заспя, защото много ядох  Mr. Green Изкарах си пъмпа, защото съм сериозна спортистка  bowuu и после милият ми съпруг ме заведе на бразилски ресторант. И там като заприиждаха едни бразилчета с  шишове с печено месо. Искате ли пилешко - искам, искате ли свинско с пармезан- е как не, искате ли телешко - о даа... и режат ли режат а аз хапвам  Laughing и мерло пих. Чудно беше. Накрая ме сюрпрезираха от заведението с парче чуден чийз кейк с бенгалски огън отгоре и с шоколадов надпис "Честит рожден ден" върху чинийката. Скъпият намаза. Аз опитах , за да не обидя хората, но месото беше по-вкусно  Grinning

Сега се зачетох в Дир-а и видях, че жената, на която се възхищавам като визия Моника Белучи е родена на моята дата и е навършила 50 год. днес. Пожелавам си след 5 години да изглеждам като нея  Blush или леко да се доближавам поне  Joy

Фея, нещо ме преследва мен с тия дати, ама е малко налудничаво и не е за тук. Имам невероятни истории свързани с такива съвпадения. Ето днес пак. Ти и Белучи  Laughing Пожелавам ви все така прекрасно да се чуствате тук   bouquet

# 59
  • Мнения: 989
Здравейте  Grinning

Както споменах преди няколко дена, реших да започна с Румяна, тъй като съм абсолютно начинаеща. Харесва ми как обяснява всичко относно правилността на изпълнение на упражненията и мисля, че това ще ми бъде от полза, за да науча кое как се прави и да не си докарам някоя сериозна травма. И сега мога вече да се похваля с 1 ден от 1 седмица от упражненията за начинаещи.

Едно огромно благодаря на всички ви   bouquet Нямате представа колко мотивиращо действате. Накарахте ме да преосмисля толкова много неща. Само с ограничаване на яденето не става. Да, сега може да се чувствам добре с килограмите си, но не се чувствам добре с тялото си.

По-напред споменахте, че клатещите се месца по тялото са мазнини и те трябва да се изчистят. Как да го постигна? Хляб и тестени храни не ям, но сладко похапвам (без да прекалявам, разбира се). Пържено и газирано не консумирам. Обожавам плодове и мога по цял ден само това да хапвам. Но като цяло май не се храня много правилно. Сутрин закусвам кисело мляко или мюсли. На обяд хапвам салата или доста плодове. Следобяд обикновено ям варено яйце и сиренце, а вечер - пилешко месо, риба или нещо постно. Май допускам голяма грешка с храненето на обяд. Ще се радвам на насоки във връзка с ичистването на мазнините.

Общи условия

Активация на акаунт