Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 57

  • 33 622
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 883
Хайде вече ви изчетох, че преди малко бързах да си направя тренировката преди да се е стъмнило и да хлопам на съседите  Laughing Исках да разгрея с 1во ниво на Румяна  Crazy Разгрях с обичайното - 12 мин. на Румяна които пазят коленете, уоркаут 8 от БР и 15 мин абс на Джаки.

Диана  Hug забравих дали вчера писах за работата  Laughing извинявам се, ако се повтарям. Видимо спокойно място за работа, без излишни интриги и сплетни. Ще работя само с жени, но на пръв поглед улегнали и като гледам няма злобни и начумерени лелки. За сега се вписвам добре в колектива, спокойна съм. Само се чудя, че тези хора по цял ден ядат  Crazy ама по цял ден, и разбира се, всякакви неща  Rolling Eyes Надявам се да не прихвана от тях. За сега си нося обяд и всичко е наред  Grinning

Днешния уоркаут повече ми спореше от вчера  Grinning Като прочетох, че си и теглила една майна  Laughing аз и теглих доста, голямо блъскане беше и сумтене, ужас  Sunglasses Направо не знам как ще ги правя още цели 3 пъти  Grinning дано посвикна малко. Днес беше доста по - добре, аз обичам такива по - "статични" упражнения. Обачеее от вчера имам мускулна треска на корема  Shocked това до колкото си спомням от както тренирам (не, че  е много,де  Mr. Green) не съм усещала такова нещо. Днес го донатоварих с Джаки, малко да го живна, че  Mr. Green

Мери благодарско за темата   bouquet
Маргат тялото ти е супер, даже ми се струва, че в горната част на корема ти има плочки  Thinking

# 31
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Маграт, одеве от бързане да се запиша забравих да спомена, че наистина изглеждаш чудесно и само може да надграждаш.

Аз изневерих на Piyo и правих Gama Rip't up. Бях забравила колко ми харесва точно тази част от Гама Т25.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 404
Момичета, много ви благодаря на всички за милите думи и препоръките  Hug Голямо сте вдъхновение, понякога хич не ми се тренира, ама като вляза тук и ви видя такива нахъсани, си преборвам мързела.

Отчитам ден 2, ниво 2 от предизвикателството на Руми. Не ме вади достатъчно от зоната на комфорт и като мине първата седмица смятам да се пробвам с трето ниво.

# 33
  • Canada
  • Мнения: 3 359
Мери, чудесна както винаги  Hug  Heart Eyes

Видях едно страхотно тяло, Маграт! Подкрепям мнението на Мери за увеличаване на тежестите за горна част- гърди, гръб, ръце, както и да се включат повече базови - набирания и лицеви. Няма нужда да увеличаваш честотата на тренировките точно за тези мускулни групи.

# 34
  • Мнения: 6 397
Отчитам ден 2, ниво 2 от предизвикателството на Руми. Не ме вади достатъчно от зоната на комфорт и като мине първата седмица смятам да се пробвам с трето ниво.
Абе и мен така, а не съм направо за трето. Thinking Чета в коментарите на сайта ù, че съветва хората, които са така междинни, да гледат клипчетата за 2 и да правят 3 и да заменят само, където е нужно. Утре ще пробвам така може би.
И, да, Маграт, чудесна фигура. За теб изходна точка, за мен - крайна цел. Laughing
Аз съм с по-налята горна част за сметка на по-слаби крака и, естествено, харесвам точно обратното - харесвам слаби нагоре фигури! Simple Smile

# 35
  • Мнения: 6 604
ПОнеже се записвам чак сега изпуснах Маграт. Crossing Arms Сигурна съм,че си супер,щом си събрала комплиментите на момичетата. Hug
Отчитам горна част във фитнеса и абс ассасин от УФК. Супер е тази програма. Такава мускулна треска на бедрата не съм имала от мноооооого време. Peace

# 36
  • Мнения: 10 033
Мери, страхотно оформление си избрала отново!   bouquet

Отчитам 60мин Ащанга сутринта и 90мин бокс общ тренинг който беше размазващ, както обикновено. Събраха ми се 105 бърпита с лицева за цялата тренировка, но на последната серия отпаднах, яките мъжаги стигнаха май до 150. Аз се старах, но толкова ми стигнаха силите. Тренировката на Руми ще  направя утре заедно с някой як кетълбел.

Зизу, почини си, ще се оправиш.  Hug Дано ти мине бързо.
И аз съжалявам че изпуснах Маграт, дано следващия път да я видя.
Юлинга, как 5 месеца без хляб! Shocked Браво! Аз и 2 месеца не съм изкарала досега. Дано да прихвана дисциплина от теб.  Hug

# 37
  • Мнения: 1 010
Дезидерата, аз пък ако ям 2-3 пъти в годината хляб е много. Joy

# 38
  • Мнения: 817
Отчитам горна част във фитнеса и абс ассасин от УФК. Супер е тази програма. Такава мускулна треска на бедрата не съм имала от мноооооого време. Peace
Огън е програмата, защото е много по-различна откъм движения. Точно Abs assasin обаче е малко минус - кратка е и мен лично не може да ме "подпали".
Затова ги карам шаренко с Боди бийста.

# 39
  • Мнения: 6 604
Отчитам горна част във фитнеса и абс ассасин от УФК. Супер е тази програма. Такава мускулна треска на бедрата не съм имала от мноооооого време. Peace
Огън е програмата, защото е много по-различна откъм движения. Точно Abs assasin обаче е малко минус - кратка е и мен лично не може да ме "подпали".
Затова ги карам шаренко с Боди бийста.
Аз затова абса го съчетавам с нещо друго. Но от 40 минутните мускулната е гарантирана.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Мери, страхотни тема и снимки! Мадамата на последната снимка е уникална  Crazy.
Отчет днес с ден втори от предизвикателствеото на Руми. Някак си можеше обаче и още...

# 41
  • Мнения: 426
Добър вечер Simple Smile
Мери, благодаря за хубавата тема! Аз си заплювам да мога като мадамата на последната снимка  Laughing
Маграт, чудесно тяло   bouquet За такъв корем си мечтая  Heart Eyes

За днес отчета ми е Ден 2 ниво 3 от предизвикателството на Руми, изпълнен рано сутринта и 1ч.40 мин. флексибилити клас от преди малко  Peace

Лека вечер на всички   bouquet

# 42
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема, първата снимка с тези широки остри рамене ме разтопи, обожавам такива  Crazy Heart Eyes   bouquet

Отчитам ден 2 от предизвикателството, общо 25мин, като признавам си 5-минутката я правих не до края, не ми се тренира корем, то е ясно  Mr. Green Много ми хареса, особено активната почивка от стабилизиращи натоварващи упражнения директно усещащи се в дупето.

Храната ми е добре, на обяд леща с домати. Намерих им цаката на купешките гадни домати, добавям им по мъничко оцет освен зехтин и сол, стават супер. Вечерята ми беше много вкусна. Нещо като пица и омлет + парче пълнозърнест хляб.
Скрит текст:
Тънки резени кашкавал на дъното на тигана, отгоре се изсипват три бъркани яйца, запича се цялото нещо и кашкавалът става хрупкав и кафяв. След това се маже малко лютеница, добавя се нарязана печена люта чушка, сирене, чер. пипер и малко сол на вкус. Накрая го сгънах и ядох като баничка, много вкусно ми беше. Снимката е малко размазана, но предполагам по цветовете се различават нещата  Grinning

Не можах да видя Маграт, но от коментарите предполагам е супер!

# 43
  • Мнения: 1 096
Добавям към днешния отчет още малко упражнения на открит фитнес в парка и вече се чувствам размазано доволна за днес Wink
- 2X30 коремни преси
- 100 пъти избутване с крака
- 30 / 10 скрипец придърпване/избутване
+ бягане след деца и топка  Joy
На открития фитнес бяха се събрали тази вечер доста добри, а имаше една девойка която ми събра погледа в точка. Определено си бе спортистка, а такъв добър релеф и техника имаше ееех, мечта. Много се радвам на такива гледки и ме мотивират определено  Wink

И аз към феновете на UFC.Fit. Добре ми идва откъм разнообразие, времетраене и натоварване  Peace

# 44
  • Мнения: 207
Привет мили мои спортистки  Hug
Голям ентусиазъм усещам покрай новото предизвикателство на Руми. Успех на всички и да ви донесе мечтаните резултати   bouquet

Днес кака ви навърши 45  Crazy Мери направо като подарък ми дойде страхотната нова тема. Благодаря  Hug

Първо ще ви се похваля с един от подаръците който получих. Много, много желан и супер готин  Flutter
https://www.victoriassecret.com/bras/victorias-secret-sport-coll … p;swatchImage=K78

Другият ще е маратонки, но ще ги покажа като си ги купя. Утре почивам и съм решила да ходя на шопинг.

Обикновено ви черпя със снимка. Имам съвсем прясна от спининга, но е доста нескопосана. Няма да ми се смееете много  Laughing Абсолютно натурална обаче, изпотена от глава до пети  Grinning

http://tqnaus.snimka.bg/sports/body-pump.757400.34123442.big Парола 2121

И аз не видях Маргат  Sad

В предишната тема забравих да гушна Юлето. Юле моите съболезнования мила  Hug

Общи условия

Активация на акаунт